Klíče Leeho MackaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:436
Počet zobrazení:21 333

Dnešní scénka je poměrně výjimečná, protože za ni byl pořad WILTY nominován na Nejvtipnější moment roku 2014 od British Comedy Awards. Lee Mack vytáhne svazek klíčů a bude popisovat, kam který z nich patří.

Přepis titulků

Lee je na řadě. Vlastnictví. Dobře. Pod stolem máš krabici. Nejdříve přečti, co máš na kartičce a potom vyndej předmět z krabice a polož ho na stůl. Tohle je svazek klíčů, který s sebou nosím každý den. Vím, kam každý z nich patří... kromě jednoho.

Dobře, polož krabici zpátky na zem. Řekni nám o každém klíči. Čas nikoho netlačí, buď v klidu, nikam nepospíchej. Není to jen jeho čas, je to čas nás všech, že jo? Ale dobře, do toho. Mám tyhle tři klíče, co vypadají podobně, dal jsem ně rozlišovače, aby měly odlišnou barvu. Ty barvy mi hodně pomáhají, protože tenhle klíče je do modrých dveří, tenhle od zelených a tento od žlutých.

Nespletu se, protože modré dveře jsou modré, žluté jsou žluté a zelené jsou od mého souseda Shakina Stevense. Co je za těmi dveřmi? - Tenhle je od předních dveří. - To je modrý? A mám modré dveře.

Zelený je skutečně od mého souseda, ale není to Shakin Stevens, nejsem idiot, je to Howard Jones. A žlutý je od... zadních dveří domu. Tenhle je od předních dveří, ale od spodního zámku, jak se mu říká? Zásun.

No, kéž bych mohl. Tenhle zvláštní klíč je od pokladničky. Pokladničky. Malá plechovka, ve které máme nějaké peníze a věci, které nechceme, aby viděly děti. Proč nechceš, aby děti viděly peníze? A co ještě nechceš, aby viděly? Jsou v ní další věci. - Peníze mi nevadí, jde o ty další věci.

- Například? Zbytky. Dobře, máš tam peníze a zbytky těch, které jsi zabil. Přesně. Na tomhle mám napsáno MNOT. Co znamená MNOT? - MNOT na klíčence? - Jo. Znamená to: Místo na odpadky, ty...

Úplně z fleku. To si nemohl vymyslet. Je to pravda. Venku máme malou kůlnu, kam dáváme odpadky, aby bylo uklizeno. Moje manželka za mnou pořád chodí a říká: "Je tu místo na odpadky, ty...!" A abych věděl, který klíč odtamtud je, mám na něm napsáno MNOT. Takže to děláš tak, že noc před tím, než přijde popelář, jdeš ven a odemkneš tuhle kůlnu pokaždý, když tam chceš vyhodit odpadky.

- Ne. - Nic z toho... Protože kůlna, ve který jsou odpadky, nemá zámek. Brána, která vede ke kůlně, má zámek. Co je to za odpadky? Moje žena myslí na odpadky víc než na mě. Potom tu mám tohohle prcka. K tomu se váže dobrej příběh.

Tenhle je totiž od sejfu. Bizarní je, že ten sejf už byl v domě, a navíc schovaný za obrazem. Klíč k němu nikdy nepasoval. Nikdy jsme nezjistili, co v něm je. A co je na tom obrazu? - Obrazu před sejfem? - Jo. Jo tenhle obraz. Na tom obrazu, co neexistuje. Před sejfem je obraz, který neexistuje. - Tohle...

- Co na něm je? Jsou tam namalovaný tvoje odpadky? Tohle... Odpadky, které nesměly být vyneseny z domu. Tohle je věc, kterou budete považovat za šílenou. Je to obraz toho sejfu. Vím, je to šílený. Naprosto šílený. A tohle, Dave, je klíč k tvému srdci.

Ne, je od bočního vchodu. Je celkem otravný chodit bočním vchodem, protože musím otevřít bránu k odpadkům, která vede k bočnímu vchodu, k němuž patří všechny tyto klíče kromě jednoho. Víš, k čemu je, Fiono? Nikdo to neví. A jak jsi ten klíč získal? Tenhle klíč dal...

Dobrá, tenhle příběh není vtipnej, a nechci si z toho dělat srandu. Můj praděda bojoval v první světový a tenhle klíč měl na krku a my nevíme, od jakého je zámku. Ale předal ho svýmu otci, jeho otec ho předal svýmu otci, Dal ho svému otci? Takže ho poslal zpátky v čase? Na závěr to shrnu. Nevnucuju ti to, protože to je pravda, ale pokud mi nevěříš, co na tom je k nevíře? Přijdu domů, ujistím se, že je brána k odpadkům odemčená, abych mohl připravit na úterý odpadky.

Potom otevřu boční vchod, vstoupím dovnitř, zamknu boční vchod. Projdu se doma, posunu obraz, abych se dostal k sejfu, jenže nemůžu otevřít sejf, vždycky na to zapomenu. Pak otevřu plechovku, vytřeštím bulvy, vytáhnu peníze, zavřu plechovku, vrátím se přímo k hlavnímu vchodu, který je modrý, vyjdu ven, nakrmím kočku Howarda Jonese, kterého jsem mylně nazval Shakinem Stevensem. Co z toho podle tebe není pravda?

Cosi myslí váš tým, Davide? Myslím, že řekneme lež. Říkáte lež. Lee... Byla to pravda, nebo lež? Byla to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevím jak vy, já nejraději scény s Henningem... třeba jak ilegálně překročil hranice (s ČR nebo ČSR, sám neví) nebo jak byl hledaným na Interpolu... borec .-)

nicméně pořád bych rád tady viděl video jestli je Lee Mack dvojnásobným světovým rekordmanem v jeden den

50

Odpovědět

Ještě jsem chtěl poznamenat že jak se nazývá to spodní zamykání a ta slečna vedle něj řekne "Bolt" tak fakt dobře přeloženo, Zásun dává taky pěkný dvojsmysl. Jinak v angličtině se to zamykání fakt jmenuje Bolt, ale jako sloveso to znamená "zdrhnout, zdrhej" nebo tak nějak... .-) takže good job

110

Odpovědět

Tip na příště: https://www.youtube.com/watch?v=ex1qqCHPpT4
Jedno z nejlepších WILTY videí.

140

Odpovědět

Hodně dobrá je scénka s Kevinem Bridgesem, jak omylem koupil koně :-D
https://www.youtube.com/watch?v=B94q7gUu75k

320

Odpovědět

Koukám, že u něho si žena nemůže být nikdy jistá, když jí bude Lee vyprávět, co ten den dělal a že neběhal nikde za jinýma...

310

Odpovědět

Lee by tu mohol bývať častejšie :)

570