Pěvecký souboj s Neilem Patrickem HarrisemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:11 727

V Late Late Show se objevil neočekávaný host, Neil Patrick Harris, a vyzval Jamese na pěvecký souboj. Během souboje zazní následující hity:

Přepis titulků

Dámy a pánové, vítejte zpět. Co jsem se přestěhoval do Ameriky, všiml jsem si, že mnoho velkých společností využívá ve svém názvu akronymy. Například GYCO, - jejich název znamená.... - Hej, tady! To je Neil Patrick Harris. Promiň, Neil... - Cože? - Co tu děláš? Povídat si budeme až po...

reklamách, teď tu mám rozdělaný skvělý vtip o akronymech. Cordene, tvoje hloupé vtipy počkají. Musíme vyrovnat skóre... Jde o Broadway. O čem to mluvíš, Neile? Viděl jsem tě tu potulovat a moderovat ceny Tony. Choval ses, jako bys byl jediná televizní hvězda, která umí zazpívat hity z Broadwaye. Někteří z nás, kámo, Tony opravdu vyhráli.

Ano, někteří ano. Já jsem taky vyhrál Tony. Za nepěveckou roli, šlendryáne. Dobře. A co teda chceš? Ty víš, co chci udělat, Jamesi Cordene. Moment. Jestli čtu mezi řádky správně, zdá se, že chceš broadwayské muzikálobraní. Tohle chceš? Přesně to chci.

Ne. Přestaňte! To nemůžeme. - Nemůžeme mít pořádný souboj. - Proč? Protože tu nejsou The Filharmonic, aby nám zpívali doprovod, tak promiň, ale budeš se muset vrátit do šatny. Opravdu tu nejsou? - Nazdar, kluci. - Ahoj. Nezmínili jste se, že přijdete. - Ne.

- Překvápko. A všichni máte stejný outfit, jak trapné. Opravdu to chceš udělat, Harrisi? - Jo. - Patricku Harrisi. - Jo. - Neile Patricku Harrisi? Jo. Jamesi Patricku Cordene. Moje prostřední jméno není Patrick ale Kimberley, tak se tu neztrapňuj. - Připraven na souboj?

- Jo, jo. Jsem připraven. - Tak pojďme... - Na to. Sedni si, sedni. Raději mlč. Všichni říkaj, aby sis sed. Sedni, sedni, sedni si a mlč už přec. V kostkovaném kabátu tě ďábel bude klopou svádět. Sedni, sedni, sedni, sedni si, sedni si a mlč už přec. Všichni říkaj, aby sis sed. Sedni si a mlč už přec. Budeš zářit! Úžasné! Celý svět u nohou!

Právě tady, právě teď. Cordene, zrovna teď mi všechno vychází! Tobě ale ne! Dobrá, oba evidentně umíme zazpívat klasiku. Jo, jeden z nás umí. Na Broadwayi nejsi nic, dokud nedáš srdcervoucí baladu. - Srdcervoucí baladu? Fakt jo? - Jo. - Jo, jo.

- Připrav se, že uroníš slzu až dvě. Držte mě někdo příliš blízko. Zraňte mě někdo hluboce. Seďte někdo na mé židli a zničte můj spánek. Ukažte mi, že jsem naživu. Naživu. Naživu. Samotná, předstírám, že je tu se mnou, procházím se s ním až do svítání.

Beze mě se jeho svět budet točit dál, svět plný štěstí, které nepoznala jsem... Já samotářka. Jo, to bylo pěkné. Ale být hvězdou na Broadwayi není jen o tom být pěkný, že? Je taky třeba být sexy... - Sexy.

- No jo. Sexy? Chceš vidět sexy? - To jsem teda zvědavej. - Tohle... Cos to do p*dele řekl? Myslím, že jsme to všichni slyšeli. Dobře. Chceš vidět sexy? Tak ti to hned splním. Pojďme, chlapci. Zlato, pojď. Proč nevymalujeme město? A všechen ten jazz.

Nastartuj, znám místo parádní, kde gin je chlazený a piano smyslu zbavený. Je to jen hlučný sál, kde by se jeden v noci rval, A všechen ten jazz. Něco bych si dal, kapku lékořice a roládu. Tatínku můj, Honzík potřebuje trochu osladit. Prostřu nám nejlepší porcelán a naleštím chrom. Jestli pro mě máš nějaký cukr, tatínku, přines mi ho domů.

No tak, táto Cordene, vem mě domů. Dobře, tak se ti to podařilo. Porazil jsi mě. Co tady vlastně dělám? Třeba bych měl... Asi pověsím hudební kariéru na hřebík. Jamesi, počkej. To nemůžeš. - Ne, jsem prostě podvodník. - Ne, nejsi. Dokud...

dokud tu budeš ty, měl bych přestat zpívat muzikálové hity. Podívej, podívej se na nás, opravdu se snažíme. A co kdyby... co kdybychom zpívali spolu? Společně. No tak! Nemusíš hned házet ručník do ringu. Nepromarni svou...

šanci. Nepromarním svou šanci! Nepromarním svou šanci! Jsem jako má země, mladý, vznětlivý a hladový a nepromarním svou šanci! Nepromarním svou šanci! Jsem jako má země, mladý, vznětlivý a hladový a nepromarním svou šanci!

Už nebudu jen čekat, ale předčím každé očekávání. Každý čin je tvorba! Vysmívám se neštěstí a trápení. Poprvé vidím za zítřek. A svou šanci nepromarním! Ne, svou šanci nepromarním! No jo, jsem jako má zem, mladý, vznětlivý a hladový a svou šanci nepromarním! - Povstaneme!

- Je čas to risknout! - Je čas to risknout! - Povstaneme! - Povstaneme! - Riskneme to! Riskneme to! Nepromarním, nepromarním svou šanci. Neil Patrick Harris a The Philharmonics! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dávám 5*, né proto, že by si to video zasloužilo, ale rozhodně si zaslouží víc než 58%. A když už ne kvůli Cordenovi, který výjimečně nebyl tak otravný, jak bývá zvykem, tak stoprocentně kvůli Neilovi ;-)

20

Odpovědět

Muzete mi nekdo prosim vysvetlit, proc se porad jeste tahle TRAPNA SRACKA preklada? Snad kazde video krome toho i tak pro me trapneho karaoke v aute maji jeho videa oranzove hodnoceni, coz znamena, ze si vetsina uzivatelu taktez mysli, jaka to neni p1covina... To jako vazne prekladatel shledava tohle hovno zabavne? Nechapu

412

Odpovědět

Nemôžem brat vážne niekoho kto nemá aspoň nejakú sebakontrolu nad svojím telom.

13

Odpovědět

nic moc.

32

Odpovědět

Proč stále překládáte tohoto tlustého dobytka?

1421

Odpovědět

Neil mi nepřijde, tak tlustý... :O

72

Odpovědět

WTF i just saw? Akorát ten závěrečný rap by byl výborný, kdyby Patrickovi nesekundoval Corden. Mě už uplně irituje. Asi poslední video, kterému jsem dal šanci.

51

Odpovědět

Není All That Jazz z muzikálu Chicago? V dodatcích píšete že je to z All That Jazz. Sice vím že existuje i film, nejspíš muzikál All That Jazz, ale to jsem neviděl, podle podání bych to ale tipaval na Chicago.

10

Odpovědět

Jasně, že jo. Chybička se vloudila. Díky, opraveno.

20

Odpovědět

+setheale díky za tu chybu, alespoň jdu zjistit co je ten film All That Jazz, hodnocení to má dobré.

20

Odpovědět

Stale nalavo v kute hladam Geoffa.

11

Odpovědět

Proč jsou tady na něj všichni tak přísní :(

105

Odpovědět

Protože je to nevtipnej idiot co se akorát tak přiživije na ostatních celebritách ... deal with it

1312

Odpovědět

+(Admin)Pořád lepší, než Jimmy Fallon

65

Odpovědět

bylo to fajn, než tam nacpali propagandu arogantního centralistickýho magora Hamiltona... lidi rozdejchejte to - Hamilton prostě nebyl prezident, voliči magora, co chtěl brát samosprávu státům a rozhodovat o všem z Washingtonu, prostě nechtěli... stejně jako prostě není prezident Clintonová... deal with it.

41

Odpovědět

Pryč s nííím pryč s ním ! Zastavte Cordena !
podepište se po můj komentář na důkaz petice !

2418

Odpovědět

Aye !

23

Odpovědět

S tím nemohu více než souhlasit

36

Odpovědět

Zase tak černě bych to neviděl, samozřejmě - s Craigem porovnávat nelze, ale má i svoje lepší momenty.

Samozřejmě narážím především na Velký závodní kvíz a co se týče toho zpěvu Soundtrack milostného příběhu s Annou Kendrick

21

Odpovědět

+ThrayldNo právě! Prakticky všechno se točí kolem zpěvu. Jak kdyby to byla show pro x factor. Je evidentní, že si nadiktoval jakousi roli, do které se chce vžít, ale je v ní naprosto nepřirozený a nevtipný.

31

Odpovědět

+-=(GT)=-Spíše bych řekl, že je to (alespoň z mého pohledu) takový velký nešvar amerických talk show - snaha začlenit předem domluvenou a sehranou scénku do programu tak, aby to vlastně ani nepůsobilo jako předpřipravená scénka. No a právě u zpěvu to zpravidla dost dobře skloubit nejde, protože už ty problémy kolem sladění a textu jasně říkají, že je to všechno "jenom jako".

I proto se mi líbí ta scénka s Annou Kendrick, protože tam si na nějakou improvizaci nehrají.

Mistrné včlenění nějaké dohodnuté akce například zvládl Ricky Gervais zde Ricky Gervais chce svou Emmy. Musím říct, že tam jsem mu to skoro do poslední chvíle věřil.

30

Odpovědět

Jdu do toho sváma

10

Odpovědět

Odpovědět

Zrovna dneska jsem to zkouknul :D

00

Odpovědět

ta předpřipravenost byla až moc okatá, ale když vidím Neila zpívat, musím si jít pustit Dr. Horrible's Sing-Along Blog

101

Odpovědět

Mně bohužel i mimo té předvídatelnosti vadí to uřvané až afektované(?) publikum.

10