Spider-Manova slabina

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:6 932

Každý super-hrdina má svou slabinu. Ta Spider-Manova vás ale nejspíš překvapí. O jakou slabinu jde se dozvíte v tomto již starším videu od College Humor.

Přepis titulků

Spider-Mane! Tady dole! Co se děje, pane? Támhleten člověk mi ukradl peněženku. Támhleten? Ten co běží do parku? Přesně! Páni, ten je rychlej. Na tebe nemá ale. Když máš pavučinu. No, víš, moje pavučina funguje jen na menší vzdálenosti.

No vždyť můžeš prosvištět mezi stromy. No, já nedělám to s tím svištěním, já... Může se to zaplést do větví, a to není hezký. Můj styl jsou spíš výškový budovy. Děláš si srandu? Měl jsem sto dolarů na svojí kartě pojištěnce. Nekřič se na mě, a proč u sebe tu kartu nosíš?

Měl bys ji mít někde bezpečně schovanou, nebo třeba v plastový krabičce pod postelí. Paráda. Ukradli mi peněženku a dostal jsem lekci od Spider-Mana. To je ale den. Fajn, chceš vidět, co se stane s pavučinou ve větvích? Sleduj! No tak...

Páni, podívejme se, chytil jsem ho! Je tohle snad můj pavoučí smysl? Ne, počkat, spadl jsem a narazil jsem si záda. Díky! Tak použij budovy a chyť ho na druhé straně. Na něco se tě zeptám, chytráku. Na jaký straně parku vyběhne? Nejsem jasnovidec, jasný?

Ty navíc předpokládáš, že opustí park. Některý lidé tu bydlej! Aha, takže kriminálníci jen musí vběhnout do parku, aby se tě zbavili? Moc často se to nestává, jasný? A co děláš, když je zločin někde mimo město? Zločin v New Yorku mě dost zaměstnává. Vždyť je ho tu míň, než kdy dřív!

- Jo, není zač. - Já radši půjdu. Víš co? Nerad bych to takhle nechal. Mám pocit, že jsi na mě naštvaný. Jsi na mě naštvaný? Sbohem. Počkej! Můžu ti aspoň koupit kafe, nebo tak něco? No, hodily by se peníze na taxi. Já u sebe vlastně teď žádný peníze nemám.

Právě jsi mi nabídl kafe! Jo, mám kupón na 9+1 zdarma. Prostě ti ho dám. Je tvůj, jestli chceš. Jen si jich ještě budeš muset pár koupit. Dobře, kámo. Tak příště. Nejsi naštvanej, že ne? Bude v pořádku. Sehnat novou kartičku nebude těžký.

Jsem si docela jistej, že to jde i online, což je brnkačka. Takže... jste vy v nějakém nebezpečí? Ne, ale muž, který žije nade mnou, stepuje v pět ráno, každej zas**nej den. To zvládnu. Kde bydlíte? Bydlím v Yonkers. Yonkers?

Ano, severně od města. Váš domácí by vám s tím měl pomoct. Chce to klid. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi u hodně videí v chromu obraz najednou skočí doprava mam kousek useklej s černým obrovským pruhem vlevo (mam širokoúhej monitor)

181

Odpovědět

Děje se mi to samý no a nejen v chromu .

181

Odpovědět

Super překlad, jen pozor v 0:35 říká "...hundred bucks AND my social security card..." a SSC není kartička pojištěnce, ale identifikační kartička, jako nejbližší překlad mě napadá něco jako "rodný list", pak by seděla i následující věta od Spidermana :)

190

Odpovědět

A neměl by náhodou Spiderman střílet ty pavučiny ze zadku?

2216

Odpovědět

Kdyby mělo jít o biologickou schopnost získanou kousnutím od radioaktivního pavouka, tak by to dávalo smysl.

Schopnost střílet pavučiny z ruky měl ale jen v Raimiho filmech (které se obecně komixovou předlohou moc přísně neřídily, ale první dva díly mi stejně připadaj docela fajn).

Jinak v komiksu (a hádám že ve všech ostatních adaptacích) k střílení pavučin Spidey používá SÍŤOSTŘELY - mechanické zařízení, který si sám vyrobil a má to jako součást kostýmu..

/marvel_wannabe_knowsitall_nerd_mode_off

190

Odpovědět

A zase to moje dejavu... nebylo tu tohle video už kdysi dávno?
Jo jasně, zase mě ukamenujte mínusama, protože překladatelé sou neomylní a nikdy sem 2x stejný video nedávaj... jenže už se to 2x stalo (možná víckrát, 2x jsem si toho všim), tak jen chci vědět, jestli už tu bylo, nebo jsem ho viděl někde jinde. Díky.

1818

Odpovědět

Taky se mi to stává, že se kouknu na video a myslim si, že už tu bylo. Myslim si, že se občas udělá nějaká chyba a překladatel místo do konceptů to zveřejní třeba jen na pár sekund a jelikož si projíždíš jejich web a aktualizuješ si to to video na tebe vyskočí. Jinak si to nedovedu vysvětlit

180

Odpovědět

+CajtikJe to BugHer0va chyba v Metrixu. Ale pšš, ode mě to nevíte ;)

183

Odpovědět

Spider-Mana, jsi nejlepší!!!! :D

181

Odpovědět

mě třeba vždycky zajímalo jak sundavaj ty jeho pavučiny z těch budov...přece jen to udrží docela velkou váhu což zmanená že je to dobře přichycený

185

Odpovědět

Spider-Manovy sítě se po pár hodinách rozpadnou... Duh

191

Odpovědět

+DinoCopděkuji nerdovi za objasnění ;)

1912

Odpovědět

+DinoCopděkovat a zároveň urážet? .. tak nevim co je lepší jestli být nerd nebo idiot.. asi to první

191

Odpovědět

+DinoCopJelikož už nejsme děti, tak zajisté víme, že už nerd neni urážka. Je charakteristika pro lidi, který věděj o určitym neobvyklym tématu víc, než ostatní.

190

Odpovědět

Přesně tak ta síť se po hodině rozpustí :-)

181

Odpovědět

+RovasHmmm, dak další věc co na Spidermanovi 3 nedává smysl... ta pavučina tam byla dost dlouho...

185

Odpovědět

+RovasNo tak v Raimiho Spider-Manech má Spidey organické pavučiny , ty se narozdíl od těch co vypouští běžně za pomocí web-shooterů (v komiksech a ve filmu Amazing Spider-Man) rozpouštějí třeba i týden .A i kdyby ne tak tohle by byla ta jedna z méně důležitejch chyb co se ve trojce (bohužel) urodily :-D

181

Odpovědět

Jednoduché řešení : Kouzelník.

185

Odpovědět

Vím, že je to prkotina ale v 2:08 je chybka "brnakčka" :)

182

Odpovědět

Videa od College Humor se mi nikdy neomrzí :D

180