Scooter – Break It UpHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:6 477
Od německé kapely Scooter zná většina z nás nějakou tu taneční vypalovačku. Ovšem na albu Wicked! z roku 1996 vyšla píseň z názvem Break It Up, první techno balada vůbec...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Kde na světě, kde na světě, kde na světě jsem přišel k té bolesti? Na tom nezáleží. Na tom mi nezáleží. Říkej mi, že jsem zlý, že jsem špatný, jenom ne, že nejsem tvůj. Na tom nezáleží. Na tom mi nezáleží. Je mi jedno, že mě opustíš, je mi jedno, že odejdeš. Je mi jedno, že jsi to chtěla. Na tom mi nezáleží. Skonči to, skonči to, skonči to, skonči to, lásko.

Když myslíš, že už se mnou nechceš být, skonči to, lásko. Skonči to. Tak to ukonči. Kde na světě, kde na světě, kde na světě můžu tu bolest ukrýt? Nefňukám. Ne, nefňukám. Řekni, že jsem smutný, že jsem silný. Dost silný, abych zůstal sám. Na tom nezáleží. Na tom mi nezáleží. I když spálíš všechny mosty a vydáš se na novou cestu, aspoň mi to, zlato, neříkej.

Skonči to, skonči to, skonči to, skonči to, lásko. Když myslíš, že už se mnou nechceš být, skonči to, lásko. Skonči to. Tak to ukonči. Skonči to, skonči to, skonči to, skonči to, lásko. Když myslíš, že už se mnou nechceš být, skonči to, lásko. Skonči to.

Tak to ukonči…

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Original je jen jeden :D
Šmoulové-Nohejbal

31

Odpovědět

K překladu bych měl 2 poznámky

1. Věta "Called me anything but your own." bylo spíš myšleno "Hlavně mi neříkej, že nejsem tvůj" Bylo to myšleno, že ho může urážet, ale nesmí mu říkat, že není jeho

2. V překladu je skonči to nebo ukonči to... a on používá to stejné. Mělo by to být sjednocené i v překladu :).

10

Odpovědět

Já chápu, že se každému líbí jiná hudba, ale tohle prostě je objektivně naprostá s****a. Autor překladu (a tím pádem i nápadu to sem dát) by se měl pro jistotu vykastrovat.

321

Odpovědět

Pro všechny, co se dohadujou o tom, co jim to připomíná... Eyes Without A Face od Billy Idola. Billy Idol - Eyes Without A Face (Official Music Video)

10

Odpovědět

Nejvíc podobná mi na tom přijde spíše vizáš frontmanů

00

Odpovědět

Asi nejzajímavější věc na skupině Scooter je, že všechny jejich alespoň trochu známé písničky jsou vykrádačky :-) U téhle si nejsem úplně jistý, protože originál neznám. Jestli někdo víte, hoďte sem prosím odkaz.

00

Odpovědět

pripomina mi to nieco od annie lennox

13

Odpovědět

+v m vargatenhle bohuzel vykradacka neni. text slozil textar Nosie Katzmann primo pro Skutry v r.96. Na svym albu to vydal az v 2008 ve svoji verzi.

01

Odpovědět

+m v margatext hej, ale ta melodia

02

Odpovědět

úvodní popisek z videacesky.cz: "Hudební klenoty 20. století servírují to nejlepší, co si jen lze na hudební scéně do roku 2000 představit. :DDD a pak tohle.

34

Odpovědět

Umím si představit zhruba 17 220 003 působivějších balad.

43

Odpovědět

tak mi je sem vsechny vyjmenuj :D

20

Odpovědět

+xaojedna z nich je Shes the Sun, taky od Skutru.

10

Odpovědět

ten,,artovy,,videoklip, len podciarkuje to hudobne zufalstvo, plus je to vykradnuty nejaky vypalovak z 80tek

111

Odpovědět

Ne fakt, prosím, napiš "Nejsem stroj" ...

52