Frankie Boyle a básněWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 921

Šílený Frankie Boyle už vyprávěl o svém životě v knize, ale dnes bude mluvit o básních.

Přepis titulků

Frankie je na řadě. Napsal jsem a vydal jsem knihu milostných básní. Jak se jmenuje? Uškrcená štěňátka? Je bez názvu. Jasně, bez názvu. Tak schválně, řekni jednu báseň. Mám ve smlouvě, že nikdy... No tak! Jde o to, jak to vypadá, a ne, jakej to má význam.

Je nutný to vidět. Můžeš nám říct názvy těch básní? Nemají název. Bezejmenná kniha bezejmenných básní? V jakým roce jsi to vydal? Ten rok byl taky bez názvu. 2001. Proč?

Proč?! Proč vůbec někdo píše básně? Někteří z nás cítíme lásku, kterou chceme vyjádřit. Kteří lidi tě jako básníka inspirovali, Frankie? Spousta různých... básnířek. Vážně? A jak se jedna z těch básnířek jmenovala?

Nějaká významná. Jo. A kdy žila? Jaký styl básní jsi psal? Byly to agresivní haiku. Ne. Dobrá práce. Buď je to vynikající dvojitý blaf, nebo je to lež, na kterou neměl sílu. Dobře.

Frankie, jak to bylo? Je to... LEŽ. Je to lež. Dobrá práce. Ano, je to lež. Frankie nenapsal, ani nevydal knihu milostných básní. Chtěl, ale když ji psal, tak si vzpomněl, že všechno nesnáší. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Zkusím říct lež, ale mám to u p****e, tak možná si budou myslet, že blufuju... a nebo taky ne, mně je stejně to u p****e."

120