Spánek

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 758

Není nad to se kvalitně vyspat. Občas to ale někomu (ze zcela nepochopitelných důvodů) může vadit. Nenechte si však do spánku kecat, není zdravější věci. Tak dobrou noc a krásné sny, ať už jste kdekoliv!

Přepis titulků

Lacerdo? Lacerdo! - Vzbuď se. - Co to děláš? - Budím ho. - Nech ho spát. - Jsme na pracovišti, Silasi. - Přesně tak. Takhle toho míň posere. - Co? - Je to nová firemní politika, to nevíš? - Spi, nebo si jdi. - Vždyť slintá. Jo, slintá, ale neobtěžuje sekretářku.

Neposílá e-maily plný gramatických chyb. Nekazí tu žádnou práci, nedrbe... - Nedělá tedy nic. - Nic? Kdyby tu každý dělal jen třetinu ničeho, tak by tady vznikl novej Facebook. - Kde je Maurício z finančního? - Povýšili ho. Cože? Povýšili? Nebyl tu dva týdny. - Právě proto. - Děláš si legraci, Silasi? Představ si tu hromadu účtů, který už nebude počítat. Kolik číslíček už nebude špatně, protože na ně už nesáhne.

Nemluvě o penězích, který všem ušetří, protože byl línej i přijímat úplatky. Jinak řečeno – s ním si nezahrávej. Jednou bude prezident. Nech to být, já s ním promluvím. Lacerdo? Lacerdo, akcie Bovespy padají. Co budeme dělat? Marli, nech to tak. Geniální. Neser mě, Silasi. Lacerda nedělá v životě nic, a ještě spí v práci.

Takový chlapy Brazílie potřebuje. Měl by bejt v Brasílii a spát za nás. To je ale zadeček, Alicinho! Spi, Lacerdo. Překlad: Adeus www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Tak dobrou noc a krásné sny, ať už jste kdekoliv!"
Třeba i takový řidič kamionu při jízdě na dálnici?

14

Odpovědět

No, tak jsem to nemyslel. Jasně, to určitě ne

31

Odpovědět

A proč by měl řidič kamionu sledovat videa za jízdy?

60