Ubohý prodavačEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:5 618
Chudák pan prodavač, život má tak těžký… Copak mu nepomůžete? Stačí si koupit pár kusů ovoce, jen měďák za kus!

Přepis titulků

Hurá, odvážný dobrodruh! Jsem ubohý prodavač ovoce a musím prodat své ovoce, kus za měďák, abych mohl koupit léky pro své nemocné děti. Koupíš si nějaké? Nebo bych mohl koupit něco od tebe. Ale nechceš si raději pochutnat na ovoci, které zachrání dítěti život? Ne?

Dobře. Ale teď máš určitě ukrutný hlad. Nepomohla by lahodná mrkvička nebo exotický banán utišit tvůj obrovský hlad? Stará dřevěná noha za 20 zlatých. Páni, je dost drahá, co? Víš, co není drahé? Chutné ovoce za měďák, které zachrání dítě. Nemáš chuť? No nic. Koupil jsem pár tvých předmětů, tak teď bys měl koupit ty pár mých.

Doslova pomohou zachránit život dítěte. Nebo bych mohl koupit ten starý motouz za 50 zlatých. Motouz, páni. Potřeboval bych si smotat svoje problémy, abych si mohl dovolit léky pro umírající-- Všechny děti nepotřebuju, jedno může odejít, ale pět bych jich chtěl zachránit. Co ty na to?

Nedáš si banánek? Stará zaprášená kniha. Za 120 zlatých, páni. Super, no-- Nebo bych si mohl koupit tuhle skřínku za 500 zlatých. Nemůžeš si koupit ovoce za měďák? Moje děti umírají! Jasnačka. Grandokhův meč.

Za 1000 zl-- Asi budu muset prodat svůj stan. A žít na ulici nahý jako novorozeně. To chceš? Koukat, jak běhám nahý po ulici? Smaragdový prsten, 8000. Rytířská helma, 10 000 zlatých. Gorganův štít, 12 000 zlatých. Zlatý prut, 18 000 zlatých. Perlový náhrdelník, 20 000 zlatých. Safírový náramek.

Macatý diamant za 42 000 zlatých. Dračí zub, 46 000, jistě. Raulhova zlatá lebka. Za 50 000 zlatých. Tolik peněz jsem v životě neviděl a teď ti je dávám za blyštivou lebku umrlce. Proč si prostě nevezmeš kyblík s vodou a moje děti přede mnou nezavraždíš? Co, chlapáku, proč? Ty svině!

No, už nemám děti, manželku ani dům, ale aspoň mám blyštivou lebku Raulha. To se mám! Jeden měďák, prosím. Děkuji. Děkuji, dobrý pane. Nevíš, co to pro-- Zničil jsi mě, dobrodruhu!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz A je to! Tak já zabiju jedno, dvě, tři a aspoň tři děti mi zbudou, když si koupíš banánek nebo jablíčko. Nebo mrkvičku či grapefruit? Gorganův štít, 1250. To je ale kauf!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A proto se mi libilo ze v Baldurs Gate (2) vetsina obchodniku koupi jen to co prodava. Zbrojir co nabizi mece a sekery atd proste nechce kramy, bere jen zbrane, nabidne jen asi petinu ceny :D

50

Odpovědět

Teď už víš proč v elwyn forest dostaneš jabko za refreshing spring water jako opakovatelný quest (nebo obráceně) xD
A proč si ve skyrimu rád že tvuj dragon priest mask a dragonbone/dragonscale plnej set armor za 3600 goldů prodáš aspoň za .pffff. 180-300 goldů ( - :

40

Odpovědět

čakal som že mu to jablko ukradne, čo som to za človeka.

171

Odpovědět

Obchodnikovy zvyknu dojst peniaze. Ale verim tomu ze su hry kde sa da predavat aj donekonecna. ZO zaciatku som chcel dat lepsie hodnotenie ale potom mi to uz nepresilo take funny.

31

Odpovědět

Takových her je dost, z klasik se stačí podívat třeba na Gothic 2, kde můžeš farmářům prodat ty nejlepší zbraně a při další návštěvě už je sami používají. :D

90

Odpovědět

WoWko napríklad, doteraz ale nechápem k čomu je obchodník s bielym lukom v strede Outlandu, okrem toho že mu predáš všetky blbosti ktoré si nazbieral za pár minút.

11