Larry Lamb měl v mládí stánek s klobouky pro psyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:5 280
Je v týmu Davida s Jo Brand. U Leeho je Russell Howard a Carol Vorderman.

Přepis titulků

Měl jsem stánek, kde jsem prodával pouze klobouky pro psy. Týme Leeho, tohle by nemělo být na dlouho. Naprostý blaf! V jakém roce to bylo? Bylo to v 19, a je to tady, 19… Larry, to my měli říct: „Je to tady.“ To nemáš říkat sám sobě. Bylo to v šedesátých letech. V šedesátých?

A bylo to tvé podnikání? Studoval jsem. Byl jsi ve škole a říkal sis: „Rozjedu přelomový klobouky pro psy?“ Byl jsem podnikavý hoch, to vám řeknu. - Řekneš nám… - V Harlow. - Který se prodával nejvíc? - Kupodivu kostkovaný. Chtěla jsem se zeptat na velikosti, kvůli různým výškám psů. - Pouze tři. - Které? Malý, střední a velký.

Je to komplikovaný systém, Carol. Mou hlavní otázkou je, jak udržel pes ten klobouk na hlavě? Dáš to přes jejich uši. Ničíš jim uši? Neničíš, to byla šedesátá léta, v té době ti na tom nezáleželo. Počkat, počkat, počkat. Lidi říkají, že šedesátky byly divoké, ale neslyšel jsem nikoho říkat: „Bylo to divoké, ničili jsme psům uši a bylo nám to jedno.

Fakt šílené.“ Vyráběl jsi klobouky sám, nebo jsi je kupoval od někoho jiného a pak prodával? Byly z Číny. Měl jsi kontakty v Číně, přestože jsi studoval. Byl jsi zapálený. Jen klobouky pro psy? Tím hlavním v šedesátých letech v Harlow bylo z nějakého zvláštního důvodu… V Harlow, chápu.

Jen v Harlow. Lee, nadešel čas, kdy tipuješ, jestli to byla pravda, nebo lež? Všechny důkazy nasvědčují tomu… - Velká snůška nesmyslů. - Ano. To by byl dobrý název pro jeden z klobouků. Tipujete lež? - Lež. - Lež. Dobře, Larry, je to pravda, nebo lež? Je to lež.

Je to lež, Larry neměl stánek, kde prodával pouze klobouky pro psy. Byl zaneprázdněný kioskem, kde prodával šerpy koťatům.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V nadpise vide prezradiť pointu... Vy ste teda dobrí fičúri :(

414

Odpovědět

Ale kdepak, překladatel dlouhodobě volí tyhle „spoilerové“ názvy videí bez ohledu na to, zda se jedná o pravdu, nebo lež. Možná by stálo za to před komentováním video nejdřív dokoukat ;-)

71

Odpovědět

V komentári videa prezradiť, že si sprostý...

00

Odpovědět

Mě to taky přišlo na první pohled divné, že by Beránek prodával klobouky pro psy. Hned jsem věděl, že to bude lež. Jó, kdyby to byly klobouky pro ovce, to byla jiná... ;-)

10