David Mitchell a selfie tyčWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:10 618

V nové sérii vyprávěl příběh kapitán David Mitchell. Tvrdí, že mu někdo zničil selfie tyč.

Přepis titulků

Na řadě je David. Když jsem si chtěl na procházce udělat fotku, kůň mi ohnul selfie tyč. Byl jsi sám? Ne. Prosím, neříkej, že jsi byl na poli sám s koněm a snažil ses vyfotit se selfie tyčí. Buď tak hodný a tvař se, jako že si to užíváš.

Byli se mnou tři další lidé. Všichni čtyři jste měli být na fotce s koněm? Nechtěli jsme toho koně na fotce. Kůň na ní neměl být? Poprosili jsme ho, aby nás vyfotil. Jakou roli v tom teda ten kůň hrál? Tohle by se mohlo hodit. Mám tu selfie tyč, která je tak populární.

Půjdu k tobě Davide a podám ti ji. Nebo pojď sem a představ si, že jsi v přírodě. A můžeš... Robe, s tvým obličejem můžeš hrát koně. Obličej není to jediné, čím se podobám koni... Omlouvám se. Teď se mi na to nechce vůbec sahat. Jdeme na to.

Jsem kůň. Jsme tu... Jsme tu dobře rozestavěni na fotku u kopce, je tu plachý kůň. Kůň je plachý, já se snažím... Neřekl... Můžu se ujistit, Robe... Jsi surikata, která nabízí pojištění auta? Jsem kůň, zvedám se na zadní nohy. Nezvedl se, jen poskakoval kolem.

Ty se snaž hrát sexuálně frustrovaného Angličana středního věku a já se budu snažit hrát koně. Dobře. Jsme připraveni se vyfotit, ale tlačítko mi nefunguje. Zkouším, zkouším, zkouším, zkouším. Omylem tu tyč upustím a splašený kůň... Odklusej. Ach ne.

Nemůžu ji udržet, mám kopyta. A pak byla zlomená. Trochu více ohnutá. A potom:... "Ach jo." Můžeme si taky udělat fotku? Hotovo. Co tipneme? Připomnělo mi to, proč nechodím do divadla.

Je to fakt špatná umělecká forma. To je. Mně to připomnělo, proč spousta lidí nesleduje televizi. Takže je to pravda, nebo lež? Lež? - Lež. - Lež. Kvůli selfie tyči. Myslíte, že lež.

Dobře, Davide, pravda, nebo lež? No, je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chodím na videacesky roky a tato relativne nova relacia sa pre mna stala po par častiach najlepsiou co som tu na strankach pozeral. Keby tu je otvoreny nejaky donate na konkretne videa tak nevaham prihodit na podporu, urychlenie prekladania :D

290

Odpovědět

videačesky můžete prosím upravit reklamy tak aby je dokázal blokovat můj addblock. Je to opravdu otravné. Děkuji

428

Odpovědět

Nechci znít špatně, ale reklamy jim zajišťují výdělek. Ten tvůj dotaz je tak docela drzý, asi jako by jeden stát prosil druhý následujícím způsobem. "Můžete prosím upravit své radary tak, aby nezaznamenávaly naše letadla?"

232

Odpovědět

ADBlock Plus blokuje dobře. Nic nevidím :)

43

Odpovědět

Náhodou tou otázkou docela pobavil :D

10

Odpovědět

Přelož prosím jeden z příběhů s Jamesem Acasterem.

70

Odpovědět

veltrh trapnosti

458

Odpovědět

Nice comeback s tím "It is not just a face..." A ten pohled do kamery, když tu tyč vysouval :D

832