Úplné dnoEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:4 374
Jak hluboko můžete při tvorbě skeče klesnout?

Přepis titulků

Mám obavy, Bernarde. Mám pocit, že nám dochází nápady. Už jsme oloupili úplně všechny. Oloupili jsme spousty dobrodruhů, oloupili jsme další lupiče. - No? - Oloupili jsme husu i draka. Oloupili jsme i vozejk! - Myslím, že tohle je konec. - Ne! A co…

Pořád můžeme loupit! - A co oloupíme? - No, třeba… Co? - Co tohle? - Bernarde, to je sud. - Jo, olupme ho! - Co? Jak? - Oloupíme ho! - Bernarde, ne! To je prázdný sud. Z toho nic nedostaneš. Možná když klesneš až na úplné dno, ale to za to nestojí. No dobře, tak můžeme oloupit…

Co tohle? Co? Ne, no tak, Bernarde! - To je mrtvý kůň. - Jo, oloupíme ho! - Co? Jak? - Jako lupiči. Ne! Bernarde, co myslíš, že tím získáš? Oloupím ho! Bernarde, přestaň!

Bernarde, přestaň kopat do té mrtvoly! Oloupíme ho! Bernarde, přestaň! Můžeme oloupit… Třeba… Můžeme oloupit… - Jo! - Co? - Co oloupit je? - Co? Koho? Lidi, co na nás koukaj.

- Je? - Jo. Ne, to by nešlo. - Hej! - Co? Co jsme? Lupiči. - Jo! - Jo? - A co dělají lupiči? - No, přece loupí! Loupí!

Tak je pojďme oloupit! Ne, Bernarde, promiň, mám tě moc rád, ale podle mě to nepůjde. O co bychom je vůbec oloupili? Můžeme je oloupit o… Můžeme je oloupit o čas! - Co? - Jo, tak dvě až tři minuty. Víš ty co, Bernarde? Myslím, že jsme to zrovna udělali. - Dostali jsme vás!

- Přišli jste o chvilku času! Jo. Kvůli pitomému skeči. Pitomému skeči, co nemá konec. - Nemá konec. Ani význam. - To je vše! - Mňam! - A houby! - Váš čas byl moc dobrý. - Bez kalorií! - A tohle je konec pitomého skeče. - Jo.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bití mrtvého koně je anglofonní idiom, který znamená, že určité úsilí je marné, ztráta času bez pozitivního výsledku, např. jako je bičování mrtvého koně, které ho nedonutí k užitečné práci.

210

Odpovědět

Super poznámka, díky za ní! :)

50

Odpovědět

Mňa už okradli minimálne o 5-6 minút, lebo som si to už pozrel druhý krát...

53

Odpovědět

... a přesto se necítím být okraden. Naopak, cítím se být obdarován skoro třemi minutami skvělého videa. Win-win! :D

110

Odpovědět

Čert vem čas - kde mám šrajtofli???

141

Odpovědět

Někde v Mostě, řekl bych.

00

Odpovědět

+JonathanTo se z prostředka Jižních Čech krapet projela... :)

00