ZmatekEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 645
To se takhle vrátíte do hry a vůbec netušíte, která bije…

Přepis titulků

Čau, Skycrafte, dlouho jsme se neviděli. Kde to jsem? Cože? Co dělám až v rohu mapy? To je fuk. Dobrodruhu, musíme jednat rychle. Dostali jsme se až sem, ale chybí nám poslední dílek. - Dílek čeho? - Přesně tak. Až získáš jeho důvěru, potkáme se za mýtinou.

- Počkat! Čí důvěru? - Pamatuj. Ne každý mluvčí mluví. - Co to? - A ne každý hledač je probuzen. - Hodně štěstí, dobrodruhu. - Ne, počkat! Koho hledám? Čí důvěru mám získat? Do háje, co jsem v téhle hře dělal? Možná to najdu v seznamu úkolů. Escape? Tak ne. Tab? Ne.

Možná to bylo Q? Flip-Flap. Oni dali na Q Flip-Flap? Místo něčeho důležitého? No super. D jako deník? Co? Ne. Tak nic. Prostě půjdu za ukazatelem. A zjistíme to. Tak jo. - Dobrodruhu, povedlo se? - A co jako? - Získal jsi jeho důvěru? - Čí důvěru? Bože, už je pozdě.

- Hodně štěstí, dobrodruhu. - O čem to mluvíš? Co tu dělám? Super, hrdino, nemůžu uvěřit, že je to tu, ale teď, nebo nikdy. - Ne, mizím. - Počkat, kam jsi šel? A zrovna když si začínal získávat mou důvěru. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář