Taylor Swift o konkurzu s Eddiem RedmaynemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 710
Ucházet se o roli v muzikálu a přitom potkat Eddieho Redmayna? To znělo pro Taylor Swift jako splněný sen. V prvním videu vysvětluje, že ten plán měl bohužel malý háček. Ve druhém videu se pak rozpovídá o novém albu Midnights.

Přepis titulků

Taylor, Eddie, vy jste spolu pracovali. - Je to tak. - No ano. - Už je to 10 let. - Umřela jsem mu v náručí na konkurzu do Bídníků. To jsem netušil. O téhle historce toho lidé nevědí spoustu. Usilovala jsem o dvě role v muzikálu Bídníci, už jsem byla na pár kolech konkurzu, byla jsem v New Yorku a tak.

Ukázalo se, že asi vypadám víc jako Cosetta, ale rozsahem se víc hodím na Eponine. Takže bylo celkem jasné, že si ty konkurzy mám užít, dlouho tam nebudu. Tu roli nedostanu. Ale pozvali mě ještě na konkurz do Londýna. Měla to být kamerová zkouška s Eddiem. Takový zážitek bych si nenechala ujít. Patříš k mým oblíbeným hercům. Jsi úplně absurdně nadaný. Tak jsem si řekla, že do Londýna poletím.

Když jsem dorazila, řekli, že mě nalíčí jako Eponine. Mělo to být realistické. A ona nemá zrovna moc peněz. Měla hnědé zuby, nemohla si nic moc dovolit. Žila na ulici v 19. století. Přesně tak. Snažila jsem se to nějak opsat. - Žádná zubní nit. - Přesně. Takže mi řekli, že mi obarví zuby na hnědo. A já: „Ale až po tom, co se seznámím s Eddiem Redmaynem, že jo?

Líčit mě budete až potom, ne?“ Odpověď zněla, že všechny potkám už nalíčená. Navíc mi udělali obří stíny pod očima, jako bych byla na umření. Ten konkurz se rychle proměnil v noční můru. Potom jsme se seznámili. Tys byl moc milý, ale já mluvila takhle. Bylo to vtipný. Tys vešla opravdu jako holka z ulice z 19. století. To jsem vůbec nečekal. Ale já si pamatuju hlavně jednu věc.

Před tím konkurzem jsem šel do Pizza Expressu a dal jsem si pizza chléb s česnekem. Myslel jsem, že budeme normálně zpívat, ale bylo to hrozně divný. Taylor byla v kostýmu a já v teplákách. A chtěli po nás tu scénu, měl jsem ji v náručí a zpívali jsme… A já myslel jen na to, že smrdím česnekem. - Já zase měla hnědé zuby. - Úplná symfonie. - Snažil jsem se hrát, ale diskrétně.

- Tys tam úplně plakal. Já myslela, že to bylo kvůli tomu, jak vypadám. Že se cítíš hrozně, protože musíš být tak blízko. Nebylo to metodické herectví? Ale jsem ráda, že jsme v tu chvíli oba měli své problémy.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

daaaaa

10