Já nejsem gay

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:438
Počet zobrazení:6 567
Dnes si u duálních titulků zazpíváme. Tedy spíš zarapujeme. O tom, jak těžké může být přiznání si své vlastní sexuální orientace, vám vtipnou formou povypráví J Pee. Zde máte možnost být svědky jednoho z velkých překladatelských dilemat. Zachovat formát, nebo smysl? Buď budu věrná předloze a píseň přeložím doslova, čímž riskuju, že nevymyslím rým, či že titulky budou moc dlouhé a příliš rychlé, nebo zachovám smysl a vynasnažím se píseň přebásnit do rýmů obsahujících výrazy uzuální pro cílový, nikoliv původní jazyk. Ne vždy se to chudákovi překladateli povede. Slovníček: Homies = kámoši, bráchové Home Depot = prodejna nářadí, obchod pro kutily Priority = priorita, přednost Purposefully = naschvál Mangle = rozmačkat, rozdrtit Bulging = vyboulený, zduřelý, nacpaný Molesting = sexuálně zneužívat, obtěžovat Go ahead = Prosím. Do toho. Dejte si.

Přepis titulků

J Pee, kotě, jo. Víš ty, kdo já sem? Čekuj to, čekuj to. Jdem na věc. S kámošema po kutilství pěkně si šlapem, samý mačo šroubky a matice kupujem. Jeden se mě zeptal: "Co chceš za vrtačku?" tak sem mu řek, že chci jednu rovnou do zadku.

Co? Nejsem gay. Nejsem gay! To byl jen vtip, no tak! Nejsem gay. Já si vždycky nejvíc rozuměl jen s vagínou, ale moh bych si vzít tudle pěkně růžovou? V parku hrajem s partou rugby kruťácký, museli sme balit, páč se stahovaly mraky. V druhým týmu samí borci až mi tuhla krev, ale náš zadák jim nic z toho nežere.

Koukl na mě, že prej ať sem kdekoliv, jeho pytel za každou cenu musim ochránit. Takže když se potom sehnul a zařval: "Jdem!" vyběh sem a chytil sem ho za koule. Nejsem gay. nejsem gay! Jen dělám svůj džob, klídek! Nejsem gay! Ne že bych ti schválně šahal po pytli, ale ty na svý příští děcka vůbec nemyslíš.

Nejsem gay. Nejsem gay! Přestaň mi to cpát, chlape, nejsem gay! Příště ať si s nima všichni pohrajou, synku. Pé es, sem netušil, že máš tudle výbavu. Šlapem si to s kámošema po West Hollywoodu, můj nápad to nebyl, páč nejsem gay. Chlápek projde kolem do půl těla svlečenej a já na to: "Sakra, kotě, do tebe bych šel!"

Kurva. Nejsem gay, chlapi. To nesedí! Jen sem si jistej svou orientací.. Takže klíďo můžu říct, když kolem projde chlap, co má krásnej ksicht a pěkný voči, udělanou hruď a namakaný svaly, pevnej zadek a sošný lýtka, nabušený stehna a vůbec skvělý tělo.

Ach, můj bože, sundej si trencle. Nasrat. Jsem dost gay. Jsem kurva gay. Já jsem ten týpek s lakem na nehty co zdraví: "Héj!" Jsem ten kolík, co tě chytne za zadek, jo, a až se otočíš, tak ti na to řeknu jenom: "Co?" Já jsem gay.

Jsem sakra gay! Každou sobotu koukám na filmy se Zacem Efronem. Normálního vyjadřování by ses u mě nedočkal, proto sem taky vystudoval muzikál. Jsem strašně gay, vole. - Chlape! - Co? - Vylez už z tý sprchy! - Použijte tu druhou koupelnu, lidi. Dělej, jsi tam už věky! Přijdeš, umyješ si tělo, umyješ si vlasy, odejdeš.

- Ani s holením to netrvá tak dlouho. - Ale já jsem gay. - Chlape, všichni jsme gayové. - Počkat! Vy jste taky teplý? Jo, my se za to na tebe nezlobíme. Štve nás, že nás zneužíváš. Tak šupej, už tam jsi tak půl hodiny. Vylez, nebo ti spálíme ty růžové ponožky. Myslím to vážně.

Fajn! Jen si poslužte. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proč je někde už tenhle přehrávač a na jiných videích stále není? Příjde mi tento lepší, ten už bude fungovat asi i na iPadu ne?

200

Odpovědět

jak se jmenuje cíl jeho chtíče? :-D ja ho chcu dom

243

Odpovědět

jak se jmenuje cíl jeho chtíče :-D ja ho chcu dom

203

Odpovědět

Škoda že to nezpíval N.P.Harris..hned by to mělo jiný grády

1911

Odpovědět

Škoda že to nespíval N.P.Harris..hned by to mělo jiný grády

1910

Odpovědět

Já nejsem gay, já jsem princezna!

233

Odpovědět

Neberte to jako záminku začít flame ale tohle mě bavilo víc než třeba Lonely Island nebo Jon Lajoie /nebo jak se píše

226

Odpovědět

teplý! :)

197

Odpovědět

EXTERMINATE!!!

1810

Odpovědět

okay....that's weird :D

215