Na dněEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:7 752
Co dělat, když jste na pokraji smrti hladem a nemáte ani vindru?

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu. Obchod. Sýr. Omlouvám se, dobrodruhu, na to nemáš dostatek zlatých. Chléb. Zase... málo zlata. S tím si nedělej hlavu. Být tebou, tak je obejdu. Před pár dny je někdo zabil a nechal je tu.

ROZKLÁDAJÍCÍ SE KRÁLÍCI Fuj, proč to zvedáš? To je nechutné! Ne! Co to... Ne! Fuj! Ne! Stálo to za to? Teď jsi otrávený. Otrávený! Ani na to nemysli.

Nech ho být. Co to děláš? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sem myslel, že na ůvodním obrázku je Pavel Liška. :D

00

Odpovědět

Alebo blo dakedy EPIC NPC MAN - (Video Game Logic) Complete First Season | Viva La Dirt League (VLDL) po druhej minute ? nemyslim. proste pan Xardass, nemohli by ste prelozit aj zvysne skece-diely ?

00

Odpovědět

No aj tak je seriál super. teším sa z každého preloženého dielu.

20

Odpovědět

Nedalo by sa preložiť aj staršie veci, ktoré sú na youtube? Napríklad aj kompilácie toho najlepšieho v dlhšej minutáži? Spústa toho totiž bolo aj vynechané a toto čo tu je preložené sú len čiastočné skeče (epizódy). Snáď nemusím dávať odkazy na youtube, ktoré som tým myslel. či je to až tak náročné ?

00

Odpovědět

Ahoj, kompilace ztrácejí smysl, když tu naprostá většina dílů této série je přeložená. Ale možná jen nevím, o čem konkrétně mluvíš, zkus hodit nějaké odkazy. Co vím, nepřekládaly se akorát záběry z natáčení.

00

Odpovědět

+Xardassdám napr EPIC NPC MAN - Complete Second Season | Viva La Dirt League (VLDL) co je seria II. ale este EPIC NPC MAN - (Video Game Logic) Complete Third (3) Season | Viva La Dirt League (VLDL) . prečo toto není,keďže je to celkom ok a asi nebolo z toho nič preložené na videoceky.cz ...akože ja viem, že polovicu z tohto co som napisal odkaz, tak druhá polovica je len z natácania,ale prvú polovicu som nevidel zeby boli videa tu na videa cesky. ci sa mylim ???

00

Odpovědět

+Marek II.ci toto : Fire Bolt - Epic NPC Man (building up an epic spell) | Viva La Dirt League (VLDL) alebo Health Potion - Epic NPC Man (what to do with empty health potions)| Viva La Dirt League (VLDL) alebo Blacksmith - Epic NPC Man (Complicated item crafting in warcraft diablo and skyrim) | VLDL ..... proste do bludu veci, jak to že to nevidíš na youtube ?? abo Size Matters - Epic NPC Man (Bodger thinks his exclamation mark is bigger than gregs) | VLDL , sak ich am je do bludu preboha ! Ja neviem ci jeden skec nerobia raz za dva dni, tolko tam toho je. Ale ako som si všimol na VIDEOCESKY je to ubohy výber. Ja si vážim tvoj preklad. Za vsetko dik. Ale skus kliknut na tie moje odkazy na youtube. toto by mozno malo byt aj prelozene. ci ? S uctou, a nic v zlom, cau.

00

Odpovědět

+Mare II.Překládáme všechny díly chronologicky. Ty odkazy z prvního komentáře jsou jednoduše kompilace videí dané sezóny (videí, která tady už jsou všechna přeložena).
Odkazy z druhého komentáře buď ještě nepřišly na řadu (aktuálně jsme v půlce 7. série, Fire Bolt je na konci 7. série, takže bude někdy příští týden, Health Potion je až z 11. série) nebo už je tu máme přeložené, viz Kovář a Na velikosti záleží

00

Odpovědět

+XardassInak zabery z natáčania ma tiež nzaujímajú. Tam to prekládať netreba. Ale to, čo dovtedy sa udeje snáď by stálo za preklad, ne? Viď odkazy.

00

Odpovědět

To mi pripomína dumpster diving :P

22

Odpovědět

Myslel jsem, že mu ho (proti jeho vůli) prodá a za peníze si koupí sýr a chleba.

570

Odpovědět

Ano, to by napadlo snad každého hráče. Takhle to bylo o ničem.

13