Karaoke spolujízda s Barbrou StreisandThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:5 669

Co dělat, když se potřebujete dostat do práce a zjistíte, že máte na autě botičku?
Zavoláte kamarádům. Jamesovi tentokrát vypomohla Barbra Streisand. Krom jejích řidičských dovedností proberou i trable s výslovností jejího jména a dojde i na úsměvnou historku se Stevem Jobsem.

V průběhu videa uslyšíte následující písničky:

Přepis titulků

Ale ne. Ahoj. Mám tady krapet problém, je nějaká šance, že bys mi pomohla? To by bylo super. Díky moc. Uvidíme se. Ahoj. - Jsi můj zachránce. - Co tady proboha děláš? - No, já... Dostal jsem pokutu. A taky mi dali botičku, no prostě... - Moc děkuju.

- Kde tě mám vysadit? - V práci. - CBS? - Ano, u CBS. Nevadí, když pustím nějakou hudbu? - Můžu? Zjistíme, co hrajou v rádiu? - Podívej, asi takhle. Zrovna jsem dokončila album a v autě si rádio obvykle nepouštím. Takže, musíme fakt něco poslouchat? - Jen jsem myslel, že bude fajn zjistit, co hrajou v rádiu. - Dobře. - Uvidíme, co tam zrovna je. - Tak to zapni. Vždyť je to jedno. Tak jo. Uvidíme, co tam bude.

If you've had enough, don't put up with his stuff, don't you do it. If you've had your fill, get the check, pay the bill, you can do it, you can do it. Tell him to just get out. Nothing left to talk about. Pack his raincoat, show him out. Just look him in the eye and simply shout: Enough is enough, is enough, I can't go on, I can't go on no more, no more.

Enough is enough, is enough, I want him out, I want him out that door now. Enough is enough, is enough, is enough, is enough, is enough! Měl jsi fakt štěstí, že jsem dneska byla poblíž a měla čas. Opravdu, většinou to tak není. Protože jsem si zrovna obnovila řidičák.

Věděl jsi to? To jsem nevěděl. Jsi dobrý řidič? - Celé roky mi řidičák obnovovali automaticky. - Jasně. - Ale loni mi řekli, že musím přijít a složit test. - Jo. - Jen pokračuj. - Je to fakt těžké. Viděl jsi otázky? Jo, to znám. Myslíš ty s možnostmi? - Ty jsi dělala písemnou zkoušku? - Já musela dělat tu písemnou. Přesně tak. Jejda... - Musela jsem ji udělat, - Tohle byla chyba.

ale ty asi nechceš vědět, jak to dopadlo? - Ale chci. - Třikrát jsem opakovala. - Nepovídej. - Je to nejlehčí zkouška na světě. - To tedy není. Vždyť jsou tam otázky jako "Co znamená zelená?". Byla jsem strašně nervózní. Jako teď, tak trochu, protože jsi se mnou v autě. Nervózní? Jak myslíš, že se cítím já? Řídím už dlouho, ale v poslední době jsem moc neřídila.

Protože se moc nesoustředím. Někdy, teď už ne, jsem byla na telefonu. Takže jsem mluvila, myslela, psala... A najednou jsem zjistila, - že odbočuju na sjezd z dálnice. - Panebože. - Auta sjížděly dolů a... - To jsem nemusel vědět. Tak jsem si řekla, že od teď už neřídím. - Takže máš štěstí... - Ježíši. - Nemusíš se bát. Já ti to musím říct.

Jestli je tohle můj konec... - tak to beru. Je to hezký konec. - To je milé. Jak jsi umřel. Barbra Streisand. - Barbra Streisand. - Zabila ho... - Zabila ho Barbra Streisand. - Je v pořádku? Ano, je. Díkybohu. - Dobře. Memories, like the corners of my mind, Opravdu? misty water color memories Vlastně je to water-colored, ale to nevadí.

of the way we were. Can it be that it was all so simple then Or has time rewritten every line If we had the chance to do it all again Tell me, would we? - Tell me, would we? - Asi jo. - Could we? - Asi jo. Memories may be beautiful and yet What's too painful to remember The way we The way we were.

- Na určitou chvíli jsi přestala vystupovat. Asi tak 27 let. - Chvilka, že? - Dlouhá chvilka, 27 let. - Bylo to kvůli strachu z vystupování, že? - Býváš ještě nervózní? - Už nejsem šíleně nervózní. Ale neužívám si to. Ne... Dostanu strach.

Nechci lidi zklamat. - A co si říkáš, než vejdeš na jeviště? - Nech to plavat, Bůh tě povede. Nech to plavat, Bůh tě povede. - Paradox je, že než začnu show, - Co si říkáš? tak předstírám, že jsem Barbra Streisand. - Dobře. - Jsem prostě Barbra. - Díky, miláčci. I když netleskají. - Dobře, chápu. - Tak rád tě vidím. - Ne. Jsi opravdový fanoušek, že?

- A co ty? - Jo. - To je moc milé. - Myslím to vážně. - Takhle o sobě nepřemýšlím. - Ale na nějaké úrovni si musíš říkat: jsem Barbra Streisand. - Ne, neříkám. - No tak. Pochop mě. - Ne. Nevolala jsi Tomu Cookovi, aby změnil to, jak Siri - vyslovuje tvé jméno na iPhonu? - To je něco jiného. - Jak je to jiné?

- To je něco úplně jiného. - Jak je to jiné? - Tak jo. Lidé moje jméno pořád špatně vyslovují. Říkají "Strajzend". - Jo. - "Strajsnd" v Anglii. - "Strajsnd". Dokonce i Siri to říká špatně. Tak jak to udělat, aniž bych si změnila jméno? - Promluvit s Applem. - Jo. - Timem Cookem. A říct: Moc by mi pomohlo, kdyby Siri vyslovovala mé jméno správně. Šlo by to zařídit? - A co ti odpověděl?

- No on... - Proběhla předtím nějaká konverzace? - Ahoj, Time. Jak se máš? - Víš, jednou jsem volala Stevu Jobsovi. - Když jsem nemohla na něco přijít na počítači. - To ne. Přísahám, fakticky. Řekla jsem mu: Podívej, proč nemůžeme vymazat špatnou adresu? A co na to Steve Jobs? Dával to za vinu Microsoftu. - Protože museli licencovat něco od Microsoftu... - No jasně, komu jinému. - A co říkal Tim Cook?

- Že to je spravené. - A je? - Jo. Všude na světě je moje jméno správně. - Zkusíme to? - Jo. - Zkontrolujeme to. - Hej, Siri. Jak se vyslovuje Barbra Streisand? Dobře. Pro Jak se vyslovuje Barbra "Strajsend"? jsem našla tyto výsledky. A je to. Zvládla jsi to. - Zvládla jsi to. - Díky, Siri. - Díky, Siri. - Děkuju. - Díky moc. Imagine all the people Living life in peace With skies of blue and clouds of white The bright blessed day, the dark sacred night And I think to myself what a wonderful world Mohl by být.

Yes I think it could be such a wonderful world.

Co se týče politiky, tak se vyjadřuješ poměrně nahlas a otevřeně. Jak v současné situaci vnímáš svoje místo v Americe? Proto jsem vytvořila tohle album. Každá píseň má nějakou vazbu na něco z toho, co se děje v těchto těžkých časech. Jediné, co můžu dělat, je o tom psát a tweetovat. Lidé si zaslouží pravdu. Pravda tě má osvobodit.

Why can't you just tell me the truth? Hard to believe the things you say Why can't you feel the tears I cried today Cried today, cried today Kings and Queens, crooks and thieves You don't see the forest for the trees Head and heart, on our knees You can't see what everyone sees How do you sleep when the world keeps turning?

All that we built has come undone How do you sleep when the world is burning? Everyone answers to someone Don't lie to me, don't lie to me, you lie to me Don't lie to me, don't lie to me, you lie to me - Can't you see I'm crying? - Can't you see we're crying? Skončili jsme. Everyone answers to someone - Tiffany Haddish dala loni na Twitter tvou fotku z večírku - Jo.

a tvrdila, že tě vzdělala o Cardi B. - Jo, to je fakt. - Je to pravda? - Takže tě poučila o Cardi B? - Nikdy jsem o ní neslyšela. - A znáš od ní něco? - Ne. Dobře. Já budu zpívat, jediné, co musíš říct, je These is bloody shoes. - These is bloody shoes? - Jo, to je celé. Tak jdem na to. Said little b*tch, you can't fuck with me If you wanted to These expensive, these is red bottoms These is bloody shoes Tak se to dělá!

Zvládla jsi to. Don't tell me not to live Just sit and putter Life's candy and the sun's A ball of butter Don't bring around a cloud To rain on my parade Don't tell me not to fly I've simply got to If someone takes a spill It's me and not you Who told you you're allowed To rain on my parade!

I'm gonna live and live now Get what I want I know how One roll for the whole shebang One throw, that bell will go clang Eye on the target, and wham One shot, one gun shot, and bam Hey, Mister Arnstein, here I am! Jo! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kde je Jarinin to už dostal ban ?

10

Odpovědět

Jak se můžeš přesvědčit pod nejnovějším dílem seriálu Svět Elona Muska, ban zatím nedostal ;-)

00

Odpovědět

Řekl bych, že má Brbra ten bezpečnostní pás špatně :-). Jinak nechápu proč dnešní mládež tak strašně štve, no dobře teď už se chová poněkud divně, ale i tak přeci jen v minulosti natočila dobré filmy, muziku.

20

Odpovědět

Mě se to líbilo.

87

Odpovědět

Děkuji vám za tento překlad. Již od rána trpím bolestmi žaludku a vlastně mi bylo i vcelku zle a na zvracení, ale prostě to nechtělo ven. Díky tomuto videu jsem se konečně vyzvracel a je mi mnohem lépe. Jo a samozřejmě Corden je děsně otravnej čur=======D.

89

Odpovědět


Odpovědět

Ďalší, v poradí už tretí útok na náš sluch od Mechy-Streisandy

62