Helen Hunt u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:6 343

Můj minulý rozhovor Joshua Jackson u Craiga Fergusona se vám evidentně líbil, jelikož se dlouho držel v TOP 10 měsíce, tak vám dnes přináším další skvělý rozhovor. Tentokrát můj oblíbený Skot Craig Ferguson vyzpovídal herečku Helen Hunt, která k němu přišla minulý týden propagovat svůj nový film Soul Surfer. Craig ji rozhodně nešetřil a Helen byla evidentně několikrát zaskočena tématem nebo otázkou, s kterou Craig zrovna přišel. Stihl s ní probrat blackjack, surfování, Havaj, lančmít, potápění a hlavně žraločí penisy. A podobně jako u Joshuy, i dnes se během rozhovoru stalo něco neplánovaného (ne že by teda zbytek show byl nějak plánovaný :D).

Tento díl byl původně vysílán 7. dubna 2011.

Poznámka:

  • Craig byl při natáčení tohoto dílu nemocný, proto ty komentáře ohledně léků.
  • Shark Week je každoroční televizní událost, při které se Discovery Channel věnuje výhradně žralokům.
  • Kanic je druh ryby populární mimojiné právě na Havaji.

Přepis titulků

Helen Hunt, dámy a pánové! Helen, Helen, vypadáš překrásně, musím říct. - Díky. - Moc pěkné šaty. - Zníš překvapeně. - Nejsem překvapen, že jsi překrásná. Mám radost, že i pod vlivem tolika léků... - Moje krása prorazila? - Přebila léky, jejichž vedlejšími účinky je tohle... - Ano. - A... A pak.

Víš, co to je? Ne, co přesně sis vzal? Nic jsem si nevzal. Skoro. - Jak se máš? - Dobře. Je pravda, že jedeš do Vegas? Jo, tenhle víkend. Trávíš tam hodně času? Dříve ano. Jsi chorobný gambler? - Tak trochu. - Vážně? Mám ráda blackjack.

- Hraješ? - J... ne. Trochu jsem ho hrál se svým synem, ale jemu je deset. Pamatuj si tohle: Nenech se zlákat sedmnáctkou. Jo, to já vím. Jedině... když máš černou paruku. Neměl jsi ji, když jsem přišla, trochu se mě to dotklo. Ale jdi. To nemůžu. Ne, ne, ne. Nenech se zlákat sedmnáctkou.

No, v některých státech. Esa a osmičky vždycky rozděluj. Vždycky rozdělovat esa a osmičky. Tomu se říká ruka mrtvého muže, ne? - Nevím. - Myslím, že jo. Wild Bill, Buffalo Bill? Buffalo Bill Cody, on měl esa a osmičky, když ho zastřelili. - Proto je máš dělit. - Jo, rozděl je. Víc si nepamatuju, ale bavilo mě to.

- Opravdu? - Točila jsem tam film a... všichni říkali: "Jsi taková přirozená holka, nebude se ti tam líbit. Budeš chtít pryč." Mohla bych tam zůstat navždycky. - Zajímavé. Netipoval bych tě na Vegas. - No jo. Blackjack. Jen blackjack? Alkohol a striptýz ne? Baví tě sledovat mužské striptéry z Austrálie? Přijde nějakej, když řeknu, že jo? Uvidíme.

Kdo je to za dveřmi? Že by? Ne, nejspíš jen kůň. Nakonec jsem na práškách já. Popravdě, s ničím to nesouviselo, ale kvůli odborům se ten kůň musí občas ukázat. - Máš ráda koně? - Mám. - Jezdíš na nich? - Ne, ale líbí se mi. - Takže máš auto. - Mám auto. To mám. A v tom filmu holce ukousne ruku žralok.

To byl skok. Z aut k ukousnuté ruce. Můžu zas zavolat toho koně, jestli nejsi spokojená. To nemusíš. Ano, Bethany Hamilton ukousnul žralok ruku. Slyšel jsi o tom? Bylo jí 13, profesionální surfařka, žralok ji připravil o levou ruku a o měsíc později zase surfovala a o tři měsíce později vrcholově soutěžila. - Páni. To je... - Působivé. - Docela jo. - Potkala jsi ji?

- Potkala. Byla na place každý den. Její matka v 70. letech taky surfovala a já hraju její matku a taky surfuju. - Ty fakt surfuješ? - Jo. A ve filmu taky. Jezdíš na krátkém prkně, nebo dlouhém? Dlouhém, dlouhatánském. Mamča chce cadillac, když surfuje. Jo, je to dobrý, můžeš si tam dát svačinu, - posadit se... - Vyřídit e-maily. Odpočinout si, dát si tam židli, pozvat pár přátel na návštěvu.

Kde ses naučila surfovat? Můj přítel surfoval, a když jsem před sedmi lety byla těhotná se svou dcerou, sledovala jsem ho při surfování a z vody vylezla holka, vzala flašku vody, vylila si ji na prsa, - vzala svoje dítě. - Zpomal trochu. Snaž se udržet pozornost, vím, že bys chtěl zůstat tady. Dej si na čas. Dej si záležet. - Na její obří prsa...

- To je ono. Pak nakojila svoje dítě a vrátila se do vody. Chtěla jsem být jako ona, tak jsem začala surfovat. - Začala jsi surfovat, když jsi byla těhotná? - Jo. Ne, ne, ne. Až po porodu. Takže jsi porodila a hned jsi vyrazila k moři. Tři měsíce... jo, hned z porodnice. - "Ona se beze mě obejde." - "Bude v pohodě. Za chvíli jsem zpátky." "Chci se jít naučit surfovat." Učila ses na Havaji?

Jo. Učila. Mám Havaj rád. Máš ráda Havaj? - Zbožňuju Havaj. - Bydlíš tam? Nebydlím, ale moc ráda tam jezdím. Je tam hezky. Kam jezdíš? Na Waikiki? - Tam jsem se naučil surfovat. - Ty mluvíš a na mě syčí had. Matoucí. Ten had nesyčí. Jedině kdybys taky byla pod vlivem léků. Je to takový psychologický test, že?

Tenhle had je ochablý. Není to opravdový had. Je to napodobenina. Stejně jako já jsem napodobenina moderátora talk show. Jsem laciná napodobenina. Voskový model moderátora. - No nekecej. - Sklapni! Takže jezdíš na Havaj. Jíš lančmít? - Nejím lančmít. - Já ho mám rád. - Fakt máš rád lančmít?

- Na Havaji jo. - Lančmít na Havaji je super... - Havajský lančmít je lepší? Jo! Protože ho vaří po havajsku. Dají ti na to ananas a... tadá! - Jasně. - Ne, vážně, je to havajská delikatesa. Lančmít mi teoreticky nevadí, ale nejím ho. - Jsi vegetariánka? - Nejsem. Dobře. Proč teda nejíš lančmít? - Nechutná mi.

- Nechutná ti? Myslím, že ne. Neměla jsem ho od dětství. Tak jak víš, že ti nechutná? Mohlo se to změnit! - Tak mi nějakej přines. - To si nemůžeme dovolit. Nejsou peníze. - Co teda jíš na Havaji? Kanice? - Ryby mám ráda. Chodíš se někdy potápět? Nechodím. Baví mě být nad vodou. Surfování, šnorchlování. Nechápu touhu potápět se.

Já se chodím potápět. V noci. - Páni. - Jo. V noci to je nejlepší. To vylejzaj všechny ty zvířata. Co to je? Vidělas to, ne? Že jo? - Co to je?! - Já nevím. Ukaž mi to. Myslím, že to je kus naplásti. Nějaký osvětlovač tam nahoře...

Pojď dolů, my ti neublížíme! - Páni! - Šteluje tam světlo a najednou... Já ani nevěděl, že tam máme osvětlení. Páni, to bylo divný. Jo... A děsivý. Takový věci vidíš, když se jdeš potápět v noci. - Tak to musím hned zkusit. - To bys měla. Potopíš se a všichni ti velcí predátoři vylézají v noci.

- Byl jsem se potápět se žraloky. - Opravdu? - Jo. Proč bys to dělal? No, byl zrovna Shark Week a já se chtěl jít podívat na žraloky. Když jsem je viděl z blízka... Vědělas, že samec žraloka vouskatého má dva penisy? Co kdybych ti teď dala facku? Bum! Jak to myslíš, že mají dva penisy? - Je to pravda?

- Jo, dva penisy. Šokovalo tě, že mi to přišlo šokující. - Že jsi věděla...? - Nevěděla jsem to. Překvapilo mě to. To, že mají dva penisy a že jsi to zmínil. Děláš, jako kdyby to nic nebylo. No rozhodně to není nic. Obzvlášť pro toho žraloka. Pro mnoho žraloků vouskatých to je to nejdůležitější. Překvapilo mě to, když jsem to viděl. Řekl jsem si: "Páni. Ty se máš." Fascinují mě žraloci.

Podle mě jsou úžasní. Mluvím o tom, protože tvůj film je o útoku žraloka. Žraloci útočí nejčastěji na surfaře. Já surfuju, to neříkej. Protože jsi nad vodou, kdybys byla pod vodou... Žraloci pod vodou vidí dobře. Takže vidí, že se tam potápí nějakej blbec z televize. Ale když jsi nad vodou, světlo jim svítí do očí. Myslí si, že jsem tuleň, že?

Vidí jen nohy. - Myslí si, že jsi tuleň. - Co s tím mám dělat? - Tetování "Nejsem tuleň!" - Potápění. Nevím. Dá se surfovat někde, kde žraloci nejsou? Asi na jezerech, ale tam se špatně surfuje. - Špatně. - Nebo můžeš surfovat v obchoďácích. Existují bazény, kde můžeš surfovat? Myslím, že ano. Něco takového existuje. Viděla jsem překrásný dokument Step Into Liquid.

Neznáš ho? Je to o surfování všude možně a jedno z míst je někde v Michiganu. - Páni. - Takže žádní žraloci. V Michiganu ne. My mluvíme a já pořád přemýšlím o těch dvou penisech. Jen abys věděl. Předstírám, že tady propaguju svůj film, ale ve skutečnosti jsem tam. Tak to probereme. Jsem narušená... Co chceš vědět?

Jsou vedle sebe. - Kdo má chuť na klobásu? - Ale sklapni! - Vedle sebe? - Jsou vedle sebe. A přišly mi stejně velký. Nebudeme to už řešit. To ty ses k tomu vrátila. Chci od toho pryč. Tak jo, stejně už nemáme čas. Můžeme to zakončit něčím jiným? Jo.

Harmonikou, nebo trapným tichem. - Co prosím? Aha. - Tím tu končíme. Harmonika, nebo trapné ticho. Trapné ticho. Vidím, že toho Oscara jsi dostala oprávněně. Helen Hunt, dámy a pánové. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak na tenhle díl už se nepodíváme :-(

180

Odpovědět

Nefunkční video opraveno :)

190

Odpovědět

Nejlepší na tom je že lidi se smějou při tichu :D :D

180

Odpovědět

Já ji miluju :)

180

Odpovědět

Přeložte prosím tenhle díl. Pro mě překonal i díly s kristen bell.
http://www.youtube.com/watch?v=lVWU4zKOB3g&feature=autoplay&list=PLEC3F2126226C72E8&index=5&playnext=18

180

Odpovědět

Craig je prostě genius:-D...Don't hit seventeen, takhle zabít hned nazačátku:-D

181

Odpovědět

No né že by se mi ten stand-up nelíbil :) ale prostě znám lepší komiky...
Uf teď jsem musel přemýšlet, z kama znám DW já :D a nemůžu si vzpomenout... jenom si pomatuju, že když jsem stáhl první díl (myslím z 2005) tak se mi to vcelku líbilo a postupně s příchodem Tennanta jsem nedělal celý den nic jiného než sledoval DW...
Btw jsem vůbec nezmínil, že jsem kvůli Mattovy dokonce měnil plakáty :)

182

Odpovědět

Jo a This is Galifrey je geniální, Rueful fate of Donna a Doomsday mě vždycky dojdou a i všechny zpívaný mám ráda :). Jinak takhle kvalitní soundtrack mají podle mě třeba ještě X-files od Marka Snowa :).

180

Odpovědět

Mně právě trvalo než jsem si zvykla...doslova jsem koukala na jeden díl (někde uprostřed 1.řady) a nechápala, co na tom všichni vidí. A v půlce následujícího dílu jsem zjistila, že si to vlastně užívám :D. A pak jsem si zvykla na devátýho a bum, změnil se na desátýho... :D. Ale ten si mě hned omotal kolem prstu :))).
Já z toho, co jsem viděla ze stand-upů, to mě bavilo (nejvíc povídání o tom, jak jedl banány :D), ale jako celek nemůžu hodnotit :). Jen doufám, že se někdy na Craigovu show půjdu podívat na živo :)

180

Odpovědět

Já jsem na Doctora narazila na Festivalu fantazie, ale díl Rose, který se tam promítal mě moc nezaujal a tak jsem se k němu vrátila asi až o dva roky později. U Murraye dvakrát platí heslo - "nomen omen". This is Gallifrey a Vale Decem jsou prostě mistrovská díla. Nevím o jiném seriálu s tak kvalitním soundtrackem.
A Craigovy stand-upy jsem zatím neviděla. Stand-upy mám ráda, ale nějak je sama aktivně nevyhledávám. Možná, že se na to kouknu :).

180

Odpovědět

Viděl jsem asi dva Craigovy stand-upy a souhlasím, že nejsou nějak převratný. Spíš podprůměr.

190

Odpovědět

Serkmus: Jj, v cz. Chytla jsem se Doctora tam, takže můžu být AXN vděčná :D, navíc dabing není špatný (i když mě obecně dabingy tolik nevadí :)). Ale samozřejmě vše jsem mockrát viděla i v originále...Jen se mi líbí, když to můžu vidět v televizi a jsem vděčná, že to u nás vůbec dávají :). A Murray Gold je bůh :D!
Craigovy stand-upy jsem zatím neviděla, jen pár krátkých videí...ale zato jsem si koupila knihu American on purpose, která je skvělá :)!

180

Odpovědět

Taky se vždycky Craiga nemůžu každej den dočkat :)

180

Odpovědět

Kdo by na něm něco nemiloval :D mimochodem co Craigův stand-up :) jako velký fanoušek stand-up comedy jsem viděl oba speciály a občas to sice bylo o něco slabší než jsem čekal ale je tam hodně sám sebou protože nemá žádné omezení (tuším to i někde říkal) narozdíl od LLS, tak či tak to hodně doporučuju :)
AXN? tzn v CZ :(?
Já ty soundtracky ani poslouchat nemůžu, protože bych se prostě nedokázal udržet a nepustit si díl :D ale Murray Gold zkrátka ví co děla :)

180

Odpovědět

Já jsem tedy obrečela Doomsday, Journey's End i End of Time...nejednou :D. Dávali to teď hodně na AXN, tak mám předoktorováno :D. Nicméně ač jsem ráda, že Rose získala alespoň něco, nebylo to ono a Doctor osaměl...ovšem Donna, ta dopadla úplně nejhůř :(. Měla jsem jí moc ráda...A mimochodem, ujíždím teď na DW soundtracích a všechno to díky tomu prožívám pořád dokola :D.
Hamleta jsem zatím neviděla, ale strašně bych chtěla vidět Mnoho povyku pro nic s Davidem a Catherine jako Benedick a Beatrice, to totiž zbožňuju :).
A ke Craigovi, ať nejsem OT :D...mě by se líbilo tu vidět i tu písničku z cold open, co nejdřív nemohla být vysílána...intellect and romance over brute force and cynicism, to je dokonalý, Craig by měl víc zpívat (miluju, kdykoliv to udělá :), ale já na něm miluju skoro vše :D).

180

Odpovědět

Serkmus: to já bych se divila tomu, s kým to ani trochu nehnulo. Ještěže jsem Doctora objevila až když už byla 4. série venku, protože po Doomsday bych vážně nedokázala 2 roky čekat na to, jestli se ještě někdy potkají :D.

180

Další