Big Hero 6Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:7 580

Komikso-mangovo-japonsko-americký nerd Hiro (nebo Hero?) a jeho zdravotní bratr, panáček Michelin, společně bojují proti zločinu v marvelovské pixarovce, jakou jste ještě neviděli! 

Poznámka:

  • hero = hrdina
  • webMD je takový ráj pro hypochondry, něco jako ulekare.cz, nebo ordinace.cz :) 
  • Studio 30 Rock je americký televizní seriál televize NBC vysílaný od 11. října 2006 do 31. ledna 2013.
  • National Collegiate Athletic Association (Národní vysokoškolská atletická asociace) (NCAA) je polo-dobrovolný svaz 1281 institucí, konferencí, organizací a jednotlivců, které nebo kteří organizují sportovní programy mnoha vysokých škol a univerzit ve Spojených státech amerických a Kanadě. 
  • "Hiro? Is it me you're looking for?" je narážka na text písně Lionela Richieho Hello. (Haló? Jsem to já, koho hledáš?)
  • T. J. Miller je americký herec a stand-up komik.
  • Psylocke (Elizabeth "Betsy" Braddock) je hrdinka z marvelovských X-Menů.
  • April O'Nerd je narážka na April O'Neil ze Želv ninja, která je parťačka hrdinů a nosí žluté oblečení.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než zkouknete nejnovější dětský animák, který si dospěláci užijí mnohem víc, připomeňte si disneyovku, která vás rozesmála, rozplakala, vyhrála Oscara, a hlavně to není Ledové království... Připravte se na film podle komiksu od Marvelu, který nikdo nezná. Páč z něj Disney odstranil všechna loga a neprovázal ho s MCU. Ale pořád má tým nesourodých hrdinů, tuctového padoucha s neurčitým plánem, rozhodující souboj s nebeským laserem postaveným z robotů.

A potitulkovou scénu se Stanem Lee! Prostě nejmarvelovštější nemarvelovský film na světě. Vítejte v trochu míň mlžné a trochu víc asijské verzi San Franciska, a seznamte se s Baymaxem, kombinací WebMD a žužu. Nafukovací zdravotní bratr, se kterým se chce každý tulit. Dokud nezjistíte, že ho dabuje deprimovaný komediální scenárista ze Studia 30 Rock. Baymax se dá do party se super-sirotkem jménem Hiro...

Hero... Hio? Tak Hiro, nebo Hido? Jmenuju se Hiro... To je fuk. Má vlasy jak postava z anime a mezeru v zubech jako všechny děcka ze západních animáků. A pak tahle miniverze Tonyho Starka vynalezne věci, které spoustě lidí seberou práci.

Co týmům lidí trvalo celé roky, teď zvládne jeden člověk. A okamžitě změní zděděného lékařského robota ve smrtící zbraň. - Nevím, jak ze mě karate udělá lepšího zdravotníka. - Prašti do toho. Je to jako Terminátor 2 pozpátku... Po vědecky depresivním Wall-E si užijte dětský film o vědě proměněné v kouzla ospravedlněná pseudovědeckým žvatláním. - Elektomagnetické pole? - Magnetický ložiskový servo motor? - Laserově indukovaná plasma?

- Chemicky křehčené kovy! Jo! Wingardium Leviosa! Sledujte, jak podivínští studenti realizují miliardové vynálezy a za odměnu dostanou... jídlo. - Večeře je na mě! - Supr! Jídlo zdarma! Jako v NCAA! Užijte si dojemný film o síle přátelství, odpuštění a inovaci, než se změní v typický hrdinský prequel... Tohle je zrození superhrdinů!

...s trapáckým zvratem jak ze Scooby Doo a zapomenutelnými vedlejšími postavami. - Příště bys nemusel svůj tým nechat na strašidelným ostrově. - Jejda. Ale proč vlastně ne? Baymax je boží! Užijte si další skvělý počin znovuzrozeného studia Disney, který vzal chladné vědecké prostředí bez citů a proměnil ho v dojemný příběh se silou objímání. Spoustou a spoustou objímání. - Je to jako tulit se s ohřátým žužu.

- Chtěl jsem ho mít roztomilého. Poslední objetí. Kdybych měl mít jen jednu superschopnost, bylo by to prolézt tou obrazovkou a moct tě obejmout. Hrají: Obamacare. Hiro? Jsem to já, koho hledáš? Vypadá jak TJ Miller. Lidský segway. Psylocke s dredama. April O'Nerdová. Sliz.

A strašidelný LEGO. Úžasňáci puberťáci. - Říká vám ten symbol něco? - Budou další Hunger Games?

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak mi uniká co je na Wall-E "vědecky depresivního".
Big Hero 6 je pěkný filmek.

33

Odpovědět

Tak urcite ukazka toho, jak daleko jsme jako lidstvo nechali zajit problem s likvidaci odpadu a Zemi to udelalo neobyvatelnou.

90

Odpovědět

+mykanecA jak to jakkoliv souvisi s tvym predchozim prispevkem a mou naslednou rekaci? :D

60

Odpovědět

+HabanszVy ve svém předchozím příspěvku píšete "Zemi to udelalo neobyvatelnou", k čemuž asi/snad dojde ve vzdáleném (vzhledem k délce lidského života) horizontu.
Milka Merklová a jí podobní likviduje Evropu ještě za našeho života.
Stačí na vysvětlení?
(ten váš vyřehtanej smajlík mi vzhledem k vážnosti situace připadá dost neadekvátní)

316

Odpovědět

+mykanecAdekvatni, nebo ne. To, ze to zemi udela neobyvatelnou jsem psal v souvislosti s LIKVIDACI ODPADU. Konkretne "ukazka toho, jak daleko jsme jako lidstvo nechali zajit problem s likvidaci odpadu a Zemi to udelalo neobyvatelnou."

Takze nic z toho, co tady pisete o likvidovani evropy s tim momentalne nijak nesouvisi. Ze to zemi hrozi snad vime vsichni. A film ukazal jak by to mohlo vypadat na zemi, kdyz to dopustime. Ani Vas druhy prispevek na to nijak neodpovedel. Je to michani hrusek s jablkama.
Na otazku jak souvisi ten odkaz s tim na co jste se ptal a ja odpovedel, kdyz tematem bylo tema ve Wall-E, neni relevantni odpoved "likvidace evropy Merklovou".
Je to rekneme realny problem dneska/blizke budoucnosti, ktery se nijak netyka problemu znecisteni odpadky v X let starem animovanem celeoveceraku, ktery se naopak odehrava ve vzdalene budoucnosti a to poselstvi je tam jasny a nijak to nezapada do niceho, co tu pisete.

Imho ten smajlik je tam spravne.

101

Odpovědět

Pripominka k prekladu, proc je jednou marshmallow prelozeno jako zuzu a jednou jako marshmallow ?

100

Odpovědět

Pretože hanko...mohol si si za ten čas už zvyknúť.

41

Odpovědět

Protože jednou je to můj překlad a jednou zásah korektora. Jdeme se sjednotit, ostudy. :D Díky.

21