Přidat do sledovaných sérií 6
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:614
Počet zobrazení:9 412

Krátký úryvek z Noční show Davida Lettermana, ve kterém Johnny Depp stručně pohovoří o svém vztahu k herectví a vlastním filmům.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy Pojďme si teď promluvit o filmu Veřejní nepřátelé. Je to skvělý příběh a já si myslím, že v téhle zemi bylo období, kdy bylo tohle docela běžné. Během krize na počátku třicátých let tu byli psanci, kteří se stali lidovými hrdiny a tohle je o Johnu Dillingerovi a jeho kamarádech. Minulý večer jsem ten film viděl a velmi se mi to líbilo. Bylo to fantastické. Líbilo se mi to, protože po historické stránce, to tak opravdu bylo.

A vy jste ten film viděl? Ne, neviděl. - Promiňte, ještě jste ho neviděl? - Ještě ne. Pravděpodobně jste byl moc zaneprázdněný. Víte... Jakmile je moje práce na filmu hotová, tak se o to už dále nezajímám. Už se nezajímáte.

Takže vy se úmyslně nedíváte na finální produkt? - Ano, pokud je to možné. - Opravdu? A pokud to není možné, tak se snažím zůstat ve stavu naprostého ignorantsví. Tak to jste na správném místě. Jste přesně tam, kde je vás potřeba. To je zajímavé. Není to třeba kvůli pocitu nejistoty? Víte, já prostě... nerad sleduji sám sebe.

Preferuji tu zkušenost, točení filmů je skvělé, ten proces je fajn. Ale potom je tam on. Ještě k tomu, o čem jste mluvil předtím. Vy jste hlavně herec a umělec. - Takže si nejvíce užíváte ten proces? - Ano, to velmi. A co děti? Veřejní nepřátelé není film vhodný pro pěti a sedmileté dítě, ale viděly alespoň ty pirátské filmy? Ano, popravdě řečeno, moje děti viděly více mých filmů než já.

A potom mi o nich vyprávějí. Nejste alespoň trochu zvědavý se na sebe letmě podívat? Ne, vůbec. Ne. - Opravdu? - Vážně, upřímně, na mou duši. Ale během natáčení filmu je to někdy složité. Například ty pirátské filmy byly natáčeny po sobě. - Tedy spíše souběžně. - Ano. Nejste alespoň trochu zvědavý, jak vypadá ta práce, kterou jste odvedl?

Ne. To je teda... Něco vám povím. To je teda síla, kamaráde. To je teda... to je opravdu dobré. Prostě zapněte kameru, ať to natočím a můžu odsud vypadnout.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je mi novinka

213

Odpovědět

tak kdybych byl herec, tak bych se taky nekoukal na svý filmy. to je jako u muzikantů, který poslouchaj vlastní hudbu (jenže horší)... prostě nechutný. Ve chvíli kdy je všechno hotový, tak hodnotíte svoje dílo, a dostanete depku protože každejch pár vteřin to je - "To by mohlo bejt lepší. Tohle by tam nemuselo bejt. WTF?!?!" :D

271

Odpovědět

Letterman udela vtipky jen cas od casu, ale sou dobre :) rekl bych ze se spis spoleha na svoje hosty :D polozi jim otazku na kterou by mohli odpovet vtipne :)

214

Odpovědět

Tak to je skvělé!! :-D Johnny je opravdu skvělý...nesleduje své natočené filmy, ale jeho děti jich viděli více, než on sám!! :-D To je velmi směšné....tenhle rozhovor se tedy povedl!! :-D

194

Odpovědět

Hodne rad bych tu videl cely rozhovor :)

200

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

nejses me to taky nejde stejne jako dalsi rozhovory

180

Odpovědět

som jediny ktoremu to nejde spustit?

180

Odpovědět

Mě by zajímalo, jak to dělá na priméře svých filmů? :-D To tam spí? A nebo už to neplatí, že hlavní herci chodí na premiéry? :-D

190

Odpovědět

Ono je to trochu těžší na pochopení...hodně lidí je zaměřeno na výsledek a jeho následné ocenění...ale jsou lidé, kteří jsou zaměřeni na proces...a cesta je pro ně víc než cíl...takže já to Johnymu věřím..mám to taky tak...a těší mě, že někdo koho obdivuju to má stejné....-)

190

Odpovědět

taky bych řekl, že spíš byl sjetej, než nějaký charizma

184

Odpovědět

Pozeram, ze do show prisiel docela zjety. Kto vie, vie.

183

Odpovědět

Johnny Depp je výborný herec, ale upřímně ho mám radši ve starších filmech. Klasika jako Střihoruký Edward, Ed Wood nebo ještě třeba Z pekla a Strach a hnus v Las Vegas..Trilogie (zatím) Pirátů mě zase až tak nenadchla a vydržela jsem to sledovat jen kvůli J. Deppovi, jeho scény byly vcelku vtipné. I když čeho je moc.. A stavět úspěch filmu na jednom herci.. To není dobré. Nicméně masy diváků to do kina asi přiláká. :)

181

Odpovědět

No, já myslim, že by se pomalu na svoje filmy začít dívat měl - to jeho pitvoření mi začíná lézt na nervy a třeba by se sám leknul. Jeho nejlepší role byly před Pirátama...ať už dá Timovi na chvíli voraz a s pirátama konečně sekne.

1810

Odpovědět

ten johny proste vyzaruje taku charizmu zee konec:D

180

Další