Joe Cocker – With A Little Help From My FriendsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 720

With a Little Help from My Friends je píseň ze stejnojmenného debutového alba zpěváka s nezaměnitelným hlasem, Joe Cockera. Album vyšlo v květnu roku 1969, vyšplhalo se a 35. příčku hitparády Billboard si získalo zlatou desku. Píseň získala v jeho podání velký úspěch, ačkoliv šlo o cover songu slavných Beatles z alba Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Každopádně ať už ji nazpíval kdokoliv, píseň samotná byla uvedena do síně slávy cen Grammy.

Přepis titulků

Co byste dělali, kdybych zpíval falešně? Vstali byste a odešli? Dopřejte mi sluchu a já zazpívám píseň. Zkusím správnou tóninu. Ach, zlato, to zvládnu. S malou pomocí kamarádů. Potřebuju svoje parťáky. Zkus to s pomocí kamarádů. Říkám, že to dotáhnu daleko. Daleko s pomocí kamarádů. Co dělat, když je má láska daleko?

Bojíš se snad být sám? Ne, ne. Jak se mám cítit na konci dne? Jsi smutný, protože jsi o samotě? Říkám, že už smutný nebudu. S malou pomocí kamarádů. S nimi to nějak zvládnu. S malou pomocí kamarádů. Jo, jo, já se pokusím. Zkusím to s pomocí kamarádů. Budu šplhat vzhůru, ach, Pane. Potřebuješ někoho? Potřebuju někoho milovat.

Může to být kdokoliv? Potřebuju někoho. Kdo ví, kam chci jít. Kdo ví, co jim můžu ukázat. S malou pomocí kamarádů. Říkám, že to s nimi zvládnu. Zkus to s pomocí kamarádů. Ach, nepřestanu to zkoušet. Vzhůru s pomocí kamarádů. Budu to pořád zkoušet, zlato. Věřil bys v lásku na první pohled? Jsem si jistý, že se to děje každý den.

Co spatříš, když zhasneš světlo? To vám neřeknu, ale vím, že je to moje. S malou pomocí kamarádů. Už to víš, že to s kamarády zvládnu? Zkus to s pomocí kamarádů. Slíbil jsem si, že se protluču. Vzhůru s pomocí kamarádů. Říkám, že to s nimi budu pořád zkoušet. Potřebuješ někoho? Může to být kdokoliv?

Ach, musí tu někdo být. Kdo má pravdu, já to vím. S malou pomocí kamarádů. Říkám, že to s nimi zvládnu. Zkus to s pomocí kamarádů. Ach, ano, budu to zkoušet. Vzhůru s pomocí kamarádů. Budu to s nimi zkoušet. Dál s pomocí kamarádů. Ach, teď už mě nezastavíš. Zkus to s pomocí kamarádů. Budu to zkoušet. Vzhůru s pomocí kamarádů. Už se šplhám vzhůru, chci získat čas, Pane.
 

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nepamatuju na videačesky tolik koziček

11