James Veitch trollí bazénovou společnostStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:6 802

James Veitch trollil už kdekoho. Spolubydlící, nájemníky, psychology, spamery. Dnes vytrollí jednu nechápavou obchodní zástupkyni společnosti, která se zabývá výstavbou bazénů.

Přepis titulků

Díky. Trávím... na internetu přemíru času. A dělám blbiny, které bych neměl... Třeba odpovídám na e-maily, které nejsou nutně pro mě. Můj e-mail je veitch@domain.com, což znamená, že když někdo zapomene na písmenko, dostanu to já. Takže dostávám spoustu e-mailů pro Veitche, které neznám.

Dostal jsem e-mail pro Alana a Deb Veitchovy. Netuším, kdo to je. Psalo se tam: "Prohlédněte si přiložený odhad." Bylo to ze společnosti, co dělá bazény. Chlápek jménem Lex... má společnost jménem Bazény reLEX. A ten bazén měl být 102 LF. A tak jsem se rozhodl do toho skočit po hlavě. A napsal jsem jim: "Co znamená to LF?" A...

Odpověděli mi. Napsali: "LF v překladu znamená 'stopy na délku'." Janice... nevadilo, nebo si nevšimla, že nejsem ani Alan, ani Deb. To mě zaujalo. Napsala: "Viz plány v příloze." Poslala plány bazénu, takže tady máme... Domy sousedů, zeleň... další soused a vlevo nahoře dům Alana a Deb.

A tohle je navrhovaný bazén. Hele, nikdy byste neměli odepisovat na e-mail, který není pro vás. - Neměli. - Proč? Měli byste ho smazat a dát jim vědět, že udělali chybu. Avšak... když jsem se na tohle díval... tak nevím jak vám, ale mně... Mně přišlo, že s tím Alan a Deb nebudou spokojení.

Napsal jsem: "Janice, budu upřímný. Nejsem spokojený s velikostí bazénu." "Pane Veitchi, na cizím pozemku nemůžete stavět. Bazén nemůže být větší, aniž by zasahoval do pozemku vašich sousedů." Já na to: "Starej McPherson? Tomu to vadit nebude. Ta velikost je prostě odbytá. Nechci, aby lidi, co přijdou na návštěvu, řekli: 'Kde je ten bazén?' Teď jde o všechno, Janice!

Musí být větší." Ona na to: "O kolik větší?" Já na to: "Bum!" "To je nemožné." Ne asi, Janice. "Takhle blízko domu stavět nemůžeme."

Pokud je problémem dům, tak se ho zbavím. Budu upřímný, po tomhle mi přišlo, že jí dojde, že si dělám legraci. "Kde budete žít?" A já na to: "Bum!" Díky moc, hezký zbytek večera. James Veitch!

Letos mu vyjde vlastní pořad! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keď človek zahodí za hlavu fakt, že to naozaj až príliš prehnané a Američania možno nemajú až tak dlhé vedenie, tak tento chlap je legenda. Prosím skúste od neho zohnať viac matrošu.

02

Odpovědět

Fakt neverím, že toto sa naozaj stalo.

64

Odpovědět

Tenhle debil mi ku**í náladu všude kde ho vidím

515

Odpovědět

Kdyby žil v Čechách, nestačil by se divit. U nás Trollí firmy nás. Přijdete, na stavbu a zjistíte, že dveřní otvor je o 20 cm jinde. Upozornite na to firmu. Tu zeď budete muset sbourat a postavit znovu. A vážně to vadí šéfe? No ano, nevejde se mi sem kuchyňská linka. A nemohla by být jinde?...

312

Odpovědět

To znám. Truhlářovi jsem dal výkres s rozměry trouby, protože jsem ji chtěl montovat až později. No když jsem ji tam montoval, tak jsem zjistil, že se tam na výšku nevejde a že ta díra je o kousek menší. Ten truhlář mě poslal do háje s tím, že on nerozumí technické dokumentaci. Neměl jsem sílu hádat se sním kvůli takové blbosti. Nakonec jsem si to upravil během 30 minut sám.

14

Odpovědět

+Freferg FrefergTakovým řemeslníkům nezaplatit, dokud nebude práce hotova dle dohody. Dokud se nenaučíme zastat se sami sebe, budou to dělat i ostatním. A věřte nebo ne, takovej malej truhlář nebo sklenář nebo instalatér si vydělá víc jak leckerej manažer "v Praze u těch počítačů". Bůůům.

22

Odpovědět

+EhmNa druhou stranu (a to nejsem remeslnik ale podnikatel), dokud se bude dit, ze remeslnikum lidi nezaplati, ani oni nebudou zrovna 2x ochotni vyjit vstric.

02