Alanis Morissette zmodernizovala svůj hit IronicThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:9 104

U příležitosti dvacátého výročí vydaní desky Jagged Little Pill se Alanis Morissette rozhodla modernizovat slova svého hitu Ironic. Společně s Jamesem Cordenem aktualizovali text písně a The Late Late Late Show tak zažila světovou premiéru "ironického" pěveckého dua. Poznámky k překladu: Snapchat - aplikace pomocí, které pořídíte fotku nebo krátké video a u něj nastavíte dobu, po kterou bude viditelné. Po jejím uplynutí se snímek nadobro vymaže. Waze - aplikace, ve které řidiči sdílejí aktuální dopravní informace. Vaporizér - v zahraničí populární alternativa ke kouření a zároveň aromaterapeutická pomůcka. Southwest Airlines - největší nízkonákladové aerolinky na světě. Netflix - americká webová videopůjčovna a televize. Uber - inovativní taxislužba, která se zákazníky komunikuje pomocí mobilní aplikace.

Přepis titulků

Na Facebooku máš od starého přítele žádost o přátelství a, že je rasista, zjistíš až po přijetí. V práci je k mání dort, zrovna když začneš s dietou. Jako když oznámí nový iPhone, den poté co sis ho koupil. No, není to ironie? Co myslíš? Jako když je ti odporná spřízněná duše. Jako snapchat, který sis chtěl uložit. Legrační tweet, který nikdo nelikuje.

Kdo to mohl tušit... to sedí. Dopravní zácpa, když jsi právě použil Waze. Zákaz kouření, když sis přinesl vaporizér. Deset tisíc mužských moderátorů Late Night Show, když vše, co je třeba, je jedna žena, vážně! - Zpíváš svůj sen a pak na tebe pokřikuje Alanis Morissette. - Ne, to nedělám... No, není to ironie? Co myslíš? Nějak moc, a ano, fakt si to myslím.

Jako první třída u Southwest Airlines Než ti dojde, že každé místo je stejné. Jako Amazon, ale tvůj balíček nikdy nedorazí. Kdo to mohl tušit... to sedí. Jako Netlix, když vlastníš DVD. Bezplatná jízda, když tě Uber čeká před vchodem. Jako zpívat Ironic, ale bez kapky ironie. Kdo to mohl tušit...

to sedí. No, život tak nějak ví, jak se ti dostat na kobylku. A život tak nějak ví, ...a všechno se ti rozpadne před očima. - Snažím se ti pomoct. - A život tak nějak ví, jak se ti dostat na kobylku a všechno se ti rozpadne před očima. Jamesi, už jsme dozpívali. A život tak nějak ví, jak se ti dostat na kobylku... - Děkujeme všem! Dámy a pánové - Alanis Morissette!

Vydržte, za chvíli pokračujeme... Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je trochu trapný že nemáte pod tím originál. Nicméně - máte trošku nemocné přihlášení, kdo vám to dělal?

00

Odpovědět

Pozdě, ale přece. Jen pro upřesnění ... Vaporizér se v angličtině používá jako výraz pro elektronickou cigaretu. A to fakt není aromaterapeutická pomůcka.

30

Odpovědět

Netlix?!

05

Odpovědět

Netvrdím, že je lepší než Craig, to by bylo hloupé, ale je to důstojná náhrada. :) Nvíc hrál DW, kterého je Craig obřím fanouškem, takže ok. Písnička super. :D

110

Odpovědět

Za překlep se omlouvám, hrál v DW, ne DW... :D

50

Odpovědět

Můžete prosím překládat trochu doslovějc? Většinu videí si pouštit bez titulků, ale pak třeba něčemu neporozumim, chtěl bych se podívat na překlad a zjistimm, že "swiping left on your future soulmate" je "odporná spřízněná duše"... úžasný... proč tam nedáte něco jako "přešlap při výběru spřízněné duše"?

123

Odpovědět

To neni preslap pri vyberu spriznene duse. Jednoduse to odkazuje na seznamovaci aplikace, jako treba Tinder. Kde swipe right znamena, ze se ti jeho/jeji profil libi a umozni vam to spolecnou konverzaci (pokud se i ty libis ji). Pokud ale "swajpnes doleva", tak tim davas najevo, ze se ti nelibi a ten profil je nenavratne ztracen. A proste kdyz prohlizis hodne lidi za sebou, tak se stane, ze se umacknes a nekdo kdo se ti libil, zmizi, a tim si tak zavres cestu k budoucimu "propojeni".
"Takze kvuli tomu prijdes o budouci spriznenou dusi".
(a nebo proste podle fotky nemuzes poznat spriznenou dusi, a ty jsi ji "swajpnul doleva" a nikdy se to nedozvis, ze to byla ona/on)

140

Odpovědět

+DJKAno... což znamená, že jsi udělal chybu(přešlap) při výběru.

94

Odpovědět

a tim swipe se mysli, ze prstem prejedes po obrazovce bud doprava a nebo doleva.

20

Odpovědět

Připomnělo mi tohle starší skvělý video: http://www.videacesky.cz/skece/ed-byrne-o-alanis-morissette

130

Odpovědět

Nápodobně. Zrovna jsem čirou náhodou dneska sjížděla všechny videa Eda Byrna, co tu jsou přeložený. (Co takhle nějaký další, když už o tom mluvím? :D )
A co k tomu dodat... Alanis očividně pořád nepochopila princip ironie. :D
"Legrační tweet, který nikdo nelajkuje."
– "To není ironie, to je jen vojeb."

20

Odpovědět

Zrovna jsme to chtěl taky postnout. :)
Kde se tak asi inspirovala. :D

00

Odpovědět

Alanis Morissette vypadá lépe než v originále před 20 lety. :-)

331

Odpovědět

vysvetlite mi niekto pointu toho snapchatu? :D

21

Odpovědět

Snapchat – aplikace pomocí, které pořídíte fotku nebo krátké video a u něj nastavíte dobu, po kterou bude viditelné. Po jejím uplynutí se snímek nadobro vymaže.... chtěla by si ho uložit, ale už uplynula doba zobrazení, tak se vymazalo a smůla prostě

10

Odpovědět

Celý snapchat je o tom, že teenageři posílají nahé fotky svého těla teenagerům opačnému pohlaví :D

51

Odpovědět

+bigcock*opačného

10

Odpovědět

Na co jako narážel s těma rasistama?! A co ten odpornej muslimskej pozdrav na konci!

534

Odpovědět

To víš... takhle se musimové běžně zdravěj... katolíci vlastně hodně podobně - kleknou na kolena, ale místo uklánění ho tomu druhýmu vykouřej...

75

Odpovědět

Pobavilo ;) všimněte si toho blázna za klávesami co tam vyvádí :D :D :D

402

Odpovědět

Jmenuje se Reggie Watts a je to fakt super hudebník, viz. třeba tohle ;) https://www.youtube.com/watch?v=344OpaQCAQI

30

Odpovědět

+Taggart57*flies away*

20

Odpovědět

Suprové :)

121