Weird Al Yankovic - Trapák

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:499
Počet zobrazení:10 100

Protože se vám singl Foil z Alovy nové desky líbil, máme tu z ní druhou pecku s názvem Tacky, která je parodií písně Happy od Pharrela Williamse

Překlad opět není doslovný, tak abyste nepřišli o některé zajímavosti:

  • 1:24 Ed Hardy je značka triček s motivy tetování a graffiti.
  • 1:32 Trapný font je Comic Sans.
  • 1:38 Yelp je webová stránka, kde se píší kritiky na restaurace a hospody.
  • 1:48 Fráze "can't nothing" (nemůžu nic) je gramatická chyba, protože v angličtině se nepoužívá dvojitý zápor. Proto slouží jako slovní hříčka a znamená, že v podstatě můžete cokoliv.
  • 2:26 Al twerkoval ve frontě na DMV, což je zkratka pro Department of Motor Vehicles, neboli oddělení evidence motorových vozidel.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pruhy a kostky naráz nosím rád. Každý jídlo, co jím, fotím na Instagram. Láhve od chlastu mám vyskládaný na okně. Můžeme jít na koncert, ale platíš za mě. (Protože jsem trapák...) Nosím kšandy s opaskem a ponožky v sandálech. (Protože jsem trapák...) Mám válenky s třpytkama, růžový flitry na Crocsech. (Protože jsem trapák...) Nikdy nezapomeň, že mi dlužíš službičku.

(Protože jsem trapák...) A jestli ti to nevadí, tak jsi taky trapnej trošičku. Cizích holek se občas vyptávám: "Jsi těhotná, nebo jsi přibrala?" Pořád machruju, že znám pár celebrit. Kanye West by se ode mě mohl učit. A proč? (Protože jsem trapák...) Nosím triko s obrázkem k popelářským kalhotům. (Protože jsem trapák...) Tisknu si životopis v tom nejtrapnějším fontu.

(Protože jsem trapák...) Rád hrozím číšníkům, že je pomluvím na Yelpu. (Protože jsem trapák...) A jestli ti to nevadí, tak vítej do klubu. Dělám ostudu, dělám si, co chci. Dělám ostudu, vůbec se nestydím. Dělám ostudu, dělám si, co chci. Dělám ostudu, rozjedu to! Dělám ostudu, dělám si, co chci. Dělám ostudu, nesnažte se mě změnit.

Dělám ostudu, dělám si, co chci. Dělám ostudu, už jsem řekl! (Protože jsem trapák...) Nálepky na nárazníku, nápis YOLO pod espézetkou. (Protože jsem trapák...) A na každým rande platím slevovou kartičkou. (Protože jsem trapák...) Při čekání ve frontě jsem vesele twerkoval. Mentolky v lékárně jsou zdarma, tak jsem si celou mísu vzal. V bance se ožírám a tričko si sundávám. Tweetuju z pohřbů a fotím selfie s mrtvýma.

A kdyby mě kousnul zombík, tak vám o tom neřeknu. Jestli ti to nevadí, tak vítej do klubu! Úžasný! Weird Al Yankovic!

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pár let s křížkem po funuse, ale
0:14 - All ma' used liquor bottles are on display -> Všechny vypitý lahve od alkoholu mám vystavený; (ale laquer je fakt blízko)
01:03 - Pořád se zmiňuju, že znám někoho známýho. Kanye West mi to furt připomíná.
Nepřesností je víc, ale toto mi tam opravdu vadilo. A musím říct, že jsem zkoukl tvůj nejnovější překlad, a je to super pecka rozdíl za těch 6 let

10

Odpovědět

Díky, "láhve od chlastu" jsem opravila, nevím kde jsem tam slyšela lak. :D Zkoukla jsem i ten původní záznam od Conana, jestli to tam náhodou nemuseli nějak cenzurovat, ale ne. :D Kanyeho s dovolením nechám. Vím že to není přesné, ale já jsem úchyl na rýmy, takže někdy mírně texty upravuju, aby mi to sedělo. :)
Děkuju za pochvalu nových překladů, člověk se ale pořád učí. :)

00

Odpovědět

NOT FOUND :(

00

Odpovědět

Už zase funguje, díky za upozornění :-)

10

Odpovědět

+Xardassdiky!

00

Odpovědět

Chtělo by to změnit popis videa protože tam už není ten záznam z živého vystoupení ale původní klip.

00

Odpovědět

Video nefunguje.

20

Odpovědět

Opraveno!

10

Odpovědět

Děkuji Vám VideaČesky za Weird Al Yankovic. Sice jsem video viděl už před časem ale to nic nemění na tom, že jsem na něj dostal chuť znova a právě z Vašeho webu.

30

Odpovědět

originál je tak hnusnej, že jsem se nevydržel dívat ani na tu parodii

816

Odpovědět

Původní klip mi přišel trošku fádní, tak jsem raději vybrala záznam živého vystoupení u Conana.

Aneb trochu laciný pokus zvýšit hodnocení, protože obdivovatelé Conana určo dají plnou palbu.

1921

Odpovědět

Vždyť tam Conan byl asi 2 sekundy.

76

Odpovědět

+JuracViděl jsi tagy k tomuto?

31

Odpovědět

Tady mi někdo čte myšlenky! Asi si pořídím čepici z alobalu. :D

161

Odpovědět

hulaka do mikrofonu, pred nim jede kamera
ale vsichni se otoci, az kdyz projde kolem nich
trapák :D

519

Odpovědět

Chudák chlápek ve 3:15 utřel s placákem :D

212

Odpovědět

2:31 děvečko :(

110

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=zq7Eki5EZ8o
Tady
je původní "trošku fádní" klip, kdyby se někdo chtěl podívat

260

Odpovědět

Tak jako Jack Black je v tom klipu bezkonkurenční! :D

231

Odpovědět

Přeložte od něj "Word crimes", to je imho nejlepší písnička z toho novýho alba ;)

240

Odpovědět

Tak to je pecka :D Chcípnul jsem už u "Everybody shut up" :D

100

Odpovědět

Taky se mi líbí a byla první, kterou jsem z alba slyšela, ale nejsem si jistá, že by to dost dobře šlo. :) Kadence slov je tam rychlejší než kalašnikov, takže časování by bylo téměř nadlidský výkon. A hlavně je text plný slovních hříček a chyb, které se v angličtině vyskytují, ale v češtině špatně vysvětlují. :)

EDIT: Tak jsem se do toho pustila, držte mi palce. :D

212

Odpovědět

Nemám rád "ohýbání" překladů, ale tohle bylo super. Povedlo se zachovat smysl a zároveň zrýmovat, díky! :)

"Zvuk není tak dokonalý jako v klipu a na konci Al trochu nestíhá s dechem, ale vzhledem k opičkám, co celou dobu předvádí, je to pochopitelné.", no jo, Justin Timberlake to není.

172

Odpovědět

Já děkuju. :)

42

Odpovědět

ke konci jsem si vzpomněl že je tam vlastně nějakej Conan :D .. celý natočený tak působivě že bych valil voči i za střízliva.. a to je co říct

142

Odpovědět

ten zvuk je dost děsnej, nejde mu ani rozumět, a překlad bych řekl že se taky místy nechytá ale ať jen nekritizuju písnička je to výborná, Ala mám rád ať už songy nebo videa, ale asi to chtělo původní klip kterej fádní opravdu připadá jen někomu...

410

Odpovědět

Teda, normálně se při videích chytám, ale teď jsem mu skoro vůbec nerozumněl. Buď teda hrozně mumlal a nebo už ten páteční večer začíná přesahovat svou mez...: -))

101

Další