The Pointer Sisters - Jump (For My Love)Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 325

Dnes si po ránu zavzpomínáme na 80. léta a The Pointer Sisters. Bonnie, Anita a Ruth jsou z Oaklandu a jsou opravdu sestry. Za svou kariéru se věnovaly nejrůznějším hudebním žánrům, např. popu, discu, jazzu, blues nebo country. Získaly několik cen Grammy a mají i svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Píseň Jump (For My Love) pochází z jejich třetího alba Break Out z roku 1983. Klip vyšel v dubnu 1984 před letní olympiádou a obsahuje záběry známých sportovců. Dovětek For My Love byl k názvu přidán, aby se vyhnuly záměně s Jump od Van Halen.

 

Přepis titulků

Tvé oči říkají, že mě chceš. Cítím to z tlukotu tvého srdce. Vím, že se ti líbí, co vidíš. Obejmi mě. Dám ti všechno, co potřebuješ. Obklop mě svou láskou. Jsi čím dál víc vzrušený, o tom není pochyb.

Lásko. Dostanu tě, dostanu tě, kde nikdo jiný nikdy nebyl. A jestli chceš víc... Skoč pro mou lásku. Skoč do toho a zakus mé dotyky.

Skoč. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč pro mou lásku. Skoč. Vím, že mé srdce tě udělá šťastným. Skoč do toho. Víš, že tyhle ruce ti udělají dobře. Skoč. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč pro mou lásku. Řekls mi, že jsem pro tebe jediná.

Nikdo to nedělá jako já. Tak se vzchop, než zkusíš něco víc. Lásko. Ty jsi ten pravý, jsi ten pravý. Před prahem na mě čeká nebe. A jestli chceš víc... Skoč pro mou lásku.

Skoč do toho a zakus mé dotyky. Skoč. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč pro mou lásku. Skoč. Vím, že mé srdce tě udělá šťastným. Skoč do toho. Víš, že tyhle ruce ti udělají dobře. Skoč. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč pro mou lásku.

Když jsi vedle mě, znovu ožívám. Tvá láska ve mně hoří. Mám z toho dobrý pocit. Přijď ke mně, jestli mě dnes večer chceš. Skoč. Skoč do toho. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč...

Víš, že mé srdce tě udělá šťastným. Víš, že tyhle ruce ti udělají dobře. Jestli chceš dnes v noci ochutnat moje polibky, skoč pro mou lásku. Tak pojď a naskoč. Víš, že tě potřebuju. Musím tě mít. Skoč pro mou lásku.

Musím tě mít. Tak skoč. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle sem v zivote neslysel.

03

Odpovědět

Ta písnička byla v osmdesátkách velkým hitem, bohužel naši dramaturgové i ti z oldies rádií o ni nemají tušení. Osobně ji znám a mám rád díky krásné scéně z filmu Bohem zapomenuté děti (doporučuji).

50

Odpovědět

Tak túto pesničku milujem z filmu Love Actually (Láska Nebeská), kde si ju vychutnáva Hugh Grant, ako Prime Minister po náročnom dni. :D
https://www.youtube.com/watch?v=zcgxBHBsl-4

210

Odpovědět

Z 80tek se dá vybrat x lepších písní a navíc se na to ani nejde dívat, kvůli těm třem hnusotám.

735

Odpovědět

Je to klasika. A berte to tak, že dříve byly časy, kdy zpěvačkám stačilo umět zpívat, nemuseli všechny vypadat jako modelky :-)

580

Odpovědět

+Jirka K.nemuselY...

100

Odpovědět

+Jirka K.Jn, to je pravda.... bohužel musím přiznat, že dojem z tohoto klipu dost kazí předkus té zpěvačky, co je v záběru nejčastěji... Přitom zrovna s tímhle se dá snadno něco udělat (jop, mluví ze mě zkušenost...)

07

Odpovědět

+Jirka K.za to "i" se fakt stydím :-)

40