Thumbnail play icon

Murray Head – One Night in BangkokHudební klenoty 20. století

Přidat do sledovaných sérií 37
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 671

V dnešních klenotech si pustíme slavnou písničku z muzikálu Chess (Šachy). Píseň je vlastně příběhem, který vypráví příjezd amerického šachového velmistra do Bangkoku, kde se má utkat se sovětským šampionem. A klasické svody města ho příliš nelákají.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V čase 03:34 je v titulcích přeloženo "And if you're lucky then the god's a she", ale zpívají tam "A little flesh, a little history". Jinak díky za překlad.

30

Odpovědět

krasnej song. na tom teda delal typek z abby :D

40

Odpovědět

Tak jestli jsem si všiml dobře, tak při partii s tou bangkokskou slečnou by v dalším tahu dal mat. Nechat si dát ovčáka, to je fakt ostuda.

10

Odpovědět

3:40 gramatická chyba. Cítím, jak se ke mně* blíží anděl. :)

20

Odpovědět

Opraveno. :)

20

Odpovědět

Pro mě milá vzpomínková záležitost. Jezdil jsem s tátou na dovolenou do Soutic a tenhle song měl nahranej na kazetě, kterou si nazval Hit Service 1984-1986. Kromě jinýho tam měl i song Adesso tu, kterej se mi strašně líbil. Když jsem se ho ptal, kdo ho nazpíval, tak mi zkušeně odpověděl, že Francesco Denapoli. Netušil jsem, že si dělá prdel (což jsem zjistil až o spoustu let později -kdyby někdo nevěděl, tak to je song od Erose Ramazzottiho). Krásný časy.

92

Odpovědět

Taky jsem to měl na kazetové pásce. Takže píseň o tom, že si Rus nekoupil děvku a jen proto že USA v šachách prohrálo udělalo z vítěze suchara, hm. To zafinancoval ten stát svobody?

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)