94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 430
Počet zobrazení:10 068
Tentokrát pro změnu přidávám velmi krátký příspěvek, ale snad pobaví. Jde o 5 z mnoha reklam na pivo Bud Light. 1. reklama: Striptýz 2. reklama: Bez zvířátek 3. reklama: Medvěd 4. reklama: Masáž 5. reklama: Romantická vyjížďka

Komentáře (90)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dvojka a trojka byly stoprocentně nejlepší.

180

Odpovědět

Je to těžký výběr xDDDDD Nejlepší asi ta 4. :D

180

Odpovědět

BoncheR 19:59 - 20.11.2011 - to bylo prave to nejhorsi na tom

182

Odpovědět

AWESOME! ...najlepšie: "koukni, raketové sánky!" :D

192

Odpovědět

YAH man! :D Aj ja chcem také afro a slečnu :D

180

Odpovědět

Jeden moudrý, nikoliv INTELIGENTNÍ ale moudrý člověk kdysi prohlásil, že IQ je jen žebříček pro lidi s malým sebevědomím. Zamyslete se nad tím ;)

Jinak reklamy jsou veselé :D

182

Odpovědět

Alfaomegan mě skutečně pobavil, jsem zvyklý stýkat se s lidmi s vysokým IQ (průměr u mých přátel se houpe někde kolem 140) a sám také nejsem zrovna nejblbější, ale jsem si celkem jistý že Alfa je jen velice podařený exemplář trolla. Zvláštní že to tu nikoho nenapadlo a přitom je to zcela zřejmé, protože jen proto, že někdo píše spisovně a distancuje se tak od zaběhlé normy dané většinou, nemusí to nutně, ba ani zdaleka znamenat jakýkoli rozdíl v jeho inteligenci od té vaší. Vím že asi dostanu několik palečků dolů za ne příliš příjemný začátek mého komentáře v němž se svým způsobem rovněž izoluji od inteligenčního průměru........ Ale chtěl sem prostě jen dokázat, že každej aspoň trochu chytrej člověk nemá zapotřebí hrát si na výstředního inteligenta. zakončuji Werichovým citátem: "Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé."

1810

Odpovědět

Obvzvlášť třetí a pátá reklama mě fakt dostaly :D ... ,,Viděl jsi jak jsem uháněl? Pořád jsem frajer'' :D

181

Odpovědět

Tak takhle jsem se už dlouho nenasmál :D 10/10

180

Odpovědět

koukam, ze nejlepsi tam neni, viz. zde:

http://www.youtube.com/watch?v=7aO3TO5L0bM

180

Odpovědět

Muzu se nekoho z vas zeptat jak ste prisli na to ze je Alfaomegan vysoce inteligentni....?
Nerikam ze napsat esej na komentarich je zrovna jednoduchy , ale spis bych to tipoval na nekoho s malym egem co se snazi nekomu dokazat co neni a uprimne rozebrat dejovou skladbu videa umi kazdy skolak......z jeho komentaru rozhodne nevystupovala prirozena inteligence.... takze je to spis k zasmani nebo k vyhozeni za spam xD

180

Odpovědět

No pets bylo nejlepší.

180

Odpovědět

Asi jsem jako člověk zkaženej až na kost, ale když frája čapl kámošovi bud light, kterým chtěl uplatit medvěda, a ještě odběhne vítězným tancem. Až jsem brečel smíchy. .-))

180

Odpovědět

Nevím, jestli se mi to nezdá, ale Alfaomegan mi trochu připomíná Nojbyho, ale nebudu strašit...

181

Odpovědět

Kolikokoli: Jestli si dobře vzpomínám, tak to dávali kdysi v pořadu, který uváděl Zdeněk Izer, vždy tam pouštěli nějaký vtipný reklamy, ale už si nevzpomenu, jak se ten pořad jmenoval.

180

Další