Lee Mack byl vyhozen z Blackpool TowerWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:7 194

U něj v týmu je Reginald D. Hunter a Ken Livingstone. U Davida je Fern Britton a Stephen Mangan.

Poznámky:
Blackpool je přímořské město na západě Anglie a Blackpool Tower je tamní 158 metrů vysoká věž.

Přepis titulků

Loni mě vyhodili z Blackpool Tower poté, co jsem shora hodil klobásu v těstíčku. Jak si tě všimli? Byl nahoře někdo… Nahoře byla ochranka. A viděli tě… Proč jsi to hodil? Protože jsem seveřan. Myslel jsem, že koš… Nebyl tam koš. - Proč jsi to nedojedl?

- Už jsem jednu měl, tahle byla druhá. Snědl jsem půlku a řekl si: „Víc si nedám.“ Horkou klobásu v těstíčku? Ukážu ti, jak to bylo horký. Takhle… Proč jsi to vyhodil? Jsi tam s ochrankou. Je to hrozná věc. Jak rychle bude horká klobása v těstíčku, nebo celkem horká, padat, dokud nezasáhne… Pleteš se. Nebyla celkem horká. …monstrózně obézní dítě, které má hrozný den a zrovna ze všech míst se prochází Blackpoolem.

Zrovna se doslechlo, že se mu rozvádí rodiče, utěšuje se další sladkou tyčinkou a najednou mu dá facku trochu horká klobása. Možná se snažil sníst druhou klobásu v těstíčku. Davide, tipuj. - Fern? - Nemyslím si, že by to udělal. Tipuju lež. Asi tipujeme lež.

- Všichni souhlasíte, že to je lež? - Ano. Dobře. Lee, je to pravda, nebo lež? Je to lež. Ano, je to lež. Lee nebyl vyhozen z Blackpool Tower poté, co shora hodil klobásu. Jak kdyby někdo ze severu někdy vyhodil něco obaleného pečivem. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

celkem by mna zajimala ta posledni veta resp. na co to narazel...

00

Odpovědět

Tipuji, že tím myslel přesně to, co řekl - buď mají rádi cokoliv, co je v těstíčku (třeba párek, jablko v županu atd), nebo jsou spořiví nebo "nenažraní"

60

Odpovědět

Na tomhle videu je nejlepší ta Robova hláška na konci...

70

Odpovědět

Miluju když se David vždycky rozohní a nafoukne ten příběh do absurdních rozměrů :-D

220

Odpovědět

Já být Lee, tak opáčím: "Tobě se to už očividně stalo."

60

Odpovědět

+BlanchOn bol to obézne dieťa

71