Trailer na Comedy Bang! Bang!

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:3 994
Fanoušci pořadu Mezi dvěma kapradinami, zbystřete. Na televizní obrazovky přichází z rádiových vln podcast Scotta Aukermana, spolutvůrce a režiséra talk show Zacha Galifianakise, který se objeví právě v první epizodě této show. Comedy Bang! Bang! nepostrádá to, co mu nejvíce sluší. Rozhovory s celebritami plné netradičních otázek, ztřeštěné skeče a originální hudební čísla všestranného hudebníka Reggieho Wattse. Už samotný trailer plný téměř všech trailerových klišé a všemožných známých tváří vás musí přesvědčit k návštěvě webu www.titulkari.com, kde budou uvěřejňovány moje titulky na tuto novinku.

Přepis titulků

Pokud tohle vidíte, jsem už dávno mrtvý. Posloucháš mě vůbec? Nic jsem po tobě nechtěl. Ochranko, můžete vyprovodit tohoto muže z budovy? - Já jsem ale tvůj nejlepší přítel. - Byl jsi můj nejlepší přítel! Vysokoškolák. Neměl bys být lepší než já? Neměl bys být lepší než já?! Vychovám to dítě s ním, nebo bez něj.

Odpojíme vaši dceru od přístrojů. Dítě moje. On zemře a ty všechno vzdáš. Panebože. Děje se něco nekalého za tou starou předměstskou budovou. Já už nevím, zda jsem polda, nebo zločinec. Ukázalo se, že je mojí otcem. Jsem tvoje dcera.

Hovory přicházejí zevnitř toho dítěte. Tady jsi, ty šmejde. Začalo to jako nevinný žert, ale poté jsem se do tebe zamiloval. Dej mi znamení. CIA, FBI, NSA... Všechno je to součástí hry. Je to lež. Den jako každej jinej.

Ušili to na mě, musíš mi věřit. - Jedou v tom všichni. - Za to může zatracenej Bílej dům. Já myslel, že je ta sopka nečinná. Byl jsem nejlepší, teď jsem nic! Nemůžu to rozlousknout. Všude hoří! Je to moje dvojče. Vraťte mi syna!

Město je rakovina a já jsem lék. Co to všechno znamená? ZJISTĚTE, CO TO ZNAMENÁ WWW.TITULKARI.COM Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jó to vypadá na dobrou srandu. ))

192

Odpovědět

Ještě mi je povědomý ten chlap jak tam ke konci říká "Give me back my son"... toho taky od někud znám. Jen nechápu, proč to na sebe nenevazuje, a je to useklý... možná chtěli ukázat většinu herců a hlavní obsazení už v traileru.. no nevm. Každopádně se moc těšim na kluky z The Hangovers a Andyho :-) .

1813

Odpovědět

No, vypadá to na slušnej nářez. Je tam herec z The Hangovers, vlastně dva, je tam kluk ze zombielandu Michael Cera, Pak je tam ten malinkej, toho je možné vidět např. v Guillerových cestách, je tam Andy z Conanovy talkshow a ostatní po většinou neznám. Každopádně dávám 9/10 a těším se na Pilota.... jen doufám že to neskončí, jako většina kvalitních seriálů u 6.-7. série :(

1822

Odpovědět

Jo, zrovna jsem to video viděl. Díky za info.

200

Odpovědět

omg. toľko informácií od človeka, čo sa nevyzná.. neoceniteľné. Jacka Blacka, kráľa rocku, vyzdvihnúť za rolu v Gulliverových, pardón, "Guillerových" cestách (čo bol pomaly jeho najhorší film), nevidieť rozdiel medzi Michaelom Cerom A Jesse Eisenbergom a absolútne nepochopiť s akou show máme dočinenia... Proste Block, povedz nám viac. Aj nabudúce napíš koľko dávaš hviezdičiek a hoď k tomu kompletnú recenziu na A4. Nás všetkých strašne zaujíma, aké ďalšie medzery máš vo veciach, o ktorých sa toľko rozpisuješ.

197

Odpovědět

+BigDealA koho myslíš, že tady zajímaj kecy slováka ? Choďte si na svoje .sk a nevtírejte se na český, slováci namyšlený!!

1835

Odpovědět

+BigDealMara21 - nj, stavím sa, že toto je oficiálny postoj správcov stránky. Veď kto by už len chcel nárast fanúšikov aj v zahraničí, keď ich môže mať menší počet v rámci jedného štátu?

197

Odpovědět

+BigDealKdyž má někdo pravdu nezáleží na tom jestli je čech, slovák nebo japonec. A Mara21 pravdu má.

183

Odpovědět

+BigDealSorry ošklivě jsem se přehlédl, přirozeně souhlasim s uživatelem BigDeal a k Marovi21 se raději nechci vzjadřovat

200

Odpovědět

Andy aka Bernardog !

192