Byla Abby Cook po škole za sledování WILTY?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:2 019
Koukala se Abby ve škole během výuky tajně na mobilu na Would I Lie To You? A vysloužila si tím školní trest? S Abby a Davidem je v týmu ještě Frankie Boyle. V Leeho týmu jsou pak Lucy Beaumont a Mo Gilligan.

Přepis titulků

- Abby, teď ty. - Super. V jedenácti letech jsem byla poprvé po škole, protože jsem během výuky tajně koukala na telefonu na WILTY. Hned se cítím starej. - Kolik ti je teď? - Dvacet. Takže před devíti lety. To jsme už vysílali. To můžu potvrdit. - Tak… - Je to rodinný pořád. Rodinný pořád.

- Jaký předmět? - Náboženská výchova. - Kolikrát jsi to udělala? - Předtím už celkem mnohokrát. Koukala jsi na nás, nebo obecně na televizi? - Hlavně na Would I Lie To You? - Otázka: Kdo tam tehdy byl? - No tak David. - Dobrý začátek. - Ty taky. - Jasně. - Pak Rob. - Jistě. Ještě někdo?

Myslím, že Bob Mortimer. - To je sázka na jistotu. - Jednoduchá volba. A streamovala jsi to, nebo jsi to měla koupené? - Streamovala jsem to. - To jsi měla tolik dat? Kolik jsi měla dat? Před devíti lety? Jedno giga před devíti lety? - Tři sta mega na epizodu. - Fakt? - To je dost konkrétní znalost. - Pracoval jsem na prodejně Apple. - Podle mě kecá.

- Opravdu? Vážně? Pamatuješ si, co jste tehdy probírali? Náboženství je fůra… - Asi hinduismus. - Dobře. Tenhle pořad je zábavný, ale je zábavnější než hinduismus? Frankie by nám mohl dělat trailery! - Tak co? - No já… Co myslíš ty? Lež? - Já říkám lež.

Neměla by u sebe telefon. - Lež. Lucy? - Asi lež. - Tak jo… - Ale možná pravda. - Boha jeho. - Tak dáme… - Nemáte tam náhodou někoho jiného? - Tak dáme lež. - Dobře, lež. Lež, lež, lež. Myslí si, že je to lež. Abby, byla to lež, nebo pravda? Byla to… lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zná někdo tu holčinu? Mě se ji nedaří ani vygooglit :D

09

Odpovědět

Abby Cook, je to v názvu videa.

52