Nepovedená loupežEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:2 292
Někteří lidé vlastně nestojí za to, abyste je oloupili. Třeba takový Fred…

Přepis titulků

- Hele, tuhle jsem oloupil rybníček. - Fakt? - Jo, našel jsem zlatou rybku. - A kolik za ni dostaneš? Co já vím, ale je zlatá. Hele, vidíš toho prodavače? Nemůžeš odejít! - Ano, vidím. - Víš, co bychom měli udělat? Něco mě napadá. Pojďme ho oloupit!

- Hej, prodavači! - Co chcete? - Jdeme tě oloupit. - Tak naval zlato. Jo, super, paráda. - Co? Pardon? - Jo, co chcete? - Chceme tě oloupit. - Tak naval věci. Jasně, jo. Tady máte. Jablíčko. Je vaše. Chcete citron?

A co hruštičku? - No… - Nebo banánek. Papriku? Nebo slívu? Berte, je to vaše! - Máš zlato? - Jo, zlato! - Tak vy byste chtěli zlato? - Jo! Tady. Berte, je to vaše. - To je vše? - Tak to teda pardon, je to pro vás málo? To jsou moje životní úspory!

Chcete i ten vozík? Je sice rozbitý a potřebuje opravit, ale s tím si poradíte. Nebo můj dům? Nemůžu si dovolit splátky, ale s tím si vy dva určitě poradíte. A když už jste u toho, nechcete i mou ženu? Boha jeho, pardon, chlapci, ta už je zabraná. Kovářem! Ty vole…

Nic dalšího už nemám, takže jestli chcete ještě něco, tak si budete muset vzít můj život. Rozmlátit mou krásnou lebku. Vlastně byste mi tím pomohli. Hele, kámo, my tě chcem jen oloupit. - Násilí nechceme. - Přesně. Prosím, skoncujte to se mnou! Zabijte mě! Prosím! To bude dobrý, kámo.

To neříkejte. Prostě mě zabijte. S Bernardem možná máme nějaké to zlato, ne? - Jasně, máme. Tady. - Tumáš. - Jo, tumáš. - Vezmi si to, kámo. - Možná za to opravíš svůj vozík. - Jo. - To si děláte srandu. - Ne, v pohodě, to nestojí za řeč. - Jo. - Podle vás nestojím za oloupení? Podle vás jsem tak ubohý, že mi vy musíte dát peníze?

No… - Olupte mě! - Ne. Olupte mě, ku*va! - Charlesi, co se děje? - Nevím, ale nelíbí se mi to. Zasloužím si dobré oloupení! - Mám strach! - Já taky. Utíkej! Olupte mě, ku*va!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář