Sladký čas vánočníThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 30
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:7 899

James Corden si do předvánoční show pozval zpěváka Neila Diamonda a společně zavzpomínají na jeden z jeho hitů. Ovšem s drobnou změnou...

Přepis titulků

Vánoce se blíží a spolu s nimi nastává čas vánočních večírků v práci. A na jejich počest jsme upravili klasickou píseň Neila Diamonda. Přichází Sladký čas vánoční. Kde to začalo? Na vánočním večírku v práci. Nepochybně to bude stát za houby. Tak jsme si dali pár panáků. Do vaječňáku přilili vodku. A pak se všichni začali cicmat.

Anna... osahává Stana. Posíláme lechtivé zprávy o tom, jak se líbá Steve... se Stevem! Sladký čas vánoční... Všichni v kanclu jsou na mol! Na mol! Na plech! Na šrot! Jsem překvapen... stážista Ted je celkem kus!

Ty bicáky... Gladys a Mitch... se zašili ve skladu. Steven a Pam už tak diskrétní nejsou. Bob z osobního... má rád hraní rolí. Sheila z právního má fetiš na nohy. I ti oškliví... se dali dokupy.

Santův klín... je tak rozverný... a příjemný! Sladký čas vánoční... Celý kancl si to rozdává! Spolu! Bože! Divný! Vážně, lidi... Všichni spolu měli sex... Sladký čas vánoční...

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pice, sem myslel ze tam bude hrat tenhle Diamond
https://www.youtube.com/watch?v=g9LtReyYaE0&t=1364s

11

Odpovědět

Nejen, že se s Craigem Fergusonem nemůže vůbec měřit, ale ani minimálně "důstojně" jej nedokázal nahradit... vulgární, prvoplánové, bez nápadu, ani trochu vtipné až nudné.

14106

Odpovědět

Souhlasím s tebou a divím se,kolik jsi dostal mínusu. Je vidět,že celý svět už není v pořádku,když jsou všichni takhle spokojení jak je ten svět poměrně " zkaženej "

327

Odpovědět

+5825Všem chybí Craig Ferguson, ale nemůžete jej srovnávat s Jamesem Cordenem, to je jak povnávat Šípa s Krausem nebo Donutilem. Taky nesrovnáváte Conana s Fallonem. Každý má úplně jiný humor.

281