Skrytá hrobkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:5 917
Některé "ukryté" předměty a místa ve hrách nejsou zrovna kvalitně ukryté.

Přepis titulků

Podle legend je vstup do tajné hrobky ukryt někde na honeywoodských srázech. Nikdo ho ale nenašel. - Už alespoň 1000 let. - Páni. Je tamhle. Nespočet dobrodruhů se pokusilo vstup najít, všichni selhali. Skoro jako by neexistoval. Existuje, tamhle je. Říkám si, jestli jednoho dne-- Cože to?

Co? Vstup do té hrobky je tamhle. Cože? Co to... - O čem to mluvíš? - Vážně ten vstup nevidíš? Netuším, o čem to mluvíš. Vstup do té hrobky. Tamhle! - Ne. - Tak hele, zleva doprava. - Normální sráz. - Jo. Jasné kameny signalizující hrobku.

Normální sráz, normální sráz. - Ty to nevidíš? - Netuším, o čem mluvíš. Asi jsi zmatený. Fakt mi budeš tvrdit, že ten vchod nevidíš? - Je jasné, že si tu hrobku představuješ. - To jsi fakt tak pitomý? - Začínáš mě trošku štvát. - Ty mě začínáš štvát. Je úplně jasné, že je to tamhle. To je směšné, začínáš mě fakt štvát.

- Ty mě štveš. - Ty mě štveš! To už je fakt moc, začínáš mě vytáčet. Jsi NPC, takhle bys se mnou neměl mluvit. Fakt mě začínáš vytáčet! Fajn, dobře, dokážu ti to. - "Normální stěna." - Jo. Dobrodruhu, našel jsi vchod do tajné hrobky! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až na to že hundreds je stovky a nie tisíc, je to dobrý preklad.

00

Odpovědět

Hehe. Dobré. Skoda len, že tam na vchod nebola aj nastražená pasca, ked to rozrazil vchod. Mohlo mu to skosiť hlavu napr. a začal by sa válať v krvi a až potom by NPC zacal vravieť, že našiel secret tomb, že môže vstúpiť a naplniť tak daný quest v tombe.

17

Odpovědět

Větší sranda by byla, kdyby to bylo tak nastraženo, aby to vypadalo jako tajný vchod do hrobky, ale nic za tím nebylo. A skutečný vchod by byl maskován jako skutečná krajina. :DDD

56

Odpovědět

Tak by tam půl hodiny skákal nazdařbůh do srázu, no :)

11