Setkání s upíremEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:1 364
Tohle setkání upírů nevyšlo úplně podle představ…

Přepis titulků

Bratři a sestry v temnotě, díky, že jste dorazili. Už jsou to věky, co jsme se viděli naposledy. Omlouvám se, že jsem vás vytáhl z vašich doupat a chatrčí. Ale jde o něco, co nepočká. Nastal čas udeřit. Jak víte, tak on… neustále sílí.

Pověsti nelžou. Musíme urychlit náš plán a zahalit celý Azerim do věčné temnoty. Musíme proti němu udeřit, než příliš zesílí. S příchodem krvavého měsíce… - Kde je občerstvení? - Dobrá poznámka. - Cože?

- Na pozvánce bylo přislíbeno občerstvení. - Opravdu? - Ano, je to tak. - Co máš? - To jsem tam nepsal. Ale ano, bylo to na pozvánce. - Měli jsme… - To teda ne, to jsem tam… - Možná jsem použil šablonu. - Jednou za 200 let a ty používáš šablonu? - To je ale tvůj problém. - Zeptej se otroků. Tohle odvádí pozornost od našeho cíle. O jaký cíl se vlastně jedná?

Zkus to zestručnit. - Fakt? - Jo. Ovládnout Azerim. - To je ale náročný úkol. - Můžete to brát vážně? - Jak vážně? Beru to vážně. Je to náročné. - Nevzpomínám si, že bych tě zval. A jak bych se sem jinak dostal? No tak, copak vám nechybí obrovská moc? - Nebo jak se vás lidé báli? - Strach, ten já rád. - Mňam.

- Strach je skvělý. Příliš dlouho jsme byli bez moci. Krčili jsme se ve svých doupatech. Zasloužíme si vládnout. Jako velké upíří klany z minulosti. Společně nás nic nezastaví. Rozšíříme temnou mlhu po celé zemi a zničíme ho. A pak se před námi bude klanět celý Azerim.

Nastal čas… - Co je to za smrad? - To snad ne… Česnekujeme, zm*di. Jste připraveni na sklizeň? Jo! Neboli rozm*dáme vás, vy ku*dy zlé! Pomoc! Pomoc! No ty vole! - Ty jo.

- Toto kolo jsi možná vyhrál. Ale boj o Azerim pokračuje. Já tě najdu. Netušil jsem, jak jsi silný, Gregu. Ale dává to smysl. Česnek a upíři… Tak jo. Šlápl jsem do netopýra. Druhý schod. Nešlapej na něj. A pak jsem holýma rukama jednomu z nich vyrval srdce. Ty vole, Gregu, sklapni.

To se nikdy nestalo. Ku*vadrát. Jsi farmář česneku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak proto si upíři ve Francii ani neškrtli...

00

Odpovědět

Česnekový granát! To chcu! Bednu! :D

20