Ke$ha skládá prsy

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:692
Počet zobrazení:8 639
Častým hostem v Conanově show je popová zpěvačka Ke$ha a Conan dobře ví, proč si ji zvát. Rozhovory s ní totiž překonávají všechno, co se dá v talk show najít. Tentokrát se například dozvíte, jak vypadá její skladatelský proces a o čem že její písně ve skutečnosti jsou.

A na závěr ještě jedna informace. Plné 45 minutové epizody Conanovy show nejsou běžně na internetu kvůli územnímu omezení dostupné, ale tento týden najednou fungují i z České republiky, takže pokud si chcete užít kompletní epizody Conana, neváhejte a navštivte tento odkaz. Můžeme jen doufat, že to není nějaká dočasná chyba a vydrží to nastálo, ale není to moc pravděpodobné. U každé epizody si navíc pomocí ikony CC můžete aktivovat anglické titulky.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Lidem nejvíce závidím, že dokáží skládat hudbu. A ty skládáš skvělé písničky, tak mě zajímalo, jak vypadá ten proces. Já vím, jak hudbu hrát, ale nevím, jak ji skládat. Jak to vypadá, když píšeš písničku? Pokaždé jinak. Někdy mě to napadne ve snu, jindy si to napíšu na ruku nebo do telefonu.

Je to různé. Ale nedávno jsem objevila nový způsob, jak se dá skládat hudba... - Skládáš na kytaru? - Na kytaru, ale i na piano. Začalo to jako vtípek, ale potom jsem tak složila některé z mých oblíbených písní na albu. Dělám to, že trochu ztlumím světla, posadím se k pianu a lehce předkloním... svoje prsa. Tvoje poprsí.

Jo, kozičky. Prsa stačila, tam jsem tě měl zastavit. Ty je předkloníš a ony se začnou dotýkat... - klaviatury. - Nechám je lechtat klávesy. Počkat. Ty je předkloníš. Takhle to asi dělal Gershwin. Předkloníš je a začneš se vrtět? Co děláš? Jen mě zajímá, jak to vypadá.

- Vrtíš se? - To dělám kvůli vibrátu - a potom je můžu trochu přesouvat. - Jak to myslíš "přesouvat"? Nedělají snad... Dělají. Ne... - To je neuvěřitelný. - Dokážou se vážně odvázat - a já mám zničehonic ty akordy... - "Dokážou se odvázat." - Vážně jo. - Mají svůj vlastní rozum. Řeknou ti třeba někdy: "Máme nápad, mazej k pianu!"

Sklapněte, vy dvě! Vy se smějete, ale je to seriózní věc. Nechtěl jsem ten proces zlehčovat, ale dobrý Bože... Já vím... Multifunkční. Nachytal tě někdy někdo, když jsi jimi mlátila do kláves? - Jo. - To je pak trapas. - Moje máma. Panebože... Většina tvých písní je metaforami pro jiné věci.

- Jo. - Což je... - Jednomu člověku to přišlo vtipné. Jedna moje píseň se jmenuje "Dinosaur" a ta je vlastně o... - Ta je o starej chlápcích. - Staří chlapi jsou dinosauři? Když se mě snaží sbalit a je jim miliarda let, je to jako... - Je to jako mužská obdoba pumy. - Jasně. Takže... Ale jak jsem předtím říkala, taky mám ráda skutečné dinosaury.

Tyhlety. To byl papoušek. Dobře, takže to jsou dinosauři. Lidé tedy musí znát ty šifry. Přesně! Teda myslím... Potom mám píseň nazvanou "Sežeň si vejce" a ta zas není o potravinách. To mi došlo. Potom mám další, co se jmenuje "Zlatý Trans Am", a je vlastně o mým suprovým autě, ale taky je o mojí...

- Nevím... - Pračce. Ukaž to na Conanovi. O týhle. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ať se ozve a vytvoříme spolu duet :D

200

Odpovědět

Taky do toho budeš mlátit svými prsy? :D

270

Odpovědět

Docela bych tomu skládání věřil. Má jenom jednu melodii, pokud se to tak dá nazvat a k tomu povídá nějaký text do synťáku místo zpěvu.

230

Odpovědět

Ten zbytek rozhovoru taky stojí za to :D

200

Odpovědět

Ten zlatej zub má bejt sexy? Dá se pochopit takový ten kamínek v zubu, ale tohle teda moc hezký není, ale samozřejmě je to otázka vkusu.

191

Odpovědět

Až tak je trhlá a ostrá, že se mi to líbí !!! :)

225

Odpovědět

je to ale fakt dobrá kund* to se musí uznat =))

208

Odpovědět

A která není s dvaceti vizážisty?
Furt ti tak připadá???
http://images4.fanpop.com/image/photos/17600000/Ke-ha-Ski-Opening-at-Planai-Arena-in-Schladming-Austria-12-4-10-kesha-17635250-2126-1415.jpg

182

Odpovědět

+R3di:D :D Na tej foto cisty tranzvestita :D, nevadi neber nam to budeme si ju pametat tak ako vyzera v tomto videu :D

190

Odpovědět

Přeložte už prosím díl s Charlie Sheenem, děkuji :)

206

Odpovědět

trapná, hloupá blondýna. Chtěl bych vidět její texty.....

1847

Odpovědět

Co se takhle na ně podívat kdekoliv na internetu ? To tě nenapadlo chytrý pane ?

192

Odpovědět

Chlapi, nechcem vám pokaziť chuť do jedla, ale: http://www.blogcdn.com/www.popeater.com/media/2011/03/kesha-590km0315.jpg

1911

Odpovědět

Stejne by jí tam slušel..

184

Odpovědět

To musí být fake, to je fakt děs.

180

Odpovědět

Byl bych zvedavej na ten dil, kdy byl hostem Floyd Mayweather

186

Odpovědět

No tak ta je vostrá :D

182

Odpovědět

Vždyck jsem záviděl těm, kteří dokáží skládat hudbu..... hodiny proseděné na záchodovém prkýnku můžu nyní zúročit jediným způsobem..... Žebříčky Hitparád, těšte se!

181

Odpovědět

Skvělý by byl překlad epizody 110 s Adamem Levinem a 156- s All Time Low je vždycky sranda ;)

183

Odpovědět

Nemohl by se přeložit další "fan correction" ?? :D Třeba tenhle http://www.youtube.com/watch?v=fN8NCooGOhE :D Jinak dobrý rozhovor (y) jako vždy od Conana :D

182

Odpovědět

Ten Andy, moc nemluví, ale když už, tak jsou to perly... :)
"Ukaž to na Conanovi." :D

182

Další