Larry the Cable Guy u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:538
Počet zobrazení:6 436
Larry the Cable Guy je americký komik, kterého můžete znát jako hlas Buráka z pixarovských Aut. Při příležitosti propagace druhého dílu navštívil i Conanovu show, a jelikož je Larry stand-up komik, můžete tento rozhovor brát jako jeho malé vystoupení, ve kterém pohovoří o svém manželství nebo návštěvách dražších restaurací. Těšíte se na druhá Auta? Jaký je podle vás nejlepší film od Pixaru?

Zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Děkuju, děkuju. Larry, nejdřív ti chci poděkovat, že ses na to oháknul. Moc jsme se snažili. Co se děje? Právě jdu ze svatby, takže jsem neměl čas na převléknutí. To je na mých vystoupeních právě to nejlepší. Když aerolinky zapomenou na můj kufr, můžu si půjčit oblečení od publika, - protože se oblíkají jako já.

- Nebo od strašáka. Promiň, to byl jen vtip. To je v pohodě. Minule to tady bylo super. Jednu těhotnou ženu jsem tak rozesmál, že jí vyletěla z nosu nožička. Opravdu jsme se tu minule hodně pobavili. - Vtipný ale je... - Zaznamenaly to kamery? Vtipný ale je, jak jste tu měli toho Wang Lee Fo. - Cože? - Fotku Wang Leeho. Zajímavé, že jste to udělali, protože netuším, jestli to víte, ale v Číně byl dnes den "Vezměte své rodiče do práce".

Nevím, jestli jste to věděli. - Rád zůstáváš v obraze, co? - Přesně tak. - Zajímáš se o mezinárodní dění, že jo? - Ano, to se zajímám. Slyšel jsi o té ženě, která prodělala zubařský zákrok? - Ne. - A teď mluví s britským přízvukem? Jo, o tomhle jsem slyšel. Stalo se mi něco podobného.

Je to hodně zvláštní, ale před dvěma roky jsem byl na vasektomii a dalších osm měsíců jsem si zpíval jen rockový balady. Fakt divný... Bylo to opravdu velmi zvláštní. Ještě chci říct tohle. Nevím, jestli jste to taky zažili, ale minulý týden jsem byl na slučáku mojí mateřský školky. - Ty jsi byl na srazu spolužáků z mateřské školky?

- Přesně tak. A všichni vypadali úplně jinak. Nepoznal jsem nikoho z nich. - Já se moc nezměnil. - Andyho tvář vypadá stejně... jako když byl dítě. - Dnes s tebou přijela i tvoje žena. - Ano, taky je tady. Jak dlouho už jste svoji? Teď budeme slavit naše šesté výročí. - To je hezké.

- Děkuji. - Šest let. S mojí ženou jsem to fakt vyhrál, protože je vážně hezká. Tuhle jsem byl na ni naštvaný, jelikož nechtěla, abychom se milovali. Potom jsem jí ale řekl, že mám v telefonu ještě nějaké volné minuty... To pomohlo. Říkala... Říkala, že bychom spolu měli zase začít chodit na rande, - abychom okořenili náš vztah. - To dělá většina párů. Je to fakt skvělý, víš?

Ona chodí každý čtvrtek, zatímco já zůstávám doma.. Fakt ji to baví. Je spontánní... Tuhle mi přivázala nohy a ruce k posteli a pak se mi smála, když to musel vedoucí prodejny přijít rozvázat. Říkám to těm, kteří by si chtěli zadovádět v obchodě s nábytkem. - To je velice zdravý vztah. - Bezpochyby je to zdravý vztah. Takhle skvělou ženskou jsem nikdy neměl. Moje žena je můj nejlepší přítel.

Je opravdu úžasná. Pamatuji si, že jsem to měl dřív s ženskýma těžký. Jednou jsem se miloval i se starší ženou. Dnes se jim říká "pumy". Já jí prostě říkal "tetičko Donno". - Ale ona byla spíš leopard než puma. - Opravdu? Měla takový leopardí skvrny. Tuhle mi moje žena řekla nejkrásnější věc. Řekla: "Zlato, ty jsi jeden z milionu."

A já si říkal, že to je docela dobrý. Když jsem o tom ale pak přemýšlel, došlo mi, že je na světě 6 miliard lidí. To znamená, že 60 000 lidí je stejných jako já. To mi teda řekla pěknou kravinu. - Takže jsem zažádal o rozvod. - To nerad slyším. Vypadalo to, že vám to spolu klape. Naposledy jsme se viděli v New Yorku a tady v Los Angeles jsem s tebou ještě nemluvil. Co si myslíš o Los Angeles?

Líbí se ti tady? Líbí se mi tady, ale je tu hrozný horko. Přece jenom je ale léto. Když se totiž blíží léto, začnou mi na zápraží smrdět dýně. Los Angeles se mi líbí. Se ženou jsme byli v restauraci. Když teď dělám na těch Autech 2, tak si přijdeme na nějaký peníze. Takže jsme skončili v pizzérii. - Teď si žijete na vysoký noze, co? - Jo, pizzérie mám rád. - Opravdu? Líbí se mi ta reklama.

"Přijďte do Olive Garden, budete se tu cítit jako doma." Takže jsme tam přišli a opravdu měli pravdu. Jen co jsme vstoupili dovnitř, tak řekli mýmu švagrovi, že je línej hajzl. A já si říkám, že to je jak u nás doma. To je velice milé. Ale číšník stál za prd. Nebyl moc dobrej. Měl náramek, na kterém stálo: "Co by udělal Ježíš?" Tak mu říkám, že by mi už před hodinou donesl předkrm.

Fakt směšný. - Ježíš býval dobrý číšník. - Číšník teda nestál za nic. Chci se ujistit, že se dostaneme k Autům 2. Je to velký hit. Samotné reklamní předměty jsou neuvěřitelné. Mám pětiletého kluka, který chce jen hračky z Aut. Vydělali na tom už 18 miliard dolarů, alespoň mi to tak řekli. Škoda, že jsem se k tomu taky neupsal. Zamysli se nad tím.

Půl procenta z té částky? To je skoro tisíc babek. Ale jsem opravdu rád, že mohu být v tom filmu. Je to neuvěřitelný film. Lepší než jednička. Jsem vlastně jediný člověk, který přibral, aby to mohl namluvit. Fakt jsem tu práci potřeboval, takže jsem na tom tvrdě dřel. Byl jsi tomu oddaný. To se mi na tobě líbí. Byl jsi oddaný svému řemeslu. Máme tu klip z Aut 2.

Co k tomu potřebujeme vědět? V téhle scéně se Burák zamotal do takových špionážních intrik. Závody probíhají v Evropě a Burák se dostal do Japonska, kde se cítí jako ryba na suchu, protože nikdy neopustil Kardanovou Lhotu. Musí tam použít toalety, které jsou jiné, než známe. - Tohle se tedy Burákovi přihodí. - Tady je klip z filmu Auta 2. Nikdy jsem neudělal louži. Hej, to lechtá.

Půjdu na to se svým synem. Auta 2 mají premiéru tenhle pátek. Larry, moc děkuji, že jsi přišel. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D a Xawi na tom jsi byl kde?:D

190

Odpovědět

Stačí se zamyslet nad celkovou daňovou strukturou, Tisíckrát míň dostat, než vložit, je standard.

00

Odpovědět

Btw. Bilion není miliarda ale milion.

2019

Odpovědět

Tupec.

210

Odpovědět

Vubec sem Larryho neznal....ale je skvělej...víc videí s tímhle týpkem :)

210

Odpovědět

Pohodovej chlápek co si umí udělat legraci sám ze sebe :))

190

Odpovědět

kdyby tam neměl toho komika, bylo by to o ničem. Conan se drží podle mě jen díky tomu, že tam má zábavný hosty, který mluví skoro sami a pobaví, Conan sám o sobě nepobaví. takže nehodnotím Conana ale toho komika a já se pobavil takže 8* ;)

1911

Odpovědět

Pro mě je nejlepší animák od Pixaru jednoznačně Toy Story 3 ;)

181

Odpovědět

Některé ty vtípky jsem znal, ale i tak docela sranda. :D

180

Odpovědět

Auta uz jsem videl=) celkem dobrej filmek ;)

180

Odpovědět

asi preto, ze si obycajny chudak

180

Odpovědět

ani jednou jsem se nezasmál

1825

Odpovědět

By mě zajímalo jestli ty vtipy vymýšlel na místě.. ale není to jedno? já jsem se fakt dobře zasmál :D

180

Odpovědět

Možná jsem se přeslechl, ale podle mě řekl ve 3:42 "liver spots" a né "leopard spots"

180

Odpovědět

Rozhovor bych tomu neříkal, spíše one-man-show. Nicméně výborné, bavil jsem se. Humor měl hlavu i patu a některé kousky byly opravdu velmi dobré. Málokdy se uchyluji k takovémuto hodnocení, nicméně toto si to zaslouží. 9/10.

190

Odpovědět

Ten valil ukrutně, chlapík jeden.

180

Odpovědět

Od Pixaru je nejlepší Toy story, o tom žádná, nicméně jejich filmy mi přijdou takové "meh." Od jejich mateřské společnosti jsou lepší skvosty - Lví král, nebo moji velmi oblíbení - Medvědí bratři. Nejlepší animák všech dob pro mě ale zůstává Spirit - divoký hřebec (od DreamWorks). Ty nové trojdimenzionální animáky se mi nelíbí tolik, jako ty klasické - kreslené. Ty mají takové "kouzlo".
A ještě bych vypíchla Prince egyptského (ale toho taky dělalo DreamWorks). :)
Ale rozhovor se povedl :D.

180

Další