Syn Willa Smithe u Davida LettermanaLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:7 031

Před týden jsme tu měli rozhovor s jedenáctiletým Atticusem Schafferem a dnes sem dávám na doporučení uživatele s nickem TweeTy rozhovor s jedenáctiletým Jadenem Smithem, synem světoznámého herce Willa Smithe. Davida Lettermana moc nemusím, protože mi přijde, že často vůbec neví, na co se má hostů ptát a pak pokládá naprosto hloupé otázky. Navíc mi přijde občas až zbytečně seriózní a hlavně nudný, ale i přesto jsem tenhle rozhovor přeložil, protože je díky Jadenovi mimořádně zábavný. Jaden bude určitě pěkně rozmazlený a sebevědomý kluk, ale líbí se mi, že se řídil heslem "na blbou otázku blbá odpověď" a několikrát Davida tak trochu utřel. Doufám, že se pobavíte stejně jako já. :-)

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Děkuji. Děkuji vám. Naším dalším hostem je mladý talentovaný herec, který hraje v novém filmu s názvem Karate Kid! Je zpátky! Do kin jde už v pátek. Dámy a pánové, představuji vám Jadena Smithe. - Zdravím tě.

Už se známe? - Ne. - Rád tě vidím. - Pro mě je to trochu nepříjemný. Nepříjemný? - Sedět vedle úplného cizince. - Neboj se. To bude dobrý. Je to v pořádku. - Kolik ti je let? - Jedenáct. Počkat, proč? - Tak to jsi ještě dítě. - Dobře. Jak to doma klape? Asi si radši sednu sem. Co se děje?

Ty se mě bojíš? Ne, ne, ne. To nic. - Jsi v pořádku? - Jo. Jsem v pohodě. Řekni nám něco málo o sobě. Takže... je mi jedenáct, rád trávím čas s kamarády... Jak dlouho už hraješ? - Asi tak pět let. - Páni, vážně? Takže od tvých...

- Šesti let. - Jo... Už jsem to měl... na jazyku. Mám tu fotku vaší rodiny. Řekni mi něco o každém členovi, ano? Dobrá, no... - Celá rodinka v brýlích, viď? - Jo, tohle je asi největší frajer. Co sestra? Ta...

Já nevím... Ona mě dost šikanuje. - Kolik jí je let? - Je jí... devět. Když je tedy mladší jak to, že tomu doma šéfuje? Protože jí to nesmím vracet, nebo bych měl malér. A kdy jí to budeš moct vrátit? Kdy budeš mít tu možnost?

To nevím. Asi budu muset počkat, až jí bude osmnáct, aby nás rodiče nemohli žalovat. Dál je na fotce tvůj starší bratr... Jo, ten... Ten je výbornej. Jsme si - hodně blízký. - Vycházíte spolu? Výborně.

Se sestrou už to tak slavný není. Řekni mi něco o tátovi. Jaký máš vztah s ním? On mi hodně radí, pomáhá mi a... mám ho hrozně rád a je to skvělej chlap. To jsi řekl hezky. - Díky. - A co máma? Mám ji strašně rád.

Jsem spíš mámin kluk... víc než tátův, protože když s tátou natáčíme film, postrkuje mě až na hranici... smrti. V dobrém smyslu? Aby ti udělil lekci a... Jo, někdy. - Dává ti nějaké herecké rady? - Jo, rozhodně. Co ses od svého otce, jakožto herce, naučil?

Říká, že musíte vždycky zůstat v roli. Držet se role a musíte... Musíte být tou postavou - a ne se snažit tu postavu hrát. - Jasně. To se lehce řekne, ale asi trochu složitěji udělá. Jo, je mnohem lehčí to vysvětlit, než to doopravdy dělat. Jo... Já bych to asi nezvládnul.

- Podle mě zvládnul. - Vážně? - Dobrá, v tomhle se asi neshodneme. - Dobře. Víš toho o bojových uměních hodně? Jo, jo, prostě... - Měl jsi ty znalosti i před filmem? - Ne. - Takže ti sehnali někoho, kdo tě to naučí? - Jo, Mistra Wu. Máš nějaký černý pás nebo tak? My jsme moc...

V kung-fu se na pásy moc nehraje, takže... Jde o kung-fu, ne o karate? Ne, tohle je wu-shu. Cože? Wu-shu. Je to druh kung-fu. Druh kung-fu... ale ten film se jmenuje Karate Kid. Dělají si tam z něj srandu, ale ve skutečnosti v něm jde o kung-fu. Víte...

Chtěli jsme poctít producenta původního Karate Kida, protože nám pomáhal, - tím, že zachováme původní název. - To je hezké. A když jsme tedy narazili na wu-shu... co je podstatou wu-shu? Staví hlavně na úctě a disciplíně. - Tak to je skvělé, ne? - Ano. A má to nějaký dopad na tvůj každodenní život? Jo, jo, určitě.

Kung-fu používám v jednom kuse. To je dobře. - Ten film se natáčel v Číně, viď? - Ano. Stihnul jsi trochu procestovat zemi? - Většinu času jsem pracoval, ale... - Navštívil jsi tamní památky? Viděl jsem Velkou zeď... Zakázané město... pak...

stadión, co vypadá jako ptačí hnízdo... Myslím, že mu tak dokonce říkají. A co jídlo? Ochutnal jsi nějaké čínské speciality? Hamburgery. - Jak chutnaly? - Byly dobrý. - Ten film jsi natáčel asi čtyři měsíce, že ano? - Jo. Když takhle dlouho natáčíš, jak... - Máš tam vlastního učitele, který se ti věnuje?

- Ano. Většinu času bylo léto... - Takže jsi měl prázdniny? - Jo. Ale pak jsem tam měl učitele. A ty teď... Musíš ještě chodit do školy, viď? Jo, musím, když... Jo. Takže jsi teď ve škole, nebo ne? No... Teď zrovna ne.

Teď zrovna ve škole nejsem, protože tu sedím s vámi. Dobře. Dobře. Kouříš? Ne, ne... Jadene, teď si pustíme ukázku. Co v ní uvidíme? - Ty ses setkal s původním Karate Kidem Ralphem Macchiem, že? - Jo. Jaký je?

- Je skvělej. - Tady ho máme. - To bude z premiéry, co? - Jo. - A jeho syn se... - Dal ti nějaké tipy? Ne, mluvil jsem s ním jen chvíli. Ale jeho syn, který stojí v pozadí, se ve skutečnosti jmenuje Daniel. Daniel... A jaké jméno jsem řekl já? Můžete...

Můžete mu říkat Daniel nebo... - Viděl jsi původní film? - Ano. - Viděl jsi ho ještě před natáčením? - Ano, musel jsem, - protože jsem věděl, že se mě budete ptát. - Jo, díky. Děkuju mockrát. Tak si to pustíme. Co tam tedy uvidíme? V podstatě uvidíte, jak dostanu nakládačku v ping-pongu. Dobrá, jdeme na to.

Karate Kid s Jadenem Smithem zamíří do kin už v pátek. Podívejte se. Tady to máte... Pojmenoval svého syna Daniel, protože se tak jmenovala postava, kterou hrál v původním filmu. To jsem se... To jsem se vám snažil říct, - ale asi jste to nepobral. - Ne. Ignoranství.

Tomu se říká ignoranství. Vypadá to jako hodně zajímavý film. - Užil sis to natáčení? - Ano. - Odnesl jsem si jedno cenné ponaučení. - Jaképak? - Nezahrávejte si s důchodci. - Ano... Ale dneska jsi přišel do mého pořadu a zahrával sis se mnou! Film Karate Kid... jde již v pátek do kin. Rád jsem tě poznal.

Mockrát děkuju. Hodně štěstí. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobry stěry :DD

180

Odpovědět

I Love You !!!! :* JADEN SMITH :D

180

Odpovědět

charizmatický mladík, fandím mu :)

180

Odpovědět

tak to je husty smejus se jeste ted :D je to Nej!!! :D

180

Odpovědět

Mohla bych doporučit dva interviews. A to s Enrique Iglesias a Nicole Sherzinger, příjde mi to jako docela dost vtipné interview a Nicole dost boduje a taky Paul (moderátor) tam jezdí na vodních lyžích: http://www.youtube.com/watch?v=OwqrFxM9Eeg
A druhým interview by bylo tohle: http://www.youtube.com/watch?v=MW226D5djYg&feature=related A ještě je jeden hodně dobrý holandský moderátor, o něm právě v tom druhém interview mluví. Tady je odkaz na Shakiru: http://www.youtube.com/watch?v=z-m7EZrL8LY a tady na Enriqua: http://www.youtube.com/watch?v=dfacTqbYi_0

Jensen
má snad nejlepší rozhovory!!! Doporučuji, je hodně vtipný :o)) Snad se něco z toho bude líbit.

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

dopice at uz to jde k sakru

186

Odpovědět

mohlo by to byt opat funkcne, rada by som si to pozrela :)

181

Odpovědět

Ať to fungujé..zajímavý popis.. :-D

180

Odpovědět

Škoda no. Ale video je nefunkční

180

Odpovědět

Video not found or deleted :(

180

Odpovědět

juuuj...nejde to :(

180

Odpovědět

video nefunguje.. Video not found or deleted – Sfraqb3j6A

180

Odpovědět

Nefunguje error: Video not found or deleted - Sfraqb3j6A a ja to chci videt! :D

180

Odpovědět

moc by som prosila o preklad Late Show s Jimom Parsonsom po získaná EMMY pre Big Bang Theory :)

180

Další