Otravné radyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 54
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:3 650
Taky nesnášíte, když vás hra drží za ručičku, jako byste byli nesvéprávní?

Přepis titulků

Jsme tu, dobrodruhu, tady byl Eugene naposledy před svým zmizením. Ty jediný dokážeš tuhle záhadu vyřešit. Takže se ztratil před několika dny? Ano, nevrátil se ze sběru ostružin před třemi dny. Musíš nám ho pomoci najít, dobrodruhu. Zkus najít nějakou indicii. Tak jo, záhady mám rád. Jdeme na to. Indicie. Přede mnou se neschováte. Tohle mi jde. - Dobrodruhu!

- Co? Tamhle mezi stromy. Není to indicie? Díky. Ale nepotřebuju pomoc. Radši bych na to přišel sám. Takže dobrý, jo? Tak jo, ostružiny, takže tady určitě byl. Ale kam šel? Musí tu být další indicie. Dobrodruhu, vidím další indicii! Tamhle na stromě! Jo, je to další indicie, kterou jsi mi prozradil. Byl bych raději, kdybys to nedělal.

Zvládnu to sám. Ale kouknu na to. Takže ticho. Vypadá to na skřetí šíp. A na jeho konci je kus látky se skvrnami od ostružin. - A ty skvrny… - Vedou k další indicii! - Tak to by stačilo. Dost! - Co? Jsem schopný tyhle indicie najít sám, jasné? Pardon, myslel jsem, že oceníš pomoc. Ne!

A už dvakrát jsem to říkal! Nechci tvou pomoc, přijdu na to sám! - Myslíš, že jsem úplně blbý? - Omlouvám se. - Tak jo. Kde jsem to byl? - Chtěl jsi… Skvrny od ostružin. Tak jo, provaz. Takže… Sbíral ostružiny, napadli ho skřeti, svázali ho a někam ho vzali? Ale kam? Takže když metodicky analyzuji indicie, vezmu v úvahu všechny možnosti, tak na to určitě přijdu.

Musel být… TADY! Do hajzlu. - Skvělá práce, dobrodruhu. - Jo, dík. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Máš ho! - Jo. - Já to věděl.

- A zvládl jsem to sám, co? - Jo. - Jsem chytrák. - Jsem na tebe hrdý. - Díky, Gregu. Takový hrdina! - Dobrodruhu, našel jsi mě! - Jo.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viete, pri takýchto hrách, kde musíte niečo skúmať alebo vyriešiť, je dosť podstatné koľko vy sám máte rokov. Ako 15-25 ročný som luskal dungeony a vyriešiť ich bola radosť , lebo som mal ešte celý život pred sebou. Teraz už ako skoro 50tnik si uvedomujem, že v hre sa zaoberať logickými hádankami, ma hra oberá o môj reálny čas života a beriem to teda už inak. Rýchlejšie prejsť hru, v mojom veku, je priorita sama o sebe nezdržiavať sa. Lebo podľa minulosti viem, že stejne by som na hádanku na problém vyzrel, ale trvalo by to čas. No ten strávený čas, by ma v dnešnej dobe už mrzel na to minúť. Jedine, že si vhľadniem zámerne hru, kde viem už dopredu, že sú tam hádanky a sú podstatou aj hry , ako napr Might and Magic X. Ale kde sa jedná o mmorpg alebo skôr akciu a zrazu vám do cesty príde lúskanie hádaniek, čo nie ste na to ani psychicky pripravený a kde chcee len kosiť nepriateľov a vylopšovať svoju zbroj a stats, tak to mi prichádza nevhod a môže to byť bez ručičky čo ma navádza frustrujúce a neprospešné. Neviem , či som to vyjadril pochopiteľne ale snažil som sa. Mať proste 20 rokov tak samozrejme by ma to sralo (ako vo videu, čo ma navádza). Mať ale 55, tak som mu vďačný, že mi šetrí čas reálneho dožitia života a nezdržuje to. Ideálna vec v hre je, mocť si zapnúť alebo vypnúť, takúto navádzaciu metódu NPC postavy), ale pravdupovediac od NPC postavy som to ešte nikdy nezažil. Buď je rovno naprogramovaný tak, alebo onak. Max, slovné titulky sa vždy dali vypnúť alebo zapnuť ako pomoc, ale to je presa niečo iné ako to tu predvádza rovno NPC.

14

Odpovědět

Tak ony ty dungeony okolo roku 1990 nebyly kdovíjaké terno.

22

Odpovědět

Urýchli mi to niekedy čas, takže ja som niekedy za to aj vďačný. Aspoň vtedy v hre, keď viem že sú to ťažké veci, pri takýchto tu vo videu, neviem. Tiež asi, lebo aj tak by som ich našiel a urýchľuje to hru. To jest, mne to nevadí, viesť ma za ručičku. Ohľadom času, mi to skôr pomáha.

03

Odpovědět

Borůvka nebo ostružina...dyk je to nakonec jedno :-)

30

Odpovědět

Pro vyznění videa asi ano, ale stávat by se to nemělo. Děkujeme za upozornění, opraveno.

30

Odpovědět

O kolik víc si teď připadáš líp, když opravíš profíka s takovou malicherností?
Vážně mě jen zajímá odpověď, já to nikdy nezkusil.

110

Odpovědět

+DovaraJá jo, a na oplátku oni mě taky :)
Není to špatný pocit :)
A pravopysné křyžáctfí? To už je naprosto rulesní! :D

00

Odpovědět

+DovaraProfík se pozná tak, že uzná/pozná že udělal chybu, poučí se z ní, a tím dělá chyb stále méně a méně.
Bez chyb (a toho, aby se o nich člověk dozvěděl) není profíkovství.

21

Odpovědět

+ValsorajKečelohChyba tam byla a teď už tam není, což je posun pozitivním směrem, takže děkujeme za opravu :)

50

Odpovědět

Jak se na konci Galric Farmer teleportoval k mrtvole :D. Znám ten pocit, když je hra moc easy.
Děkuji za překlad :-)

10