Nové studio Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:599
Počet zobrazení:6 427
Craig Ferguson se celkem nedávno konečně dočkal nového studia, a tak není divu, že vůbec první monolog po pauze věnoval právě tomuto tématu. Dozvíme se, jak se Craigovi nové studio líbí, co to dělá s Geoffem, k čemu jsou právníci a mnoho dalších věcí. Navíc se Craig neopomene zmínit o slavném skandálu prince Harryho, který byl vyfocen nahatý s několika dívkami v jednom z hotelů v Las Vegas. Tentokrát doporučuji, abyste se mrkli na poznámky k překladu, jinak příliš nepochopíte část s hotely. Názvy hotelů:  Jelikož tentokrát Craig parodoval hned několik názvů slavných amerických hotelů, musel jsem se rozhodnout, zdali mám názvy překládat, nechat je, nebo přizpůsobit. Nakonec jsem se rozhodl využít všech tří možností. Jen abyste se v tom orientovali, originální názvy hotelů zní takto: Excalibur, Caesar's Palace, Bellagio (použit český Arlington, na který se dal vymyslet vtip s podobným významem), MGM Grand (název od Geoffa evokuje prostatu - nepřeložitelné), Planet Hollywood (Craig spojil jméno Harry a slovíčko wood, kterým se dá označit erekce), Monte Carlo (Full Monty je film o striptérech, u nás známý jako Do naha), The Palms (použit český Palcát, symbolizuje narážku na Harryho mužství). Monolog byl odvysílán 27. srpna 2012.

Přepis titulků

Dámy a pánové, Craig Ferguson! Díky! Díky vám všem! Tišeji, prosím. Tišeji... Ano! Vy na mě můžete... Děkuju vám. Vy na mě můžete mířit pistolí z prstů, pane.

Není to divné, tady být? Je to trochu jako staré studio, ale zároveň není. A takhle vypadám ve světle. Dnešek je skvělým dnem pro Ameriku. Dnešek je skvělým dnem pro nás. Máme nové, vypráskané studio. Máme dvojnásobný počet lesbiček než obvykle. Ano!

Je to divný. Cítím se vážně divně. Připadám si jako v cizím pořadu. V pořádném televizním pořadu. Tohle je nové, vypráskané studio. A tím "vypráskaným" myslím skutečný výprask. Máme tu výpraskovou místnost. Je za zástěnou. Regis mi do ní pomohl. To se teď rozsvítilo světlo? Teď se rozsvítilo světlo, že jo?

Ne? Koukejte, je tu světlo, ale když přejdu támhle... Pořád to stojí za ho*no! To jsem rád. Víte, jaké to je? Je to... jako v Poltergeistu: "Přesunul jsi náhrobky, ale těla jsi nechal!" Vylepšili jsme vše, co stálo za prd ve staré verzi pořadu. Až na moderátora. Střílíme si ze sebe jako ve správný talk show, viď Geoffe? To jo.

Nemohl jsem se dnes dočkat, až půjdu do práce. Tenhle pocit se ovšem brzy vytratí. Jo, a je fuč. Svoje staré klasiky jsme si vzali s sebou. Pořád máme fotku Paula McCartneyho. Ale pro účely našeho moderního studia je vylepšená. Ukažte ji! Dobře! Dobře, dobře, dobře. Pořád stojíme za prd, ale jsme hlasitější a zářivější.

Chtěl jsem mluvit o novém studiu, ale v krátkosti musím něco říct. Blahopřeju Snooki a jejímu příteli, panu Snookimu. Včera se jim narodilo děťátko. Snooki prý poznala, že je čas jet do nemocnice, když jí praskla vodka. Takže hodně štěstí vám oběma. Dobrá práce. Ten zdravý prcek měří asi 50 cm. O jejich dítěti zatím nepadlo ani slovo.

- Jo! - Jo! - Jo! Říkáš jenom "jo". Nové studio tě tak ohromilo? Jsem strašně dojatej, kámo. A já zase vystrašenej. Za zády ti plápolají obří plameny. Ani jsem si do teď neuvědomoval, jak hrozný to starý studio bylo. Najednou se podobáme opravdové pozdní talk show. Pomalu se z nás stávají oni.

Což znamená, že musíme být víc sami sebou. Tak to potěš koště! Zatímco připravovali nové studio, musel jsem si vzít dovolenou. A kdykoli mám volno, svět se zblázní. Stanou se věci, které se nikdy nestanou, když pracuju. Měl jsem dovolenou a princ Harry běhal po Las Vegas nahatej. Proč? To jsi nemohl pár týdnů počkat, ty královskej blbe?

Princ Harry byl nahatej ve Vegas. Madonna byla nahá v Londýně. Amerika z toho vyvázla líp. Pokud si Harry nadělá další malér, asi ho vyloučí z Bradavic. Co si Mrzimor bez svého hvězdného chytače počne? Jeho fotky jsou všude. Já jimi byl zhnusený. Jsou rozostřený. Je rok 2012, příště na svůj iPhone klikni dvakrát, holka.

V Las Vegas už dávno odhodili svršky, teď přihodili i spodky. Já vím! A původně jsem chtěl říct, že přidali penis. Tohle řekl i právník. Ne! Líbí se mi, když právnící řeknou: "Ten vtip je nevhodný." A já na to: "To je mi fuk. Můžeme ho legálně použít?" Očividně můžeme. Můžeme. Můžeme?

Stalo se tohle. Princ Harry jel s bohatýma kámošema do Vegas. Dali si pár panáků, pozvali pár slečen do apartmá, aby se tam následně vysvlékli do naha. Slečny jim řekly: "Tak jo." A pak... Co to, sakra...? Hledám nový styl pro nové studio. - Dobře ty. - Líbilo se ti to? - Jo. - Je to takový trik. "Tak jo."

Pořád ale máme svoje známý hlášky. To znělo oplzle. A mám po penisu. Nevím, v jakém hotelu se to odehrávalo. Ale ten pokoj podle fotek vypadá hezky. Možná to bylo v hotelu Sexcalibur. Tohle je první díl po pauze, parchanti! Dobře, dobře. Zapomeňte na to. Dobře. - Nebyl to Sexcalibur.

Napadlo tě něco, Geoffe? - Caesarův penis. Počkat. Caesarův co? Proč je Caesarův penis lepší než Sexcalibur? Tak co třeba hotel Varlington? To nebylo zlé. A co hotel Ptáček? Planet Harrywood. The Full Monty Carlo. Mám další.

Palcát. To už stačí. Po příchodu do pokoje si zahráli svlékací kulečník. Nebo kulečník, jak tomu říkáme my s Geoffem. Na té fotce můžete vidět, že ví, jak vzít za... Koule. To už nám vypršel čas? Já se teprve zahřívám v novém studiu. Už není čas?

Jsi jenom naštvaný, protože... Ty jsi líp nasvícenej, že jo? Co? Ne, mně se líbí ty nohy za tebou. Jsou pěkný. Víte... To si tyhle věci před natáčením nekontroluješ? Koukněte se na ty nohy! Počkejte chvilku. Kde mám něco na psaní?

Á, tady to je! Fajn. Zdravím, já jenom... Teď je to tvrďácký! Sledujete The Late Late Show, kde se v novém studiu dějí pořád stejné hovadiny. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paráda! :D
Opravíte i ostatní videa snim??

00

Odpovědět

late late .. sem cetl ze se kduysi nastaval ze mu odsunuli show az po pulnoci tak to pojmenoval z late show na late late show ;)

180

Odpovědět

Nejlepší show!

182

Odpovědět

Craig je prostě best of the best

181

Odpovědět

jen je mi líto že uplně nedopověděl ten vtip, i když (nebo právě proto že) tam bylo už dost pointy...
jinak super, smál jsem se od začátku do konce. Fergusona můžete překládat každý den

182

Odpovědět

Hlášky oproti jeho ostatním trochu slabší z mého pohledu (obvykle má vysoký standard), ale atmosféra naprosto výborná!

Jinak, bude se překládat ještě Conan? Taky se mi líbí.

186

Odpovědět

Co to napsal tomu chlápkovi na kolena?

182

Odpovědět

Love and Hate, ne? :)

191

Odpovědět

Jestli to vidím dobře tak láska a nenávist.

1812

Odpovědět

Tak to potěš koště! Výborný, osobitý překlad:-D

181

Odpovědět

První rozhovor u Fergusona, co jsem viděl byl tady s Helen Hunt a on tam pozval toho svého koně a já si říkal "co je to sakra za magora? to nemá k té herečce žádnou uctu nebo co??" a dnes... miluju jen jeho :-D

202

Odpovědět

Z mého pohledu se fakticky vyvedlo :)))) skvělá kulisa pro jeho skvělé vtípky :D :D :D

181