Kate Bush – Running Up That Hill (A Deal with God)Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 481

Díky čtvrté řadě seriálu Stranger Things se zpěvačka Kate Bush vrátila do povědomí široké veřejnosti a představila se mladší generaci, která ji díky netflixovské show slyšela třeba vůbec poprvé. A píseň, která ji znovu vyšvihla na přední příčky světových hitparád, je právě Running Up That Hill (A Deal with God), kterou vám dnes přinášíme s českými titulky.

Píseň vyšla poprvé v roce 1985 na zpěvaččině pátém studiovém albu Hounds of Love. Po svém vydání dosáhla třetí příčky na britské Singles Chart a 30. příčky na americké Billboard Hot 100. Ale po uvedení ve Stranger Things se song konečně dostal na první příčku britské hitparády – tedy celkem 36 let a 310 dní po jeho prvním vydání. Stranger Things ale takový efekt nevyvolaly poprvé – po uvedení písně Never Ending Story ve třetí řadě seriálu její popularita vzrostla až o 800 %zdroj.

Přepis titulků

Nebolí mě to. Chceš pocítit, jaké to je? Chceš vědět, že mě to nebolí? Chceš říct o té dohodě, kterou uzavírám? Ty… Jsme to ty a já. Kdybych jen mohla, uzavřela bych s Bohem dohodu a donutila ho vyměnit nám role.

Vyběhla bych po té cestě, vyběhla bych do toho kopce, vyběhla bych na tu budovu. Kdybych jen mohla… Nechceš mi ublížit, ale podívej se, jak hluboko je ta kulka zarytá. Netušíš, že tě trhám na kusy. V našich srdcích burácí hrom. Je tu opravdu tolik nenávisti vůči těm, které milujeme?

Řekni mi, že na nás obou přeci záleží. Ty… Jsme to ty a já. Jsme to ty a já, nebudeme nešťastní. Kdybych jen mohla, uzavřela bych s Bohem dohodu a donutila ho vyměnit nám role. Vyběhla bych po té cestě, vyběhla bych do toho kopce, vyběhla bych na tu budovu.

Kdybych jen mohla… Ty… Jsme to ty a já. Jsme to ty a já, nebudeme nešťastní. No tak, lásko, no tak, miláčku, nechej mě ukrást ti tento okamžik. No tak, andílku, no tak, miláčku, vyměňme si svou zkušenost.

Kdybych jen mohla, uzavřela bych s Bohem dohodu a donutila ho vyměnit nám role. Vyběhla bych po té cestě, vyběhla bych do toho kopce bez potíží. Kdybych jen mohla, uzavřela bych s Bohem dohodu a donutila ho vyměnit nám role. Vyběhla bych po té cestě, vyběhla bych do toho kopce bez potíží.

Kdybych jen mohla, uzavřela bych s Bohem dohodu a donutila ho vyměnit nám role. Vyběhla bych po té cestě, vyběhla bych do toho kopce bez potíží. Kdybych jen mohla… Vyběhla bych do toho kopce bez potíží. Kdybych jen mohla…

Vyběhla bych do toho kopce… Kdybych jen mohla… Vyběhla bych do toho kopce… Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takze zajtra bude aj Master of Puppets?

61

Odpovědět

Presne teba som myslel :) Pubertiak, ktorý pozerá Netflix :)

08

Odpovědět

+mino87nie, ja Netflix nemam, ja som si to stiahol z torrentov

42

Odpovědět

Ten už tu dávno je :) Metallica - Master of Puppets

40

Odpovědět

Ahhh, Hit dnešných pubertákov, ktorí sa vozia na ele kolobežkách, wapujú a majú vlajky v profilovkách :)

619

Odpovědět

"Píseň vyšla poprvé v roce 1985" něco ti asi uniklo.
Je zajímavé, že podstata zůstává stejná jen se mění kulisy.

51

Odpovědět

+Komentáře (2)Narážal som na to, že sa stal teraz opäť z nej hit vďaka Stranger Things- to je taký seriál pre pubertiakov teraz.

213