Taco – Puttin' on the RitzHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:7 173

Vznik písně Puttin' on the Ritz se datuje až do roku 1927 a v roce 1930 se objevila ve stejnojmenném muzikálu. Tento cover má na svědomí Taco Ockerse, který v roce 1982 vytvořil synth-popovou verzi.

Přepis titulků

Když je ti smutno a nevíš, kam máš jít, proč nejdeš tam, kde velí móda? Pojď do Ritzu. Různí lidé nosí kabáty, pruhované kalhoty a žakety jim perfektně sedí. Pojď do Ritzu. Oblékni se jako snobský milionář, snaž se vypadat jako Gary Cooper.

Pojď se vplížil mezi Rockefellerovi, kteří chodí s hůlkami nebo deštníky a v rukavičkách. Pojď do Ritzu. Viděl jsi tu zámožné, na celé Park Avenue, na slavné hlavní třídě s jejich nosy vysoko. Cylindry a límečky, bílé kamaše a spousta dolarů.

Každý cent utrácí za zábavu. Když je ti smutno a nevíš, kam máš jít, proč nejdeš tam, kde velí móda? Pojď do Ritzu. Různí lidé nosí kabáty, pruhované kalhoty a žakety jim perfektně sedí. Pojď do Ritzu.

Oblékni se jako snobský milionář, snaž se vypadat jako Gary Cooper. Pojď se vplížil mezi Rockefellerovi, kteří chodí s hůlkami nebo deštníky a v rukavičkách. Pojď do Ritzu. Oblékni se jako snobský milionář, snaž se vypadat jako Gary Cooper. Když je ti smutno a nevíš, kam máš jít, proč nejdeš tam, kde velí móda?

Pojď do Ritzu. Pojď do Ritzu. Pojď do Ritzu. Pojď do Ritzu. Dolů, dolů, nahoru, dolů. Své zákusky dostaneš v Ritzu. Dej si ho, ale až po půlnoci.

Nastal čas a můžeme začít tancovat, Budeme se hýbat do rytmu. Tancuj lehce a elegantně. Chci, abyste tancovali! Pojď, pojď, pojď, pojď. Nevidím, jak tancuješ. Musíme tancovat. Pojď do Ritzu.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dafuq..

00

Odpovědět

píseň určitě klenotem je, ale spíše originál

30

Odpovědět

Jiří Korn - Hotel Ritz [Putting On The Ritz] (1987)

Jestli se dá vůbec najít něco pozitivního na režimu před 89 tak je to právě snaha českých umělců přiblížit světovou scénu, která se nacházela za zdí, domácímu diváku.

53

Odpovědět

Aj takto by sa na to dalo pozerat.

No ja sa na to tak nepozeram a vobec v podobnych "snahach" nevidim ani stipku "osvety".
Vidim v tom len ucel - svati prostriedky a snahu vyryzovat, co sa da. Na skladbach, ktore boli, povedzme, "preverene (aj prevarene) casom - vonku" - uz len "stacilo" dotvorit text a na hit bolo zarobene.
Takze - mnohi si podla mna v minulosti vybudovali, prip. teda upevnili popularitu parazitovanim na zahranicnych skladbach, o ktorych nasinec za komunizmu vacsinou ani nemal potuchy - a vytesoval sa, aky je ten ("nas") umelec/skladatel/skupina super.

83

Odpovědět

George Michael - Freedom! ’90 (Official Video)
George Michael - Freedom! ’90

01