Pacmanovo tajemstvíDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:843
Počet zobrazení:8 649

A máme tu druhou epizodu věnovanou Pacmanovi. Tentokrát se dozvíte, že vede dvojí život...

Přepis titulků

Už si pro tebe běžím, krásko! Co by čtyři velcí silní duchové dělali s dívenkou, jako jsem já? No tak, jednu pusu pro tvého růžového kamaráda. Zlato, chci tě tak moc, že to pálí. Chlapci, vy jste ale čilí. Dělal bych s tebou nehezké věci. Chlapci... POZDĚJI TOHO VEČERA...

Co to děláš, Pacmane? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pani Pacmanova je celkem znama, to mi docvaklo ze se za ni prevlika kvuli zjednoduseni prace, ale otazka znela: proc je v tom zrcadle zelenej ? To je mu jako ze sebe na bliti ? :D

191

Odpovědět

Jen pro upřesnění, víte, jak se jmenuje ten díl v originále? "Ms. Pac-Man's Terrible Secret" (viz http://www.dorkly.com/video/6051/dorkly-bits-ms-pac-mans-terrible-secret) Ať mi nikdo netvrdí, že není hlavní pointou to, že paní Pac-Manová je vlastně převlečený Pac-Man ;-) To, že duchové za "ní" pak lítají v řadě a pořvávají prasácký hlášky, to je přece následek toho a nijak se to vylučuje. Souhlas, že vyzrazovat pointu je nesmysl, stačil by jen ten název, jako u originálu.

194

Odpovědět

Totálně zabil! :DDDDD

181

Odpovědět

Větší sračku už jsem dlouho neviděl!

1857

Odpovědět

jaktože se tu dnes neobjevil hudební klenot 20. století ? :-( :-( Naprost mi to zničilo středu ! :-( . Nemůžete jentak změnit časy, boří se mi pak Svět. Snad ještě nedošli klenoty. No snad příští týden. Pak to vidím na blázinec. :)

1826

Odpovědět

Tak bohužel to o paní Pacmanové jsem netušil ani já. A vysvětlovat v popisku pointu videa mi nepřijde jako nejlepší řešení. College Humor to na svejch stránkách taky nevysvětluje. Prostě buď víš, jak to je a přijde ti to vtipný, nebo se nezasměješ. Je to asi jako když je v mnoha filmech odkaz na Star Wars, kterýmu se zasměje jen člověk, co Star Wars zná. Taky tam nevyjede titulek s vysvětlivkou. :-) Ale jinak samozřejmě děkuju za doplnění vysvětlení do komentářů. Aspoň to lidem zpětně dojde. :-)

185

Odpovědět

@TheAzgra: nevidim duvod proc by to meli prekladat, kdyz je celej zaznam z predstaveni davno prelozenej... :roll:

183

Odpovědět

možná proto že je to zrcadlo v osmibitovce

180

Odpovědět

hypo: mozna proto, ze to je zrcadlo ;)

180

Odpovědět

Jeden z nejlepších dílů

183

Odpovědět

Hypo: Pointa jest taková -> Pacman je poměrně těžkej, poněvadž ti bubáci za ním neběží takhle v řadě, ale motají se po celé mapě a často se dostaneš mezi dva a jsi v háji.
Pacmam ale objevil novej způsob - převlékne se za ženskou a bubácí po něm slintají natolik, že to dopadne tak, jak jsi viděl. Běží za ním v řadě a pořvávaj, což je pro pacmana mnohem lehčí (nemusí přemýšlet, jde jen kupředu).
A pak má doma výčitky z toho, jak toho všeho dosáhl :).

1810

Odpovědět

Supéééééér. Koukám, že mladší osazenstvo, které neví jak hra funguje, to moc nechápou. Vědí kdo je PAcman, ale hru nikdy nehráli.

183

Odpovědět

náhodou to je k***a dobrý :D

182

Odpovědět

Presne jak pise standa...
bohuzel to ale vypada ze vetsina lidi nepochopila...

182

Odpovědět

Můžete prosím přeložit toto http://www.youtube.com/watch?v=IL357BrwK7c ? :)

184

Další