Genesis – CongoHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 382
"Congo" je první singl z alba Calling All Stations (1997) kapely Genesis. Po odchodu Philla Collinse se zde jako nový zpěvák představil Ray Wilson. Píseň slavila úspěch napříč Evropou.
Text slouží jako metafora a není o Kongu jako státu, ale dvou lidech, kteří po dlouhých sporech chtějí odejít co nejdál od sebe. Videoklip se natáčel na Maltě v režii Howarda Greenhalgha.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Říkáš, že jsem tě spoutal, ale já si to nemyslím. Ale pokud chceš být volná, musíš mě ztratit v jiném světě. Pošli mě do Konga, jsem připraven odejít, vždycky je místo, kam někdo může jít. Pošli mě do Konga, musíš věřit, že si můžeš dělat, co jen budeš chtít.

Jsem jako mravenčí voják, počkám na signál k akci. Abych mohl projít dveřmi, pokud už mě tu nechceš. Pošli mě do Konga, jsem připraven odejít, vždycky je místo, kam někdo může jít. Pošli mě do Konga, musíš věřit, že si můžeš dělat, co jen budeš chtít.

Vešla jsi do mého srdce a dala mému životu jiný význam. Do mého světa vnesla světlo, o kterém jsem myslel, že nezhasne. Pošli mě do Konga, jsem připraven odejít, vždycky je místo, kam někdo může jít. Pošli mě do Konga, musíš věřit, že si můžeš dělat, co jen budeš chtít.

Pošli mě do Konga, jsem připraven odejít, vždycky je místo, kam někdo může jít. Ano, pošli mě do Konga, musíš věřit, že si můžeš dělat, co jen budeš chtít. Pošli mě do Konga, jsem připraven odejít, vždycky je místo, kam někdo může jít. Ano, pošli mě do Konga, musíš věřit, že si můžeš dělat, co jen budeš chtít.
 

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

styl hudby i po odchodu Colinse ale zůstal setejný

01

Odpovědět

Pro mě je tohle jediné poslouchatelné album Genesis v pogabrielovské éře. Všechno s Collinsem zmuchlat a zahodit. Klenotem alba je pro mě ale spíš titulní píseň Calling All Stations. Ale celé album stojí za to.

03

Odpovědět

Genesis pro můj hudební vkus tvořili opravdové hudební klenoty za doby, kdy tam zpíval Peter Gabriel (nebo ještě na prvních dvou albech po jeho odchodu, kdy štafetu převzal Phil Collins). I když tohle vůbec není špatný song. Jen ne klenot.

30