Peter Gabriel - SledgehammerHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:7 267

Dnes si v Hudebních klenotech připomeneme nejúspěšnější klip v historii hudebních cen MTV, který v roce 1987 získal ocenění celkem v devíti kategoriích, včetně režie (Stephen R. Johnson). Sledgehammer a vlastně celé album So je vůbec nejúspěšnějším hudebním počinem Petera Gabriela po odchodu z Genesis. Ti měli ve stejném roce také hned několik nominací za Land of Confusion, ale Gabrielův Sledgehammer jim všechny ceny vyfoukl.

 

Přepis titulků

Můžeš mít parní lokomotivu, stačí jen položit koleje. Můžeš mít letadlo, co létá, když oživíš své modré nebe. Stačí, když mě zavoláš. Budu čímkoliv budeš chtít. Můžeš sjet horskou dráhu. Jezdit nahoru a dolů, vybírat zatáčky.

Můžeš mít autíčko z autodromu a narážet. Tahle zábava nemá konce. Chci být... tvůj bouchač. Proč mě nevoláš? Dovol mi být tvým bouchačem. Bude to moje svědectví. Proveď mě po své zahrádce.

Budu tvojí včelkou. Otevři mi svou zahrádku, kde se skrývá to nejsladší ovoce. Chci být... tvůj bouchač. Proč mě nevoláš? Měla bys zavolat bouchače. Bude to moje svědectví.

Jsem tvůj bouchač. Vůbec o tom nepochybuj. Bou... bou... bouchač. Jsem čistej. Svlékl jsem se z kůže. Mám novej matroš, ve kterým tančím.

Předvedeš se mi? Předvedu se ti. Předveď se mi. Předvedu se ti. Jo, myslím tebe. Jenom tebe. Dělalas mi pomyšlení.

Cítím tu sílu. Cítím tu sílu. No tak mi pomoz. No tak mi pomoz. Přidal jsem se do rytmu. Přidal jsem se do rytmu. Děláme to celý den a celou noc. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já když se dívám na tyhle videoklipy, tak jsem skoro pořád v "Land of confusion".

70

Odpovědět

FAG! :oops:

18

Odpovědět

pekna sracka. Majkl toho dostal vic.

125

Odpovědět

Stále lepšie, než Miley Cyrus lízajúca kladivo.

117

Odpovědět

Pan Výjimečný (zpěvák). Jasně rozpoznatelný a ojedinělý. Spolu s Genesis vytvořili naprosto fenomenální alba. Jeho sólová tvorba je také dost dobrá. Klip super i po těch letech. I když mám od něj raději melancholičtější songy.

193

Odpovědět

No nedokážu si představit jak dlouho ten klip dělali, jednou jsem koukal na to jak čeští studenti asi Famu dělají tuhle technologii střihu a přišlo mi to děsně pracné a zdlouhavé.

101

Odpovědět

To je opruz, cekal jsem Sladge Hammer, policajt s.r.o. :-D
http://youtu.be/R03Dtu1r6nk?t=5s

71

Odpovědět

Nevim no,z dnesniho pohledu aspon pro me vlastne nicim zajimavej klip. Ale skoro pred 30 lety si dokazu predstavit,ze to byla pecka :-D

2413

Odpovědět

No jasně, pokud tam nemáš alespoň 30 nahých ženských, tak je klip o ničem, co? Z dnešního pohledu je to naopak hodně zajímavý klip, ale každý je jiný, někomu stačí jen natřásání zadků.

3224

Odpovědět

+ObiNaprosto s tebou souhlasím, pokud dneska neni v kipu nahá ženská, tak se na to nikdo ani nepodívá. Kde jsou ty časy, kdy nejlepší klipy měli Queeni nebo ABBA. Proč sem se musel narodit do doby, kdy vrchol hudby je nějaký Justin Beaver, Miley Citrus a nějací Psi. Zlatá éra hudby už byla a lepší už to nebude.

2914

Odpovědět

+Obito Obi a kyjak: promiňte, ale to jsou hodně omezený názory :) pokud jste schopní vnímat jen ty klipy s nahýma zadkama, tak bude problém ve vás. Jsou mraky dobrých klipů, které mají sledovanost (podle YT) daleko přes desítky i stovky milionů shlédnutí a není tam ani jedna nahá baba :) chce to si rozšířit obzory.

286

Odpovědět

tak třeba moje skupiny ani nemaj žádné klipy (Lef Friction), pokud se nejedná o fanart- a většinou je to jen kombinace obrázků...

21