Je Gareth zpěvák, vyrušující divák, nebo řidič rikši?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:6 897

Tajemný host na straně Gregova týmu. Greg Davies je v této epizodě kapitánem, protože Lee musel být bohužel na pohřbu svého bratra. David má u sebe Amandu Abbington a Philla Jupituse. Greg má Garetha Malonea a Richarda Osmana.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Garetha. Tak Garethe Malone, odkud znáš Garetha? Tohle je můj soused, Gareth. Když jsem se učil písničku, tak mě rozptyloval zpíváním stejné písně u něj v bytě, ale v jiném jazyce. Dobře, Richarde Osmane, odkud znáš Garetha? Tohle je Gareth. Když se přišel podívat na natáčení pořadu Pointless, musel jsem ho poprosit, aby si odsedl z první řady, protože jeho chování mě rozptylovalo od statistik.

A Gregu, odkud znáš Garetha? Tohle je Greg, byl řidič rikši. Jednou jsem mu zaplatil, aby mě odvezl domů. Ale když jsme přijeli, byl tak unavený, že jsem ho nechal přespat na mém gauči. Tady to máme. Garethův synchronní zpěvák, Richardův rozptylovač pořadu Pointless, nebo Gregův vyčerpaný šofér.

Kde chce začít tým Davida? Garethe, v jakém jazyce on tu píseň zpívá, nebo je to vždy jinak? V angličtině. - V jakém jazyce jsi zpíval ty? - V němčině. Kterou píseň? Myslím, že Matoušovy pašije od Bacha. To jsem si myslela. Jak často se to stávalo?

Dost na to, abych si to zapamatoval a teď o tom mohl mluvit. Kdyby soused vedle zpíval píseň, tak bych ji nejdříve přeložil zpět do angličtiny. A potom ji zpíval, abych ho trochu rozladil. Obzvlášť, když to slyšíš přes zeď. To je síla. - Jak ta píseň zní, Garethe? - Nepamatuji si ji v angličtině. Ale nechcete ji slyšet, že? Chceme!

Rád bych ji slyšet zpívat, jako když jsi vystrašený. A on zpíval stejnou píseň ve vedlejším bytě? Ano a myslím, že o půltón výš. - Je tvůj soused a také se jmenuje Gareth? - Ano. Zpívá stejnou píseň v jiném jazyce s rozdílem půltónu? Je to skoro neuvěřitelné, že? Tak Richarde, jak se choval v první řade? To jsem chtěla vědět.

Jak tě Gareth rozptyloval při statistikách? Při Pointless sedím velmi blízko divákům. Můj malý stolek je velmi blízko divákům. Xander je dál kvůli smlouvě. Ale spousta lidí chodí na Pointless pravidelně a ví, že když přijdou brzo, tak si mohou sednout dopředu. Gareth je jedním z nich. A je trik, který diváci znají. Jsem si jistý, že pokud jste byli ve spoustě pořadů, víte, že je způsob, jak se dostat do televize.

Neobvyklým smíchem. Pardon, pardon. Pokračuj. - Amanda rozhodně bude v pořadu vidět. - Ano. Gareth se smál. Přišel jen na dvě vysílání, v prvním to neudělal, v druhém se naučil takový smích, který zněl trochu jako hýkající osel.

Vždy, když zaznělo něco vtipného, tak to udělal. Asi čtyřikrát během natáčení. Můžeme slyšet tvou verzi jeho smíchu? Bude to zní jako… Bože. Bude to nějak takhle. Tak nějak. Slyšel jsem to jasně. Při první přestávce jsem poprosil manažera pořadu: „Můžete ho přesadit dozadu?“ Mohu se zeptat?

Jak Gareth reagoval? Protože kdybys vzal někoho tady a řekl: „Pardon, můžete si sednout dozadu?“ To by je mohlo urazit. - Jak to vzal? - Manažeři pořadu jsou dobří. Vždy řeknou: „Kvůli kamerám potřebujeme tři další lidi vzadu.“ - Takže jste mu neřekli skutečný důvod?

- Samozřejmě, že ne. - Jak myslíš, že se cítí teď? - Jo. Přišel za mnou o tři dny později a řekl: „Vím, proč mě přesadili. Kvůli mému smíchu.“ A já řekl: „Ano.“ Kam za tebou přišel a znepokojilo tě to? Při natáčení se dostal k tobě, když jsi četl nějaké informace, a řekl: „Mimochodem, Richarde, vím, proč jsi měl tehdy přesadil. A vím, proč po mně teď jde ochranka.“ Samozřejmě, že ne.

Máme přestávky při natáčení a tak. Dobře, takže při přestávce za tebou šel: „Vím proč. Teď se směji normálně.“ Dobře, Davide, co Greg? Gregu, pověz nám svůj příběh. Ne tvůj život, víš jak. Jen tu část s rikšou. Měl jsem velkou oslavu v centru města. - Kde?

- Z jakého důvodu? Oslavoval jsem ukončení kariéry učitele. Dobře. Měl jsem velkou oslavu po mém posledním dnu školy. Bylo to až směšně velké. Bylo ti špatně a vylezl jsi z baru? Byl jsem hodně opilý. - Rikša? - Jo. Proč?

Abych byl upřímný, vytahoval jsem se. Ten den jsem se hodně vytahoval. Jak daleko jsi vzal Garetha? Vzal mě z centra Londýna do Hounslow. Hounslow? Jo, je to asi šestnáct kilometrů. Za kolik? 163 liber. Jak dlouho to asi trvalo?

Upřímně už nevím. Myslel jsem, že nám chceš tu dobu předvést. - Takže jsi přijel. - Jo. Zaplatil jsi mu. Jak došlo k tomu, že jsi mu nabídl místo na přespání? Ani jsem neřešili placení, protože jsem slezl, už jsem byl střízlivý, podíval jsem se na něj a byl… Šedivý.

Bál jsem se o jeho život, tak jsem řekl: „Bože, musíš na chvilku dovnitř.“ A uvařil jsem mu čaj. Gregu, Gregu, Gregu… - Gregu! - Jsme lepší než tohle. Jsme lepší. Kde tu rikšu zaparkoval? To má být dvojsmysl? Jak došlo od čaje k přespání?

Protože jsem vystřízlivěl, když jsme se dostali domů. On mu nenabídl čaj. Řekl: „Chceš dovnitř?“ - Unavený z… - Sušenek! Sušenek! Usnul na gauči. Ujasněme si to, pozval jsi ho. Vstoupíš. Co se dělo pak? Po čaji jsem usoudil, že byl stále blízko smrti.

Tak jsem řekl: „Chceš přespat na gauči?“ A dám navíc malý detail. Když šel mou zahradou, řekl: „Co to je?“ Protože jsem zapálil své učitelské oblečení, než jsem šel ven, když mě přišli vyzvednout moji první kamarádi. A levá polovina kalhot tam zůstala. Gareth ji uviděl a řekl: „Je to polovina kalhot? To se tu někdo samovznítil?“ Potřebujeme odpověď.

Týme Davida, je Gareth synchronní zpěvák Garetha Maloneho, Richardův rozptylovač pořadu Pointless, nebo Gregův vyčerpaný šofér? Mám hrozný pocit, že rozptyloval v Pointless. - Že rozptyloval v Pointless? - Ano. A já ho tipuji řidiče rikši. Ano, ty detaily od Grega.

Ty spálené kalhoty. Jako kdyby se zapomněl a fakt se ponořil do příběhu. „To se stalo. Mám radost.“ - Všichni vylučujete Garetha? - Jo, naprosto. Dobře, takže tipujete mezi dlouhány? Vytáhlými hochy? - Hele, jsme jenom dva hoši. - Jsme jenom lidi, víš? - To jsme. - Dvě lampy tamhle. Tak Davide, co tipneš?

- Já… Protože fakt nevím… - Zdržuješ se hlasování? Dám na kapitánovo poslední rozhodnutí. Kdybych měl zbraň u tvé hlavy, Amando, a nevylučuj to… - Koho bys tipla? - Grega. Tipujete Grega, dobře. Nebo Richarda. Koho tipuješ? - Grega.

- Teď tipuješ Grega? - Ne. - Tipneme Grega. Tipují Grega. - Garethe… - Byl v Pointless. Můžeš prosím… - Dal jsem na tvůj tip. - Já vím. Chceš se podívat na pravidla tohoto pořadu a mít k nim trochu víc respektu, prosím? Garethe, řekneš nám prosím, ke komu patříš?

Jmenuji se Gareth a rozptýlil jsem Garetha. Ano, Gareth je Garethův synchronní zpěvák. - Garethe, děkuji mnohokrát, - Děkuji. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Greg myslím skvěle zvládá techniku říkání lží tím, že jí zabalí do něčeho pravdivého, o čem může sebevědomě mluvit. Nejvíc detailů řekl o tom, jak oslavoval konec učitelské kariéry, a spálil svůj oblek na zahradě – a to bych i věřil, že se doopravdy stalo.

561