NekromantEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 210
Není úplně praktické, když vás znechucuje vlastní práce…

Přepis titulků

Inkvizitor Kostihlas je za rohem. Ale musím tě varovat, dobrodružko. Tento zlý nekromant nemá živé bytosti v lásce. - To je fuk, akorát ho chci zabít. - Prý už je taky nemrtvý. O svou lidskost přišel už dávno. - Připravena? - Jo, pojďme na to. - Určitě? Můžeme se vrátit. - Rozhodně. Ty se bojíš? Ne, tak pojďme. Tady je.

Zabij tohoto nekromanta a zbav Lightwood jeho zkaženosti. Dobrodružko, našla jsi mou kryptu. Zaplatíš za to, že kradeš těla dobrých občanů Honeywoodu. A vy zaplatíte za to, že mě rušíte při práci. A teď, mí služebníci, povstaňte… Jak už jsem řekl, zaplatíte za to, že mě rušíte při práci. Služebníci, povstaňte… - V pohodě? - Jestli jsem v pohodě? Je mi skvěle.

Vypustím do tohoto světa hordy nemrtvých! A nyní, mí služebníci, povstaňte… Povsta… Povsta… Kurva! No tak, to dáš, nenech se takhle vidět. Jsi nejhrozivější nekromant v celém kraji. Dej se dohromady. To zvládneš. No tak. Tak jo.

Povs… Tebe znechucují ty mrtvoly? Ne, miluju je. Jsou to mé milé výtvory. Podívejte se. Pojď ke mně. - Miluj mě, pane můj. - Jdi do p*dele, m*dko hnusná! To je vtipné. Jak chceš ovládnout svět, když tě znechucují vlastní výtvory? Ne, neznechucují mě. Zvládnu to. Ovládnu svět. Honeywood je zachráněn.

Nekromant je pouhý podvodník. - Nejsem podvodník! - Seš trapák, kámo. Ne, ne, ne! Fuj! Běžte pryč! Páni, to je ale trapas. Hele. - Pomoc! - A teď běhá dokola. - Toho porazíš levou zadní. Hele. - Přestaňte se mi smát! Inkvizitor Kostihlas? Spíš inkvizitor Kostitřas. Ne! Jsem hrozivý! - Seš trapák!

- Trapáku! Jsem inkvizitor Kostihlas! Nejhrozivější nekromant na celém Azerimu! Vypustím do této země hrůzné nemrtvé a další zlé věci! A nyní, povstaňte, mí služebníci. Povstaňte! Povstaňte! Povs… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chudák. Musí trpět na zlovolnost programátorů, kterým to asi přišlo vtipné nebo co...

:-D

00

Odpovědět

Nedalo sa mu ich ozivit na slepo? Alebo co vypustit tych co uz ozivil? :DDD

31