Diane Morgan a její zubyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:5 663

Přinesla Diane Morgan do studia nádobku se svými zuby?

V Davidově týmu je kromě Diane Morgan ještě Richard Osman. V Leeho týmu jsou Rory Reid a Daisy May Cooper.

Přepis titulků

- Předmět. - Tak jo. - Pod stolem je krabice. - Jo. Můžeš sundat víko, přečíst kartu a pak ten předmět vyndat? Kdykoliv mi vypadne zub, tak si ho schovám. V tomhle si je schovávám. Tak jo, Leeho tým. Jsem zmatený, dívají se mé děti. Proč si je nevzala zoubková víla? Některé jo.

Kdyby sis to dala pod polštář, dostala bys 700 liber. - Ty zuby tam jsou? - Ano. Proč ses rozhodla je začít sbírat? Z nudy. - Můžu si pro to zajít? - Ano, můžeš. - Tak jo. - Zhubl jsi, vypadáš skvěle. To měl připravené. Díky. - Díky.

Můžu i víčko? - Jo. Připadám si jako nevrlá víla. Pod polštářem máš libru, zlato. Panebože! No teda! - To je ale macek! - Fíha! Ten ale je! - Hotový kočičí zub. - Tesák. Tenhle je zkažený. Nevypadají úplně zdravě. Je z Boltonu. Popíšeš nám je, Diane?

Pamatuješ si, který je odkud? Všechny jsou z mé pusy. - Děkuji, ale ze které části? - Můžeš nám osvětlit tenhle? - To je prostě… - Dinosauří zub. - Dlouhý a ostrý. - Zuby nejsou jen to, co vidíte. - Rostou z dásní. - Jo, chodil jsem do školy. Mě děsí to, že pokud tohle není pravda, tak čí jsou to zuby? Pokud zjistím, že producent tohoto pořadu vytrhal dětem zuby jen kvůli tomuto pořadu, řeknu mu: „Dobrá práce, kámo!“ Dětské zuby se pravděpodobně dají koupit online.

Co myslíš, Rory? Říká pravdu? Podle mě určitě, nepřijde mi jako někdo, kdo by byl dostatečně úchylný na to, aby sbíral cizí zuby. Ne, ne, ne! Vysvětlím, jak tento pořad funguje. Pokud neříká pravdu, znamená to, že to vidí poprvé stejně jako my.

Neznamená to, že lže, protože to nejsou konkrétně její zuby… - Tak jo, pravda. - Pravda? - Podle mě taky. - Tak pravda. Takže pravda? Tak jo. Diane, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Proč, proboha?

- Nevím.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ňuf

00

Odpovědět

Diane Morgan má skvělou roli v komediálním seriálu PO ŽIVOTĚ, který napsal, zrežíroval a hraje v něm hlavní roli Ricky Gervais, který je zde na videacesky oblíbený. Kdo má rád R.G a jeho cynický humor, tak Po životě (After Life) musíte vidět.
trailer: Po životě | Oficiální trailer ke 3. řadě | Netflix

121

Odpovědět

a já pořád přemýšlel, odkud ji znám :D

10

Odpovědět

Měla dobré reakce, trochu ve stylu Leea :D.
Děkuji za překlad.

70