TROOPS

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:7 034

Chad Vader nám sice skončil, ale to neznamená konec Star Wars parodií. Tento krátký film je v žebříčku top 10 nejlepších Star Wars fanfilmů. Je točen stylem mockumentary jako parodie na známou americkou reality show - Cops. V tomto videu uvidíte běžný den imperiálních vojáků na planetě Tatooine. Omluvte kvalitu, tato parodie byla točena v roce 1997, kdy nebyl internet ještě tak rychlý.

Přepis titulků

Kvůli humorné povaze tohoto pořadu doporučujeme divákům nadhled. Troops je točeno v terénu s muži imperiálních sil. Všichni podezřelí jsou viní. Tečka. Jinak by nebyli podezřelí, že ano? K Impériu jsem nastoupil asi před šesti lety. Pamatuju si, že jako dítě jsem sledoval holografické obrázky a byl jsem nadšený z nového směru, kterým se galaxie ubírala. Jakmile jsem byl dost starý, šel jsem do tamního náborového centra a přihlásil se.

A od té doby jsem tady na Tatooinu. Většina lidí by to nazvala prdelí vesmíru, ale mám rád ten pocit malého městečka. Tím myslím, že tu známe každého. Každého. A mám pocit, že tu můžu něco dokázat. Máme tu rutinní zastávku. Máme hlášení o nějakých kradených droidech a tohle by mohlo být ono. Promiňte, promiňte, nechcete přijít sem?

Ano, mluvím s vámi. Čí je to droid? Aha, tvého bratrance. Tohle je tvůj bratranec? To je on? Jsi jeho bratranec? Ne? Dobrá, tak kdo jsi? Aha, ty jsi jeho kamarád.

Pane kamaráde, mohl byste si na chvíli stoupnout támhle? Dobrá, takže ten droid patří tvému bratranci. Takže pokud půjdu k tamhle tomu Sandcrawleru za tvým bratrancem, bude mít k tomuhle účtenku? Dobrá. Takže teď vás, pane, vezmu do imperiální vazby. Abychom si mohli jen... Hej, mluvím s tebou? Mluvím s tebou?

Tak tam zůstaň a zavři pusu. Pokud se znova pohneš, tak tě střelím. Ne. Jo, rozumím. Já mám taky ženu a děti, ale vidíš, že bych tu kradl imperiální droidy? Jasně že už to nikdy neuděláš. Chce nám zdrhnout! Hej, tamhle utíká ten druhý.

Mám ho. Dobrá. Vypni tu kameru. Jo, vypni ji. Vypni ji! Takže stalo se zde to, že tihle Jawové ukradli majetek Impéria a bohužel začali být násilní. Jawové to dělají pořád, sbírají jeté droidy a prodávají je za nejvyšší cenu.

No, nenašli jsme ty droidy, co jsme hledali. Ale našli jsme jedno z těch dětí, co nahlásily jejich krádež. Takže on a jeho rodiče se staví do nápravného střediska a vyzvednou si je. Vsadím se, že budou mít radost. Jo, o tom to celé je. Máme hlášení o domácím násilí. Manžel prý něco řekl synovi a manželka si myslí, že kvůli tomu utekl.

Jeden z nich byl asi pod vlivem a druhý zraněn. Tenhle pár už známe, není to poprvé, co tu jsme. Takže uvidíme, jestli to dokážeme urovnat. Přestaň! Dobrá, co se tu děje? Mám toho dost, mám ho dost! Pořád mně i Lukovi lže a teď Luke utekl a nevrátil se. - To je k smíchu.

- Hej! S tebou si promluvím za chvilku, teď mluvím s tvou ženou. Dobrá, dobrá. - A Luke je teď kvůli tobě asi mrtvý. - Ho*no. Beru, teď se uklidněte. Uklidněte se, dobrá? - Chcete být zatčená? - Ne. Pokud se takhle budete chovat, tak to budu muset udělat. - To nechcete, že? - Ne. Dobrá, už jste klidná?

Dobrá, proč nezačnete od začátku? Včera přišel Luke a říká: "Myslím, že ti droidi..." - Počkat, Luke je váš syn? - Můj synovec. No a říká: "Myslím, že ti droidi, co jsme koupili, jsou kradení." A on pak řekl: "To mě nezajímá, ty se postarej o to, aby fungovali." A Luke na to: "Chci jít na akademii." A on říká: "Letos tě potřebuju na sklizeň." A pak začal mluvit o Obi-Wanovi a jeho otci.

- To teda ne. - Ale ano, ale ano! Jenom lžeš. Pořád lžeš, nikdy mu neřekneš pravdu o něm nebo jeho sestře! Beru, sklapni. Ne, už mě unavuje mlčet, ty sklapni! Nebo můžete oba sklapnout a strávit noc v nápravném středisku. Dobrá? Dobrá?

Tak podívejte. Co teď chcete udělat, Beru? Beru? Co teď chcete udělat? - Já nevím. - Dobrá, to není správně. Jak to, že nevíte? Zřejmě máte problém, jinak bychom tu... Já nemám problém. Beru. Pojďte sem.

Podívejte, vidíte jeho vlasy? Jaký má sestřih? - To si asi neudělal sám, že? - Ne. Udělala jste to vy, že ano? Ano, ano, udělala. Vidíte. A to mi říká, že máte problém. A když nás sem zavolají, je z toho náš problém. - Jo, ale on to začal.

- Počkejte chvíli, Beru. Mluvím já. Já vás poslouchal, teď poslouchejte vy mě. Takhle to funguje, dobrá? Takže budete mě poslouchat? - Ano. - Jistěže ano. Takže kolikrát už jsme tu byli, Beru? Mockrát, co? Cestu sem známe zpaměti. Co jsem ti to říkal minule? - Já nevím.

- Nevíš, nebo si nepamatuješ? Já nevím! Beru, co chcete dělat? Chci, abyste ho zatkli. Dlužíš mi, a to hodně. Nemůžu ho zatknout, nic neudělal. Pokud tu můžu někoho zatknout, tak vás za napadení. Beru, máte dvě možnosti. Křičení a zatknutí tomu nepomůže.

Takže tu můžete zůstat, nebo vás můžeme vzít do imperiálního letounu. Co chcete udělat? Beru, co chcete dělat? Chcete, abychom vás dnes někam vzali? Chcete? - Ano. - Dobrá. Potřebujete si něco vzít? Šaty nebo tak? Ano. - Najdete Luka, že ano?

- Ano, najdeme Luka. Luke je v pořádku, jen pracuje. To je ale otrava. Takže manželka si myslí, že jejich synovec utekl. A viní za to manžela. Ten tvrdí, že odešel brzo, aby opravil nějaké chladiče a že ho stres za poslední týden přemohl. Tak je prostě na noc oddělíme, protože jestli sem budeme muset znova... Řekni mi nějakou novinku.

Říkám ti, nejradši bych je oba zastřelil. Jo, v tom jsem s tebou za jedno. Podívejte, poslední dobou byla hodně ve stresu. Ztratili jsme pár pomocníků a... Nevím, asi se jen nechala trochu unést. Já vím, já vím. Myslím, že teď pro vás oba bude nejlepší, když se k sobě nebudete pár dní přibližovat. Jo, říkal jsem jí to, říkal jsem jí, že potřebuje pomoc.

Říkám jí to už dlouho. Tohle je teď pro ni asi to nejlepší. Chápete? Prostě to nechte plavat. Nechte to být. Dobrá! Někdo by se vám měl podívat na to ucho. - Budu v pohodě. - Tak jo. - Beru! - Pusť to! To jsem mohl čekat!

Termální detonátor, ustupte, zpátky! Jak vidíte, tak se to tu trochu zvrtlo. Je to smutné, ale u těchto lidí jsme to docela čekali. Víte, místní farmáři měli špatnou sezónu, je to na nože a to prostě... dopadne na všechny. Důležité je, abychom našli jejich synovce... Duka a ujistili se, že je v pořádku. Hej, neříkala, že koupili nějaké ukradené droidy nebo tak?

Jo. Jo, jo, jo, jo, jo. Zatracená škoda. Zatracená škoda. HK-888, zkontrolujte možné výtržnosti v kantýně v Mos Eisley. HK-888: Rozkaz, hlídko. Při natáčení této parodie nebyli zraneni žádní Jawové. Nechť vás provází Síla. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jeto parodie na hviezdne vojny na styl ako americke show ako policajti nahanaju zlocincov a podobne(v jednom z tich show tiez pustali pesnicku co tu bad body -bob marley) a fakt uzasna parodia :D

180

Odpovědět

chybka v prekladu, cca 8:35, tempers are high, ne temperatures are high ;) jinak super prace

180

Odpovědět


Odpovědět

hej ludia, skúste preložiť toto: http://www.youtube.com/watch?v=8GSmsoZ79Rk
aspoň ja to radím spomedzi vydei zo SW medzi najlepšie..

180

Odpovědět


Odpovědět

pecka :D kdo dá míň jak 9 tak ať mi nechodí na oči :D

180

Odpovědět

To je divný.... já jsem si zrovna dneska úplnou náhodou na tohle video ve škole vzpomněl

180

Odpovědět

Cože Chad skončil?Doufám že ne úplně

180

Odpovědět


Odpovědět

@Wolfox: dobrý byly taky limity downloadu, jak si každej dával bacha aby nepřešvihnul svoje dvě giga za měsíc :D (ale s tou rychlostí to stejně moc dobře nešlo :D)
@Vilda: jj, když sem chtěl stáhnout film, tak sem musel za rapidsharu postahovat miliardu zazipovaných souborů, zabralo to skoro den a pak člověk zjistil že nemá heslo :D teď si stáhnu film v HD za pár minut, nikdo už se nesere z rarem aby ušetřil pár mega a někdo mě bude vykádat jak je internet pomalej :D

180

Odpovědět

Vynikající!!!:D

180

Odpovědět

Se chovají jak policajti v USA... z***i :)

182

Odpovědět

masakr :D

180

Odpovědět

markuc: Živě si pamatuju, v roce 2001 jsem stahoval 36 MB (Deus Ex patch 1.112)... tahal jsem to od 16:30 do zhruba půlnoci. Tolik k rychlosti dial-upu. Lépe už to jde popsat jedině kresbou http://www.cad-comic.com/cad/20021104

180

Další