Otravná cutscénaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:5 359
Je to tu. Všechny úkoly byly splněny a vy se chystáte jít dál. Odměnou vám však je nepřeskočitelná cutscéna...

Přepis titulků

To je vše, dobrodruhu. Všechny úkoly v Honeywoodu. Ochraňuješ naši vesnici už tak dlouho... Nebudu lhát. Tyto chvíle jsou hořkosladké. Ale vím, že Azerim potřebuje statečného dobrodruha, jako jsi ty. Neříkám sbohem jen hrdinovi. - Ale i příteli. - Dobře no. Obdařím tě proto písní mého lidu.

Hele, fakt ne, to neřeš. Přeskočíme to a hotovo. - Dobrodruhu z Honeywoodu... - Přeskočit. - Porazil jsi každou zrůdu. - Vážně, přeskočit. - Překonal jsi temnotu i šílenství. - Ku*vadrát. Proti zlu nacházíš jen vítězství. Mně je to fuk! Ohně Schmargonrogu jsou na vzestupu. Toto zlo má očí kupu! No tak, dobrodruhu!

Když zem zahalí stín a lid naříká... Mně je to fuk! - Dávná tajemství Azerimu odhalená! - Mně je to fuk! Ohnivé hory i údolí zahalená! A ve staré elfštině: To nebylo elfsky. Navždy budeš se mnou. Přímo zde, v mém srdci. A v orkštině to je: Protože tak dobrý jsi, vždy tě v srdci mít budu.

Udatný dobrodruhu z Honeywoodu. Díkybohu. Díkybohu. Dobrodruhu z Honeywoodu! Porazil jsi každou zrůdu. - Ne, končím. - Temno-- Jémine.

Tohle se poslední dobou děje často. Víc a víc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Dal jsem do toho vše. - Jo.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta orkština se mi, chlapče příliš nezdá! :D
Lok'tar ogar!

10

Odpovědět

Ještě že to nezpívali lupiči.
Ale necromancer song by byl dobrej xD

10

Odpovědět

Tohle je stejně otravný, jako když se cutscéna nedá pauznout.

180