Claudia Winkleman v dětské postýlceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 197
Zasekla se Claudia Winkleman v dětské postýlce, když ji zkoušela v obchodě? Je u Davida spolu s Craigem Parkinsonem, u Leeho jsou Sara Pascoe a Steve Davis.

Přepis titulků

Jednou mě museli zachraňovat čtyři lidé, když jsem se zasekla v dětské postýlce. Tým Leeho. Dobře. Kolik ti bylo? - Byla jsem dospělá. - Pročs byla v postýlce? Chtěla jsem si vyzkoušet, jaký to v ní je. Tos neměla postýlku jako malá? Měla, ale už jsem si nepamatovala, jaký to bylo. Takže to bylo u někoho doma?

Počkat. Ne, bylo to v obchodu s postýlkami. - V showroomu. - Jo, bylo to v show… Děkuju! - Přemýšlelas o dítěti? - Byla jsem těhotná. - Bylas těhotná. - Jo. Byla jsem tam a říkala si: „Nemůžu koupit postýlku bez vyzkoušení.“ Jako když chceš otestovat postel. Jsem rád, žes nekupovala nočník. Jak ses tam dostala, kdyžs byla v pokročilým těhotenství?

Jo. Dobře. Skvěle. - Jsou tam takový držáky, mříže… - Jo. …na boku, a já jsem se tak nějak překulila dovnitř, - prostě trapas… - Překulila ses? - Směrem dopředu? - Jo. Vrhla jsem se tam, střemhlav. Ale ty věci na boku se dají dát dolů, ne? Můžeš je trochu posunout. To jsem udělala. Co jsem udělala… Dobrá připomínka!

Na boku postýlky, nevím, jestli jste si toho vědomi, jsou… - Já jsem, zrovna jsem ti to řekl. - Dobře. A já je sundala a vlezla dovnitř, abych zjistila, jestli je to pohodlný. - A paks dala mříže zas nahoru? - Já ne… - To si ne… Jo. - Muselas, jinak by ses tam nezasekla. - Přesně. - Byl tam… Jako kdybys tam byl. - A jak ses dostala ven? Někdo ti pomohl? - Museli mi pomoct… - Čtyři lidi. - V postýlce…

Přesně. - Co to bylo za lidi? Byli to lidi, kteří pracovali v John Lewis. Čtyři lidi jsou hodně. Anebo v John Lewis poskytují fakt dobrý služby. Máš tam hned dvě křehký věci. - Nechceš ublížit ženě, která je těhotná… - Jo! …a možná i duševně nemocná, a pak… A pak na druhý straně máš vystavenej produkt. - Postýlku na prodej.

- Nechceš ji poškodit. - Nechceš… - A nezapomeňme na nenarozený dítě. - A dítě. Co myslíte, Lee? - Co myslíš, Steve? - Mám pocit, že to bude pravda. Kdybys uvízl v postýlce, kolik lidí by ti pomáhalo? Tam by byla hlavní problémem délka. Musela by mít zvláštní tvar, aby ses tam vešel. - Rakev. - Jen hlava by… - Rakev?

- Rakev? - „Steve Davis zaseklej v rakvi.“ - Je to velká, dlouhá… V obchodu s rakvemi, vyzkoušel by sis ji, jestli je pohodlná? - Protože v té budeš o dost déle. - Jo. - Tak co to bude? - Tipneme pravdu. Dobře. Claudio, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Claudia je v tom tak dobrá, že jsem si chvílemi říkal, že to bude dvojitej blaf. Tak nakonec jen přehrávala.

00

Odpovědět

este stale sa tu najdu ludia, co si myslia, ze o je cista improvizacia

123

Odpovědět

Díl pobavil, tak jako vždy, ale ta Claudia mi přijde, že přehrává až zbytečně moooc :D

102

Odpovědět

Ale má extrémně vysokou úspěšnost. Ze všech jejích cca 10 historek ji vyhmátli jen asi jednou.

Přitom má veskrze jednoduchou taktiku, co ale samozřejmě chce cvik. Říkat pravdu úplně neuvěřitelně a zmatečně; a říkat lež sebevědomě a bez chyb.

120

Odpovědět

+ThooPrávě tady už mi bylo jasné jak to dopadne, protože tenhle její vzorec jak říká lež a jak říká pravdu se tu již několikrát opakoval. Pak to lze jednoduše uhádnout měla by do budoucna trošku pozměnit taktiku ;-)

80