Claudia Winkleman a zlatá rybkaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:7 984
Claudia Winkleman o svých zlatých rybkách a pokusu, jak jim dodat více energie.

Přepis titulků

Jednou... Dobře. Jednou jsem nalila odlakovač na nehty do akvária, aby měla má zlatá rybka více energie. Tým Leeho. Vyptávejte se. Kdy se to stalo? Byla jsem malá, bylo mi pět nebo šest. Měla jsem zlaté rybky, byly hezké a milé. Jak dopadly?

- V pořádku. - Přežily? Ano. Nenalila jsem celou lahev, jen trošičku, abych měly trochu víc šťávy. Měl bych jen říct lidem, co sledují z domova, nebo skrz výlohu u prodejny elektroniky, že nedoporučujeme obtěžovat ryby jakýmkoliv způsobem. Kolik zlatých rybek jsi měla? - Dvě. - Dvě. Jak se jmenovaly? Králík a Kočka.

Jak se jmenovali tvůj králík a kočka? - Jmenovala se tvá kočka Pes? - Ne. Jmenovala se tvá máma Táta? Moje máma jo. Proč sis myslela, že jim to dodá energii? Přišly mi ospalé a nikdy nedělaly dost rozruchu. Dala jsem tam most a chtěla jsem, aby hrály schovávanou. Schovávat se pod mostem a tak.

A pak plavat přes zelený vodní život, vodu, rostliny. Ano. Myslíš si, že práce Davida Attenborougha je kvůli tobě v ohrožení? Jde o to, že když koupíš čerstvě řezané květiny, je u nich napsáno, že tam máš přidat aspirin nebo odlakovač na nehty, a potom déle vydrží čerstvé. O tom jsem nikdy neslyšel. - Slyšel jsem o aspirinu...

- Proč aspirin do kytek? Bolí je hlava. Určitě je spíš bolí nohy, ne? Když vidíš kytky, tak si myslíš, že si potichu říkají: "Moje nohy! Bolí mě." Říkají: "Kde jsou mé nohy? Bolí mě kotníky." Věděl bys, kdybys měl amputaci, že tě může svědit tam, kde končetina chybí. Musíš na svých balicích hláškách zapracovat, Davide. Slyšel jsi ten příběh, já vím, co si myslím, ale nemohu to říct, musím být fér.

Nikdy jsem se na to nezeptali Roba. Co si myslíš, Robe? Myslím si, že Claudia potřebuje nepřetržitou zdravotní péči. Vraťme se k tomu, co jsme řešili. Nevím, dokážu si představit, že by dítě něco takového zkusilo. Nevěřím, že by to fungovalo. Rozptýlilo by je to a zešílely by. Pomohlo by to, měli by víc energie.

Říkaly by: "Umírám, umírám." Co tipuješ, Claive? Myslím, že lež. - Co ty tipuješ? - Lež. Dám na tým a tipneme lež. Tipujete lež, dobře. Claudio Winkleman... - Ano? - Pravda, nebo lež? Je to... pravda.

Ano, byla to pravda, Claudia přidala odlakovač na nehty do akvária, aby měly rybky více energie. To je naposled, co Claudia Winkleman plýtvala s make-upem. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja som jej veril
Ja som ako malý hodil rybkám do akvária niekoľko autíčok, že nech sa stále nemusia namáhať :)
Ale ku Claudii samotnej...naozaj ma začína trochu desiť :D

50

Odpovědět

Chtěl bych viděl Claudii Winkleman proti Victorii Mitchell. Superlhářka proti lidskému detektoru lži.

50

Odpovědět

Odpovědět

Nějak mě ta ženská začíná brát..

190

Odpovědět

Tak si ji raději negoogluj jak vypadá teď..

67

Odpovědět

+FplWhat? Vždyt stále vypadá skvěle.

01

Odpovědět

Někdo ve 47 vypadá jinak než ve 37? No neříkej…

92

Odpovědět

+LirkNe neříkám, fakt si to přečti ještě jednou, něco takového jsem netvrdil.

31

Odpovědět

Za me dobry.. kdyz zacala popisovat jak vypadalo akvarko, tak sem ji to zacal fakt verit :)

130

Odpovědět

přesně

10

Odpovědět

Já jí začal věřit v momentu kdy řekla, že rybkám se nic nestalo - očividně mimo klasickou úvahu při vymýšlení lži

00