Big Zuu a rap o výhodách spoření na důchodWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:1 521

Kombinace rapu a důchodů zní dost divně. Co myslíte, je to smyšlená historka, nebo naprostá pravda? V Leeho týmu jsou Big Zuu a Bridget Christie. V Davidově týmu pak Jack Carroll a Gabby Logan.

Poznámka: Pokud vás zajímá, co to je vana s dvířky, tedy jaký typ reklamy se podle Roba zobrazuje Davidovi, klikněte zde.

Přepis titulků

Na řadě je Big Zuu. Nedávno jsem napsal rap o výhodách spoření na důchod. David hned zbystřil. - Mohl bys nám kousek zarapovat? - Nepamatuju si to. - Zapomněl jsi to? - Jo, už je to nějaký ten pátek. - Ale říkal jsi nedávno. - No jo. Hele, jsem tu nový. - Jak k tomu došlo?

- Dělám celkem dost reklam. A chtěli po mně, abych rapoval. Kromě kuchaře jsem i hudebník. Obvykle rapuju za peníze. Jsi velmi upřímný. Takže ti zaplatila nějaká reklamní agentura. Jo. Abych rapoval o vládních důchodech. - Pamatuješ si z toho rapu něco? - Jedna pasáž byla nějak takhle: Penze! Penze! Můžu něco říct?

Jako herečka. Často to po skončení natáčení úplně celé zapomenete. Jakmile dotočíte, nepamatujete si ani ň. Ale on to nezapomněl, vždyť to teď zpíval. Ne, bylo to tak, že zpíval: Penze! Penze! Měl sis každý měsíc kousek toho rapu dát stranou a pak… Vzpomínáš si, co konkrétně se ten rap snažil sdělit? Bylo to o destigmatizaci důchodů.

Destigmatizaci… Lidi se za svoje důchody nestydí. Mí rodiče jsou rádi, že mají důchod. Jsou spokojení, že díky těm penězům mohou žít. Vzpomněl sis na nějakou další pasáž, zatímco to tady řešíme? Jsem teď pod velkým tlakem, takže… Ohledně té penze je tu spousta tenze. - Co myslíte?

- Nejsem si vědom žádné vládní kampaně, která by zvyšovala povědomí a destigmatizovala důchody mezi mladými. Podle mě by nás to, že jsi o tom neslyšel, nemělo ovlivňovat, protože podle mě nejsi úplně cílová skupina té reklamy. Tobě se ukazují akorát reklamy na vany s dvířky. - Tak co, Davide Mitchelle? - Takže podle vás je to pravda? - Podle mě spíš pravda. - Jo, pravda. - Takže pravda. - Dáš na svůj tým. Zuu, podle nich je to pravda.

Takže pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se hrozně líbil! Jak byl vysmátej, tak mi byl sympatickej :D

50